Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Trzeba było owinąć w bawełnę,to może by się nie zorientował,a ty tak od razu z grubej rury...to się chłopak wystraszył i czeka,aż zapomniesz..xd

Aaaaa....to muszę do babki zejść...może zapożyczę ciut, ciut demencji....jutro oddam....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ubawiłam się bo spotkałam kiedyś taką zmienniczkę która coś tłumaczyła używając polskich słów przeplatanych niemieckimi. Dla pewności po polsku mówiła powoli i wyraźnie. :szydera:

Mnie zmieniała raz Ukrainka.

To dopiero był misz masz  xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Basiaim napisał:

Mnie zmieniała raz Ukrainka.

To dopiero był misz masz  xd

 

10 minut temu, violka napisał:

Czasami , to aż współczuję tym naszym podopiecznym :haha:

 

6 minut temu, Knorr napisał:

Ja też.

A ja nie. Maja to , za co placa. Oszczedzaja na tym jezyku i tyle. A jak Polka jezyk zna bardzo dobrze, to powinna pracowac  za uczciwe pieniadze , czyli wyzsza stawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...