Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Paolo napisał:

Alaska/Afryka co forum to zmienia kontynenty. Młoda,pulchna a już in...kontynentna...I śpij tu z taką. Nie dość, że mało miejsca to jeszcze Cię obsika...

Zaraz to Cię opluję i jeszcze :grzmotnąć:  w łeb dołożę. ...a tak w ogóle to mnie coraz mniej i boję się ,że mnie Osobisty w łóżku nie znajdzie .:trele: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Ty swoje futerko już wywietrzyłas Mysiu?:d Ile można się podstawiać do myziania,przystojnemu masażyście?  

Cały czas wietrzę, bo strasznie tym DE przeszło. Robię co mogę żeby ładniejsze było. I żeby tych dziur nie było widać :szydera: A masażysta wcale mnie nie miział. Kurde prawie wszystko mnie boli ale dam radę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mycha napisał:

Cały czas wietrzę, bo strasznie tym DE przeszło. Robię co mogę żeby ładniejsze było. I żeby tych dziur nie było widać :szydera: A masażysta wcale mnie nie miział. Kurde prawie wszystko mnie boli ale dam radę. 

Teraz jak pójdziesz ,połóż się na plecach,może przód też wymasuje,o całe ciało trzeba dbać Mysiu..:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

No buagam! Nje interesóie mie pierszy lebszy. Mahać tesz nie lóbie bo ftedy zwieżyna zbyt uatwo w pazóry fpada :hura:

Tosz to i lepszy kawauek miensa morze się trafić... Zafsze wśrut plwe znajdzie się i tłóste ziarno.;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1bozka napisał:

A co dzis dobrego na obiad pichcisz:d

A szybki obiad: pierś indycza grillowana, surowka z cykorii z mandarynką, sokiem cytryny i oliwą z orzechów włoskich. Sypnąłem ziele pietruszki na wierch i jagody goji.

Do picia sok z czerwonych buraczków z sokiem z cytryny i miodem. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Knorr napisał:

A szybki obiad: pierś indycza grillowana, surowka z cykorii z mandarynką, sokiem cytryny i oliwą z orzechów włoskich. Sypnąłem ziele pietruszki na wierch i jagody goji.

Do picia sok z czerwonych buraczków z sokiem z cytryny i miodem. 

nie wierze:szydera: pewnie chips and ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...