Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

:haha:plaga, pani, plaga....;)

Ja bym tego tak nie nazwała po prostu ciężko jest ogarnąć co pisze każda z przynajmniej 50 osób ,jakie ma problemy i kim się opiekuje .Moja pamięć jak widać nie jest taka pojemna :$.A ty musisz być bardziej cierpliwa i dać innym czas żeby w razie pogubienia się zdążyli naprawić błąd ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Ja bym tego tak nie nazwała po prostu ciężko jest ogarnąć co pisze każda z przynajmniej 50 osób ,jakie ma problemy i kim się opiekuje .Moja pamięć jak widać nie jest taka pojemna :$.A ty musisz być bardziej cierpliwa i dać innym czas żeby w razie pogubienia się zdążyli naprawić błąd ;)

To nie błąd....i nie trzeba go naprawiać...;) Cierpliwa jestem bardzo, tylko szybko czytam i szybko piszę....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To nie błąd....i nie trzeba go naprawiać...;) Cierpliwa jestem bardzo, tylko szybko czytam i szybko piszę....:haha:

Weż pod uwagę,że sytuacja na forum uległa diametralnej zmianie i trzeba się przystosować :) 5 minut na edycję więc tyle trzeba będzie odczekać ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry ,koniec wolności trzeba zasilić konto :haha:. Kufer przepakowywany kilka razy i chyba na tym co postanowiłam zabrać poprzestanę. 

Do zobaczenia po tej gorszej stronie :cześć:

Ivcia szerokiej drogi i do napisania po ciemnej stronie mocy :493_oncoming_bus::769_heart:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Wszyscy śpią czy się pochorowali ze zmęczenia ? 

 

No nie przepadam zbytnio za świętowaniem i leniuchowaniem z tym związanym. No bo to zbyt krótko, aby wyjechać na urlop gdzieś, i też za długo, aby siedzieć, rozmawiać, odwiedzać i za stołem siedzieć.

Zmęczony wstałem dzisiaj, ale szczęśliwy, że uff, normalność wrócia.

Wszystkie dekoracje poszły weg. Było, minęło. Patrzymy w przyszłość. A przed nami piękne dni. Wiosna, lato. 

p.s. tylko te gotowane, kolorowe jajka w lodówce siedzą jeszcze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Orim, czy jak wysyłałam Ci moje zdjęcie, to mówiłam coś iż zgadzam sie na publikację???:szydera:

No przecież przez Ciebie nie ogonię sie od adoratorów :d:d:d 

a niech patrza i zazdroszcza z kim to ja sie umawiałem :d kto mi rano kawe robił :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć i czołem :d Dzisiaj jest piękny dzień, albowiem zmienniczka przybywa :d Posiedzimy sobie jutro, poopowiadamy, to znaczy ja poopowiadam co i jak , bo ona nowa i niezorientowana, a pojutrze......brum brum brum bruuuuum i Richtung Litzmanstadt in Polen :d Życie jest piękne :serce:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

a niech patrza i zazdroszcza z kim to ja sie umawiałem :d kto mi rano kawe robił :d

:szydera::szydera::szydera::serce: Mam do Ciebie słabość, więc nie wkleję zdjęcia jak przygotowywałeś nam wieczorem kąpiel przy świecach :d:d  Wiesz, jakby się rzuciły te kobity, to najmniej setka chciałaby zobaczyc, Jak to robi Facet :d:d:d 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...