Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

No.

We wtorek pan T dostał rachunek z agencji. Pierwszy za pełny miesiąc i na dodatek ze świętami. Coś go trafiło, wykrzyczał mi że za te pieniądze to może mieć kogoś kto zrobi wszystko, łącznie z myciem okien i sprzątaniem piwnic. Zarzucił mi że nie umyłam umywalki w łazience no to przyniosłam z WC płyn i pokazałam mu czym myłam i że wannę upaćkaną czymś też wyszorowałam. To powiedział że umywalki nie wytarłam. Więc wytarłam na jego oczach. Tylko że ja myłam łazienkę trzy godziny wcześniej a to jego z łazienki musiałam wołać na obiad.

Po południu już z córką wypełniali zgłoszenie do Promedica.

Dzisiaj usmażyłam mu kotlet-gotowca bo tylko takie kupuje. Za twardy. Tylko że to był trzeci z tego opakowania a wcześniej były dobre. Zupa z wczoraj też niedobra ( wczoraj zjadł normalnie ) i dosypał sobie do talerza łyżeczkę bulionu w proszku. Musiało być wściekle słone ale zjadł. Po południu córka miała ze mną roznowę że papa niezadowolony i mu nie smakuje. A ja się ciągle pytam co mam ugotować a on każe mi zużywać resztki z zamrażalnika. On robi zakupy i decyduje. Powiedziałam córce że najlepiej zrobić plan posiłków na tydzień i na kolejne tygodnie. 

Wieczorem przy kolacji powiedziałam panu T że słyszałam że źle gotuję a przecież to on ustala co mam ugotować i z czego i że najlepiej zaplanować posiłki wcześniej. Też nie. Bo on nie wie co kupi i co będzie w sklepie. Ja mu na to że wystarczy jak zaplanuje kilkanaście i może zmieniać je dowolnie bo ja i tak wyjeżdżam za 2,5 tygodnia.

Jak to ? Ja wyjeżdżam ? On myślał że będę pół roku ! Ja na to że to nie moja sprawa tylko agencj bo ja wyjeżdżam i już.

Nie moja sprawa kto i z jakiej agencji przyjedzie. Miał być internet i nie ma. Stan pdp niezgodny z opisem. Gdyby ona nie była taka biedna i choreńka to powinnam zerwać umowę od razu.

Nie daję się zastraszyć panu T ale za to gotowanie to mnie trafiło.

I jeździć po sobie nie pozwolę !

Aha. Ksywka pan T pochodzi od Tyrana bo sama córka go tak określiła.

@Maria Jolanta zolc sie ulala tyranowi.

To i nie smakuje mu nic.

Koscia w gardle mu staje rachunek.

Ja jednak bym powiedziala im ,jak skubie opiekunki agencja ,ktora wybrali.

Beda miec taniej?

Czyim kosztem?

Moze by cos drgnelo w tym pustym poniemieckim  lbie.

Szczescie ze wyjezdzasz, bo atmosfera bedzie gestniala.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Blondi napisał:

I tak się zastanawiam ,,czy brac te tysiące od słodziaka czy wracać do pracy ,,,ale mnie tak ciągnie aby trochę poszczekać np, do takiego Tyrana jakiego ma @Maria Jolanta,,,miałam takiego mądralę,,,a potem do rana przyłóż kochany PDP-hahahha ale troche poszczekać musiałam aby spadł na ziemię a nie kręcił w obłokach,,, 

@Blondibrac jasne ze brac! 

te tysiace,

Zalezy ile?:czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Maria Jolanta zolc sie ulala tyranowi.

To i nie smakuje mu nic.

Koscia w gardle mu staje rachunek.

Ja jednak bym powiedziala im ,jak skubie opiekunki agencja ,ktora wybrali.

Beda miec taniej?

Czyim kosztem?

Moze by cos drgnelo w tym pustym poniemieckim  lbie.

Szczescie ze wyjezdzasz, bo atmosfera bedzie gestniala.

 

Nie drgnie...na mur....>:( Dla niektórych nie liczy się pielęgnacja bliskiej osoby, tylko cyferki w szparbuchu....>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nadrobiłam czytanie, ale na lajkowanie czasu nie starczyło....:smutek: I teraz do spowiedzi będę pójść musiała........grzech ciężki mam na sumieniu....:sorry: A tak w ogóle. to dlaczego @ @ wstrętne nie czytacie dzisiaj papierzanych książek? :ostrzegam: 

Bo przeczytałam już wszystkie !? ... zgodnie z harmonogramem miałam się już do busa pakować...:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nadrobiłam czytanie, ale na lajkowanie czasu nie starczyło....:smutek: I teraz do spowiedzi będę pójść musiała........grzech ciężki mam na sumieniu....:sorry: A tak w ogóle. to dlaczego @ @ wstrętne nie czytacie dzisiaj papierzanych książek?  

Ja nie posiadam. Ebooki w formacie pdf sczytuje. Ale dzisiaj mi sie nie chce:ostrzegam:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...