Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Afryka napisał:

A co mnie tu tak anal...ogicznie wyjeżdża ,ja skromna niewiasta jestem , buźka w ciup,rączki w małdrzyk...O.o. ....:haha:

małdrzyk fujjjjj przeciez to  mądrzyk, pewien gatunek sera ze słodkiego mleka.Aż sie boje pomysleć skad ten serek w tym zestawieniu :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, geronimo napisał:

Zastanawiam się czemu pałacie taką nienawiścią do tej firmy?Pracuję z nią ósmy rok od początku w jednej firmie.

Od pierwszego wyjazdu na wynagrodzenie nie mogłem narzekać i do tej pory nie narzekam.Raz wsadzono mnie na minę, byłem tam tydzień. Po tym tygodniu rozwiązano z firmą umowę, to znaczy firma zrezygnowała z klienta.

Tak że nie wszyscy są niezadowoleni :d

Poznałam kiedyś dziewczynę , która cieszyła się z zarobków oscylujących koło 1000 euro i też nie narzekała . Jeżeli jestes zadowolony to cieszę się razem z Tobą ale osobiście nigdy z nimi nie pojadę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Poznałam kiedyś dziewczynę , która cieszyła się z zarobków oscylujących koło 1000 euro i też nie narzekała . Jeżeli jestes zadowolony to cieszę się razem z Tobą ale osobiście nigdy z nimi nie pojadę :d

Nigdy nie byłem za 1000euro, no jeśli ktoś nie zna języka to moze tyle i zarabia?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

A może nie wracają ,a dorabiają na boku ,a może to niedziela była bez handlu, i mają w tej taszce szwarc, mydło i powidło w paserskich cenach!

:d

Jak to kobita kobite obluka :d w życiu do glowy by mi nie przyszło patrzec czy maja jakieś siaty :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Jeszcze chwila i każą Ci wleź do tego pieca na trzy zdrowaśki.:tak2:

i to jest forum opiekunek, ja wolam pomocy a tu tylko alkoforum .idem  po pollitra,moze wyzdrowie , a teraz bardzo chory czlowiek musi abendbrot  zrobic,ratunku, sie chce troche wolnosci, Niech zyje milosc i swoboda,amen

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karolina145 napisał:

i to jest forum opiekunek, ja wolam pomocy a tu tylko alkoforum .idem  po pollitra,moze wyzdrowie , a teraz bardzo chory czlowiek musi abendbrot  zrobic,ratunku, sie chce troche wolnosci, Niech zyje milosc i swoboda,amen

Powiedziałabym Alleluja ale juz bylo:zdrówko:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...