Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A tam od razu czekają. Głodne są. :trele:

Mnie w domu rano koty witają. Bunia pilnuje mnie w kibelku a jak wychodzę to prowadzi mnie do kuchni i ogląda się czy na pewno za nią idę. Bo jak nie to mi włazi pod nogi i tarasuje inne ewentualności. :haha:

To prawda, wiedzą że coś z kieszeni wyjmę :379_hotdog:.

Jednak główną karmicielką jest moja szefin. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry ludziska.

W domu zimno, z kranu woda leci............też tylko zimna.

Qźwa synek był , pogrzebał gdzieś przy piecu i pewnie coś pozakręcał :grzmotnąć:.:grzmotnąć:

Dopijam kawę i wykonam pierwszy tego dnia telefon..............nie bedzie to miła rozmowa. On jak przyjeżdża zawsze coś popsuje.:ostrzegam::ostrzegam: 

Gamoń jeden.

Miłego dnia wam życzę:cześć:

bo on oszczędza,:szydera: moze mysli ze PL to w kożuchach biegamy:trele:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

bo on oszczędza,:szydera: moze mysli ze PL to w kożuchach biegamy:trele:

Już po telefonie................okazało się, że on wiedział że piec nawalił............tylko mi nie powiedział jak był na miejscu.

Wolał to zrobić z bezpiecznej odległości /5ookm/. przez telefon.:ostrzegam::ostrzegam:

Nie wiedziałam , że ja taka straszna jestem. No cóż całe zycie człowiek sie czegoś nowego o sobie dowiaduje:d:d

Ale fachmana już zamówił..Trzeba czekać:grzmotnąć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo halo witam ,,,jak zawsze czasu brakowało,,za dużo imprez i za dużo relaksu,,ale już powiedziałam dośc ,,wracam do jednego domu a potem do drugiego,,ciągle na walizkach ,,czy już mi tak zostanie? a wszystko przez prace opiekunki:oklaski: normalnie jak cyganka podróżuje i się Campinguje,, u mnie też zimno,,wczoraj ponad 20 stopni w Kehl a dzisiaj zimówka,,ale już spakowana i gotowa do wyjazdu,,,nie mogę się doczekać wyjazdu do Pl,,,:dobrze: Miłego Dnia,kochani,,:love:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie ...noo...brzdąc to nie , ale dla niektórych ( i znów ...nie będę wskazywała palcem ...obciach mi niepotrzebny ) to młodziak jesteś ...Nie ma to tamto .

Co to znaczy młodziak? :szok: My tu wszyscy młodzi jesteśmy...niektórzy ciałem, a niektórzy duchem...:hura: Chociaż zdarzają się młodzi ciałem i duchem...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nabazgrałam w książce kucharskiej i jeszcze bana nie dostałam....:haha:

Nie przejmuj się ...może tylko do spamowni Cię wrzucą i na zielono paluszkiem pogrożą ?....Sorki ...to nie ten portal ....to pensjonat ...kudy mu do Hiltona ..:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...