Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, violka napisał:

Ja wytrzeszczu dostałam jak zobaczyłam co tu się wyrabia :haha:

Mam ustawione powiadomienia w tel. o każdym wpisie na opiekunkowie. Ok. 250 dziennie. Teraz wiem, dlaczego mój telefon szwankuje. Ciągle ktoś nadaje:sos: , słupy wyginają się od przeciążenia. Toż to jest najazd szwedzki:donos:. Do postów już wnet się nie odnoszę, bo nie nadążam, jakaś powolna jestem już na te klocki :przekleństwa:. Chyba też starość mnie juz dopada. Pewnie będę musiała przejśc na inne forum np. dla dzieci :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Landspazier uprawiałam. Kraina rolnicza, zielono robi się  i kwietnie, cieplutko, na samym t'shirt kąpieli słonecznej zażywałam. Dziadek mnie trochę dzisiaj wkurzył i wywaliłam mu  że jest dzisiaj niczym wilk z lasu. Zły i ostry. Pracował dzisiaj w ogrodzie i sił mu brakuje, więc trzeba było kogoś do bicia poszukać. Dlaczego ja? Bo pod ręką byłam.:| . Szkoda mi go , bo dba o obejście jak może, ale niestety latka tatka dopadły. Z nadąsaną miną wyszłam na spacer rzucając w jego stronę pioruńskie spojrzenie. Kiedy wróciłam był słodki jak cukierek, który wczoraj zjadłam. Teraz wiem jak z nim zagrywać. Trzeba walczyć bronią przeciwnika :grzmotnąć:

bo chciał żebyś z nim ziemniaki sadziła 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

:trele: U mnie w Dojczlandii w sobotę +20 :oklaski:

będzie trzeba stringi w kufrze poszukać, bo barchany odparzenia sjuż spowodują . Szelki  zamiast stanika i pozwolić "pączusiom" pobiegać po brzuchu :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

bo chciał żebyś z nim ziemniaki sadziła 

i ....szczaw na wypadek biedy :szydera:. Głupio tak płacić kobiecie midasowe dukaty ; ona sobie na spacerek, a dzidzio do roboty . Kto tu królem ,a kto królową jest ?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja nawet mam letnie kiecki. :)

Jestem gotowa na wszystko.:haha:

Ty jesteś teraz taka śliczna z nowym awatarkiem, że nikogo więcej nie chce mi się czytać tylko Ciebie  :love::love::love:. I teraz kiecki Tobie wcale nie są potrzebne. Jesteś śliczna , różowiutka i w naturze Tobie do twarzy . Biegaj na golasa :love::love:, jak należy . Zośka w "Panu Tadueuszu" miała  zwiewną batystową  koszulinę, a Tobie ona zbyteczna :love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ty jesteś teraz taka śliczna z nowym awatarkiem, że nikogo więcej nie chce mi się czytać tylko Ciebie  :love::love::love:. I teraz kiecki Tobie wcale nie są potrzebne. Jesteś śliczna , różowiutka i w naturze Tobie do twarzy . Biegaj na golasa :love::love:, jak należy . Zośka w "Panu Tadueuszu" miała  zwiewną batystową  koszulinę, a Tobie ona zbyteczna :love:

Dzisiaj Ciebie lowciam.:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ty jesteś teraz taka śliczna z nowym awatarkiem, że nikogo więcej nie chce mi się czytać tylko Ciebie  :love::love::love:. I teraz kiecki Tobie wcale nie są potrzebne. Jesteś śliczna , różowiutka i w naturze Tobie do twarzy . Biegaj na golasa :love::love:, jak należy . Zośka w "Panu Tadueuszu" miała  zwiewną batystową  koszulinę, a Tobie ona zbyteczna :love:

ale Zośka w kapustach ogrodowych latała za Tadkiem:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jak myślisz o tym samym co ja to jesteś świnia. :szydera::szydera::szydera:

No... chyba też zamienię się rolą ze świnią , bo te same myśli mi biegają po głowie :szydera::szydera::szydera:. Taki los człowieczy. Hmmm.. Hrum,,, hrum... świński :szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Jak myślisz o tym samym co ja to jesteś świnia. :szydera::szydera::szydera:

Ja cały dzień myślę tylko o tym , żeby nie doszło do zbliżenia :p Moja psióra ma cieczkę i cały dzień ku jej rozpaczy odganiam potencjalnych kochanków  spod furtki :haha:Zmęczona zasiadlam na forum a tu jest jeszcze gorzej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...