Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Knorr napisał:

No. Prywatna służba domowa.

Dokładnie tak jest.Zastanawiałam się dlaczego agencje rekrutujace zachowują minimum formalności.Pracowalam w Anglii przezvtamtejsze agencje ale sprawdzali mnie  i moją przeszłość dokładnieNie do pomyślenia było by podjąć prace bez pozytywnej weryfikacji

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Knorr napisał:

3xW.

-Wymiary,

-Waga,

-Wiek.

 

8 godzin temu, ORIM napisał:

Wzór CV ? Przykra sprawa.Zaraz pod zdjęciami należy wpisać swoje wymiary i wagę :d 

A czyż tak się nie dzieje? :haha: Wprawdzie jeszcze wymiary są rzadko wymagane, ale kto wie jak długo...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to 5ac2fdeac8ebe_dziedobrynanie.jpg.c1966e0aad0469a8b110b96427618454.jpg....Czyli...święta, święta i po świętach...:szydera: Przykulałam się, poczytałam i spotkała mnie przykra niespodzianka...:oops: Nikt nie zrobił kawy...:smutek: Musiałam zakasać rękawy i sama zrobić...:sos: A ja nie zwyczajna tak od rana harować...:słabo: Cóż....zaparzyłam i dla was...się państwo częstują....:kawa2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No, to 5ac2fdeac8ebe_dziedobrynanie.jpg.c1966e0aad0469a8b110b96427618454.jpg....Czyli...święta, święta i po świętach...:szydera: Przykulałam się, poczytałam i spotkała mnie przykra niespodzianka...:oops: Nikt nie zrobił kawy...:smutek: Musiałam zakasać rękawy i sama zrobić...:sos: A ja nie zwyczajna tak od rana harować...:słabo: Cóż....zaparzyłam i dla was...się państwo częstują....:kawa2:

zrobila zrobia tylko na zlym watku wkleila...chyba mialam oczy baaaaardzo ale to bardzi nie tego...

teraz juz naprawde musze legnac bo nie wytrzymam do 12ej i bede po katach sie snuc zeby przeczekac..

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

zrobila zrobia tylko na zlym watku wkleila...chyba mialam oczy baaaaardzo ale to bardzi nie tego...

teraz juz naprawde musze legnac bo nie wytrzymam do 12ej i bede po katach sie snuc zeby przeczekac..

 

Już odnalazłam i siorbię...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam napisać że nie mam internetu od 26-04 nie dlatego że technik nie przyszedł tylko dlatego że pan T jest przygłuchy i nie słyszał dzwonka. Zaraz po wizycie koordynatora przyszło pismo że technik pocałował klamkę.

W czwartek kolejna szansa a ja muszę pracować więc znów będę liczyć na cud.....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Zapomniałam napisać że nie mam internetu od 26-04 nie dlatego że technik nie przyszedł tylko dlatego że pan T jest przygłuchy i nie słyszał dzwonka. Zaraz po wizycie koordynatora przyszło pismo że technik pocałował klamkę.

W czwartek kolejna szansa a ja muszę pracować więc znów będę liczyć na cud.....

Czekamy do czwartku i trzymamy kciuki, żeby aparat słuchowy pana T. nie zawiódł, tym razem....:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Czekamy do czwartku i trzymamy kciuki, żeby aparat słuchowy pana T. nie zawiódł, tym razem....:tak2:

Jaki aparat ? W życiu się nie przyzna że jest przygłuchy !

Nie słyszy dzwonka do drzwi ani jak dzwoni jego żona. Czasem patrzy zdziwiony jak się podrywam jak zadzwoni. Telefonów też nie słyszy, dlatego nosi przy sobie w kieszonce koszuli a i tak czasem dzwi się że ktoś dzwonił bo ma nieodebrane połączenia. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Jaki aparat ? W życiu się nie przyzna że jest przygłuchy !

Nie słyszy dzwonka do drzwi ani jak dzwoni jego żona. Czasem patrzy zdziwiony jak się podrywam jak zadzwoni. Telefonów też nie słyszy, dlatego nosi przy sobie w kieszonce koszuli a i tak czasem dzwi się że ktoś dzwonił bo ma nieodebrane połączenia. 

:oops: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hawana napisał:

 

 

A ja nie. Maja to , za co placa. Oszczedzaja na tym jezyku i tyle. A jak Polka jezyk zna bardzo dobrze, to powinna pracowac  za uczciwe pieniadze , czyli wyzsza stawke.

A ja się czasem dziwię po co komuś opiekunka z dobrym językiem. Są miejsca gdzie język nie jest potrzebny. Teraz jestem w takim miejscu że równie dobrze mogłabym porozumiewać się na migi. Poza tym to prawda że opiekunki bez języka nadrabiają braki robiąc za woły robocze. Sama to przeszłam i miałam też takie zmienniczki. 

Natomiast tutaj choć właściwie nie mówię, nie rozmawiam to córka chciała bym robiła za lektora i czytała gazety pdp. Poczytałam ale oczywiście się zacinałam i pewnie  robiłam masę błędów bo to nie jest mój ojczysty język i skończyło się czytanie. Podopieczna ma problemy z mową, nawet najbliżsi jej nie rozumieją więc nie mogła mnie nawet poprawić jak coś źle przeczytałam. 

Do bani. Normalnie cofam się w języku bo nawet tv tu nie ma...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja się czasem dziwię po co komuś opiekunka z dobrym językiem. Są miejsca gdzie język nie jest potrzebny. Teraz jestem w takim miejscu że równie dobrze mogłabym porozumiewać się na migi. Poza tym to prawda że opiekunki bez języka nadrabiają braki robiąc za woły robocze. Sama to przeszłam i miałam też takie zmienniczki. 

Natomiast tutaj choć właściwie nie mówię, nie rozmawiam to córka chciała bym robiła za lektora i czytała gazety pdp. Poczytałam ale oczywiście się zacinałam i pewnie  robiłam masę błędów bo to nie jest mój ojczysty język i skończyło się czytanie. Podopieczna ma problemy z mową, nawet najbliżsi jej nie rozumieją więc nie mogła mnie nawet poprawić jak coś źle przeczytałam. 

Do bani. Normalnie cofam się w języku bo nawet tv tu nie ma...

Pomyśl, że jeszcze 3 tygodnie i wolność...:dobrze: A potem znajdziesz sobie miejsce, gdzie twój język niemiecki wzniesie się na wyżyny....no chyba, że na Bajerach wylądujesz...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...