Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ale na Zalukaja wieczorem ciężko się wbić bez aktywnego konta...:słabo:

Na ogół nie mam problemów, a i konta aktywnego nie mam. Tyle , że ja oglądam starocie, chociaz....raz obejrzałam sobie Bridgit Jones trójeczkę , bez problemu. Bywa jednak, że nie mogę nic obejrzec, ale na taką okolicznosc mam youtuba, albo weeb chanel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też z tych normalnych jestem...:oklaski:

No, no , no sztrykuje , hekluje/łancuszek tylko :D/ i tez normalna jestem. Tanczę salsę, a w porywach nawet taniec orientalny i miałam występ publiczny w moim DDR z grupą tancerek orientalnych. No! :d  :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Na ogół nie mam problemów, a i konta aktywnego nie mam. Tyle , że ja oglądam starocie, chociaz....raz obejrzałam sobie Bridgit Jones trójeczkę , bez problemu. Bywa jednak, że nie mogę nic obejrzec, ale na taką okolicznosc mam youtuba, albo weeb chanel

Na weeb'a też wieczorem ciężko się wbić. I strasznie mało ma kanałów....zbiedniał strasznie....:słabo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

No, no , no sztrykuje , hekluje/łancuszek tylko :D/ i tez normalna jestem. Tanczę salsę, a w porywach nawet taniec orientalny i miałam występ publiczny w moim DDR z grupą tancerek orientalnych. No! :d  :d 

To nie podskoczymy wyżej dyszla....no nie...;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

No, no , no sztrykuje , hekluje/łancuszek tylko :D/ i tez normalna jestem. Tanczę salsę, a w porywach nawet taniec orientalny i miałam występ publiczny w moim DDR z grupą tancerek orientalnych. No! :d  :d 

Zdecydowanie nie bratnia dusza. Tańczyć nie umiem. :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Na weeb'a też wieczorem ciężko się wbić. I strasznie mało ma kanałów....zbiedniał strasznie....:słabo:

Ja mam tam abonament wykupiony, ale o ile dla abonamentowców kanałów duzo, to i tak chała  taka, ze nie ma co obejrzeć. Jest jeszcze serial.net , ale tam coś porobili i zeby się wstrzelic, to trzeba 5 minut walczyc z reklamami, a i buforowanie trwa i trwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...