Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

A propos bierzmowania,

wiesc gminna niesie,ze za 3 stowy mozna kupic zaswiadczenie o bierzmowaniu, 

Jakby ktos potrzebowal do slubu,

Polak potrafi:czytaj:

Kościół lepiej wyszedłby na sprzedaży dodatku do nazwiska pt 

" Zawsze dziewica "...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lucyna.beata napisał:

wy jestesce strasznie pisalscy..nie sposob nadazyc za wami nie sposobO.o..musialabym noc poswiecic zeby nadrobic zaleglosci w tematach jakie poruszacie...ale noc wole jednak na spanie poswiecic...potem bym wygladala...jakby mnie nie bylo...

siedze z babka...to za duzo powiedzinae...siedze obok babki...dziadek bawi sie moim rowerem bo sobie ubzdural ze mam za duzo krzepy w rekach i powyginalam kable i zaciski przy kierownicy:szydera:..moze i tak ale ja tego nie czulam...tak czy inaczej wymienia cos tam w hamulcach..niech sie bawi..

ciekawostka..dzwonila!!!!!!szefowa z agencji z pytaniem...dlaczego maz pdp zrezygnowal ze zmienniczki ktora tu byla ostatnio..O.o...mowie ze to pytanie raczej nie do mnie...no to ona ze moze cos wiem...a ja na to.." wiem, ale nie powiem"..killer mi sie przypomnial:d i tym sposobem musiala jednak zapytac bezposrednio meza pdp...a czy to zrobila...nie mam pojecia i w sumie mnie to lotto..po kilku zmianach zamianach itd..i przypadkach u moich kolezanek stwierdzam....kasuja prowizje to niech sie wykazuja...mi nie przybedzie a moge byc opatrznie zrozumiana...nie chodzi o egozim bo nie to jest moja intencja ale..chyba przestane sie wyrywac do przodu..owszem moge pomoc zasugerowac ale..musze widziec w tym sens i potrzebe czuc zeby to jakos trybilo..

tak inaczej od jutra..32

mirelka bedzie sie pakowac w nocy wiec rano kawa bedzie pewnie juz czekala na nas:d

prawda mirelko?:haha:

 

Nie, nieprawda...spakowana już jestem i jutro pośpię, oj pośpię....do przyjazdu zmienniczki o 6-tej....:szydera: I nawet czasu na przywitanie z wami nie będzie....:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mycha napisał:

Cały czas wietrzę, bo strasznie tym DE przeszło. Robię co mogę żeby ładniejsze było. I żeby tych dziur nie było widać :szydera: A masażysta wcale mnie nie miział. Kurde prawie wszystko mnie boli ale dam radę. 

Dasz radę jak nic. W zęby włóż patyk nie byle jaki. Na wypadek zbytnich tortur masażysty w odwecie przygotuj wrzątek. Jak to zobaczy,będzie delikatny :). Ja dopiero po 7 masażach odżywam. Najdziwniejsze jest to, że masuje mnie facet po wylewie z przykurczem jednostronnym. Kto tego nie widział,niech żałuje. Podziwiać faceta. Widać bardzo chce być aktywny jak niewielu. Znam wielu ludzi i pewnie także w pełni sprawnych i pracy sobie poszukać nie mogą. Lenie śmierdzące, bez pomysłu na życie, paniska na parapetach siedzą i pełen obserwer robią innym i liczą: o... on to ma, chałupa, fura, satelita . Przychodza pożyczać pieniądze, bo:  Ty masz, to poratuj. Brzydzę się takimi łajzami

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Knorr napisał:

Byłem na tamtym. Dusia gada sama ze sobą. Umarło śmiercią naturalną.

Pierwszy raz w życiu cieszę się z jakiegoś umarcia. :szydera::szydera:

 

Ja też xd...ale co se pogada to jej . Popatrz tylko ( poczytaj ) jak szybko doświadczenie w fachu zdobyła . Jednak ten przemysł ciężki na coś jej się przydał ...łatwiej , szybciej i bezboleśnie w opiekuństwie się odnalazła xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Knorr napisał:

Byłem na tamtym. Dusia gada sama ze sobą. Umarło śmiercią naturalną.

Pierwszy raz w życiu cieszę się z jakiegoś umarcia. :szydera::szydera:

 

Dusia zapomniała już sama kim jest dzisiaj i zadaje siebie trudne pytania i zastanawia się kto ją pyta...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...