Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ORIM napisał:

no tak tylko wielkie,wielka to nie dla wszystkich to samo :d

cos z tym jest...robimy sie pazerni..niestety tlumaczac sie czasami kompetencjami...inna sprawa skoro ktos czuje sie dobry w swoim fachu to czemu ma wiecej nie dostac??

taka waga...trzeba dobrze pomyslec co bardziej sie kalkuluje...nie na darmo babki powiadaly ze pokorne ciele itd...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hmmmmm.....mądrze....mądrze....;) Pozostanę przy swojej wersji...za wielką kasę do 2-ów miechów i krótka pauza...:tak2:

Ty mnie się coraz bardziej Mirabelka podobasz....uprzedzam,że jeszcze nic z orimowego barku nie chlapnęłam .:dobrze:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

cos z tym jest...robimy sie pazerni..niestety tlumaczac sie czasami kompetencjami...inna sprawa skoro ktos czuje sie dobry w swoim fachu to czemu ma wiecej nie dostac??

taka waga...trzeba dobrze pomyslec co bardziej sie kalkuluje...nie na darmo babki powiadaly ze pokorne ciele itd...

Byłam dzisiaj na lodach z poznanymi tutaj opiekunkami. I dowiedziałam się, że cuda się jednak zdarzają. Dziewczyna,pielęgniarka z wykształcenia, bez znajomości języka...ot tak aby, aby się komunikuje...przyjechała na zastępstwo za 1200... Zadowolona, bo gdzie tyle w PL dostanie....A teraz rodzina wypowiedziała agencji umowę, zatrudnia ją na minijob i daje 75 dziennie na rękę. Można? Można...trzeba tylko być w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. A bajer polega na tym, że okazała pdp serce. Po prostu. I tego nam wszystkim życzę....tego miejsca i czasu...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

zajde tez..znalazlam flache z dunskim sznapsem ma 50voltow niestey zdjatka nie zrobie bo mi aparat w tel padl..ale probowalismy do stekow..ma moc..

50 -tka mówisz to za mocna :donos:ale spróbować mozna.Najwyzej to będzie mój pierwszy i ostatni raz:cool:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Byłam dzisiaj na lodach z poznanymi tutaj opiekunkami. I dowiedziałam się, że cuda się jednak zdarzają. Dziewczyna,pielęgniarka z wykształcenia, bez znajomości języka...ot tak aby, aby się komunikuje...przyjechała na zastępstwo za 1200... Zadowolona, bo gdzie tyle w PL dostanie....A teraz rodzina wypowiedziała agencji umowę, zatrudnia ją na minijob i daje 75 dziennie na rękę. Można? Można...trzeba tylko być w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. A bajer polega na tym, że okazała pdp serce. Po prostu. I tego nam wszystkim życzę....tego miejsca i czasu...:tak2:

sumujac..nie kazdy pdp twoje serce doceni a wrecz je wykorzysta..ona ma to szczescie ze dobrze trafila..i tak trzymac.. ja tez w maire dobrze trafilam i z tego sie ciesze...zreszta po kassel kazde zlecenie byloby dla mnie rajem...

ale nadal chcialabym trafic tak jak trafilam do LA...oby.

bo tam sie czulam jak w domu...zreszta ty to wiesz..

i tobie tez zycze tego miejsca...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ty mnie się coraz bardziej Mirabelka podobasz....uprzedzam,że jeszcze nic z orimowego barku nie chlapnęłam .:dobrze:...

Trzeźwa też jestem jak nowonarodzone....wyłożyłam moją filozofię i to, co robię aby mojemu czubkowi nosa się podobało i dobrze działo....:$  I jestem konsekwentna do bólu...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

50 -tka mówisz to za mocna :donos:ale spróbować mozna.Najwyzej to będzie mój pierwszy i ostatni raz:cool:

wiesz...smakuje troche jak tequilla taki samogon..tylko mocno schlodzony musi byc...

wchodzi jak talala..bez skojarzen:d...bo ja caly czas o setkce sznapsa mowie:d

a na dekiel pewnie tez nie wali

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, violka napisał:

Ja na Twoim miejscu pokazałabym ten film . Nie twierdzę , że w tej agencji pracują gorsi ludzie ale za tą kasę na pewno z mniejszym doświadczeniem . Wszystkie agencje , które proponują Niemcom ,  opiekunów za tak niską stawkę powinny zniknąć z rynku i jeżeli my sami mamy taki możliwość , żeby zniechęcić kogoś do podpisania z nimi umowy , to powinniśmy wykorzystać okazję i zrobić to bez wyrzutów sumienia . https://www.zdf.de/verbraucher/wiso/unzureichend-ausgebildete-pflegekraefte-100.html wkleiłam link , żebyś nie musiała go szukać :d

Zastanawiam się czemu pałacie taką nienawiścią do tej firmy?Pracuję z nią ósmy rok od początku w jednej firmie.

Od pierwszego wyjazdu na wynagrodzenie nie mogłem narzekać i do tej pory nie narzekam.Raz wsadzono mnie na minę, byłem tam tydzień. Po tym tygodniu rozwiązano z firmą umowę, to znaczy firma zrezygnowała z klienta.

Tak że nie wszyscy są niezadowoleni :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...