Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 4.04.2018 at 07:04, salazar napisał:

Ja też tylko się cieszę, a teraz nawet bardziej (o ile to w ogóle możliwe, że może być jakieś "bardziej" ;)), bo znowu polecę :).

Kocham latać, na stare lata odkryłam w sobie nową namiętność, kto by pomyślał, tym bardziej, że mam lęk wysokości :D.

@salazar to smy juz dwie.

Ja kocham latac, wciaz i niezmiennie.

Ale, przyznam sie, jeszcze nigdy nie bylam w samolotowej toalecie(oby mnie sila wyzsza nie zmusila odwiedzic przybytku)

Ale niedlygo znow lece, tak wiec dobrowolnie pojde obejdzec przybytek:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.04.2018 at 08:37, Maria Jolanta napisał:

A tam od razu czekają. Głodne są. :trele:

Mnie w domu rano koty witają. Bunia pilnuje mnie w kibelku a jak wychodzę to prowadzi mnie do kuchni i ogląda się czy na pewno za nią idę. Bo jak nie to mi włazi pod nogi i tarasuje inne ewentualności. :haha:

@Maria Jolanta he one wszystkie tak robia.

Moje koty tez czekaly juz przy kibelku i prowadzily do kuchni,a miny mialy takie ,jakby od tygodnia nic nie jadly:777_revolving_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.04.2018 at 09:13, Blondi napisał:

Hallo halo witam ,,,jak zawsze czasu brakowało,,za dużo imprez i za dużo relaksu,,ale już powiedziałam dośc ,,wracam do jednego domu a potem do drugiego,,ciągle na walizkach ,,czy już mi tak zostanie? a wszystko przez prace opiekunki:oklaski: normalnie jak cyganka podróżuje i się Campinguje,, u mnie też zimno,,wczoraj ponad 20 stopni w Kehl a dzisiaj zimówka,,ale już spakowana i gotowa do wyjazdu,,,nie mogę się doczekać wyjazdu do Pl,,,:dobrze: Miłego Dnia,kochani,,:love:

@Blondi puszcza cie sama slodziak?

A jak nie wrocisz?

Oj zaplacze sie chlopina.

Dobrej podrozy i nie zapominaj o nas!:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.04.2018 at 10:43, Mirelka1965 napisał:

Ja się nigdy nie tłumaczę...tłumaczy się winny...a ja się winną nie czuję...:trele: Przypadłość mam taką, że te kleje do protez nie trzymają....nie trzymają...one do plastiku są, a nie do echte porcelany srebrem zbrojonej...:szydera:

@Mirelka1965 a rozliczylas sie z tego skarbu rodzinnego z US?

Zeby ci domiaru nie przywalili za ten skarb w srebrze:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na weekend wkurzona jak nietoperz....dostałam mandat za złe parkowanie....100zl i jeden punkt karny.....no kurczę.....miesiac temu postawili znak.....chamy jedne......jak wrocilam to bylam zdziwiona, ze cala lewa strona ulicy jest wolna i ani jednego samochodu.....wreszcie mogłam zaparkować o każdej porze dnia i nocy....I to na wniosek mieszkańców mojej ulicy ten znak postawili.....ale ze mną nikt tego nie uzgadnial.....no mam buraków sąsiadów.....

Bawcie się dobrze i bądźcie grzeczni.

Miłego weekendu.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 4.04.2018 at 20:25, violka napisał:

Ja cały dzień myślę tylko o tym , żeby nie doszło do zbliżenia :p Moja psióra ma cieczkę i cały dzień ku jej rozpaczy odganiam potencjalnych kochanków  spod furtki :haha:Zmęczona zasiadlam na forum a tu jest jeszcze gorzej :haha:

@violka jaki gorzej ,co gorzej, tu ,,bynajmniej,, kochankow nie ma (psich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MeryKy napisał:

Wyskoczę tu z pytaniem o sztele. Gdzieś obiła mi się o oczy przestroga przed sztelą do małżeństwa w Berlinie.

Ktoś coś pamięta? Niby ma przychodzić Pflegedienst 3 razy dziennie a nie przychodzi?

Koleżanka ma jechać do Schoenberga za 1500 eurasków  i boi się, że to mina?

"Warto sie przyglądać różnym stelom". ALe szczegółów nie pamiętam. @kisnia bodajże ostrzegała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...