Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Może Helmut i Brunhilda? Całkiem po niemiecku,każdy zrozumie.:d

I need wasch yor front and bottom ,can you turned little bit in site you fenster.Thank so much:szydera: Now please turned in your back,its ready and now please stand up and go to your toilet.If yo go back stay like that :szydera: and if you want make moor pull please send me message.  I will go to me room Thank you.  Dziala zawaze rozymiejå o co komman:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, violka napisał:

To nie jest jak do dziecka O.o  Lekarz  u nas tez Ci sie nie pyta jak często wydalasz urynę :haha: to są słowa ogólnie używane przez dorosłych :d

Ale się zapyta jak często oddajesz mocz albo kiedy miałaś wypróżnienie. Uryna to akurat po niemiecku reż prawie tak samo, czyli mocz wiem, siusiu też. Ale na pewno nie wiem więcej niż wiem a tego nie lubię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

I need wasch yor front and bottom ,can you turned little bit in site you fenster.Thank so much:szydera: Now please turned in your back,its ready and now please stand up and go to your toilet.If yo go back stay like that :szydera: and if you want make moor pull please send me message.  I will go to me room Thank you.  Dziala zawaze rozymiejå o co komman:hura:

Tak też mozna i zrozumieją:

我需要在前面和底部擦拭你的臉,你可以在你張開的地方稍微轉動一下。謝謝你:scoffer:現在請把你的馬桶反复打開。 那:szydera:如果你想做一個沼地拉請給我發消息。 我會去一個房間,謝謝。 它的作品,讓我們談論什:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

 

Ale się zapyta jak często oddajesz mocz albo kiedy miałaś wypróżnienie. Uryna to akurat po niemiecku reż prawie tak samo, czyli mocz wiem, siusiu też. Ale na pewno nie wiem więcej niż wiem a tego nie lubię...

Szkoła szkołą...ale...kaka to kupa...pipi to siuku...popo to pupa...penis to penis...wagina to wagina. Każdy zrozumie. Szkoła i kurs niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

 

Ale się zapyta jak często oddajesz mocz albo kiedy miałaś wypróżnienie. Uryna to akurat po niemiecku reż prawie tak samo, czyli mocz wiem, siusiu też. Ale na pewno nie wiem więcej niż wiem a tego nie lubię...

@ORIM czy mógłbyś zabawić się chociaż  w lektora :d i fachowo wyjaśnić te sprawy w jęz niemieckim ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Tak też mozna i zrozumieją:

我需要在前面和底部擦拭你的臉,你可以在你張開的地方稍微轉動一下。謝謝你:scoffer:現在請把你的馬桶反复打開。 那:szydera:如果你想做一個沼地拉請給我發消息。 我會去一個房間,謝謝。 它的作品,讓我們談論什:d

no widzicie jakie to proste:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

I need wasch yor front and bottom ,can you turned little bit in site you fenster.Thank so much:szydera: Now please turned in your back,its ready and now please stand up and go to your toilet.If yo go back stay like that :szydera: and if you want make moor pull please send me message.  I will go to me room Thank you.  Dziala zawaze rozymiejå o co komman:hura:

Mówiłam że zapominam angielski ? Trochę trwało zanim przeczytałam ze zrozumieniem. Sprytna fachura z Ciebie. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

No dobra...angielska wersja była...chińska też...jeszcze poproszę po rosyjsku...:haha:

Мне нужно стереть лицо спереди и сзади, вы можете слегка повернуть его в том месте, где вы открываете. Спасибо: scoffer: Теперь, пожалуйста, откройте свой туалет повторно. Это: szydera: Если вы хотите сделать пасти, пришлите мне сообщение. Я пойду в комнату, спасибо. Его работы, давайте поговорим 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Мне нужно стереть лицо спереди и сзади, вы можете слегка повернуть его в том месте, где вы открываете. Спасибо: scoffer: Теперь, пожалуйста, откройте свой туалет повторно. Это: szydera: Если вы хотите сделать пасти, пришлите мне сообщение. Я пойду в комнату, спасибо. Его работы, давайте поговорим 

:oklaski: i może jeszcze po hebrajsku...nigdy nie wiadomo gdzie nas los rzuci...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No dobra...angielska wersja była...chińska też...jeszcze poproszę po rosyjsku...:haha:

И нээд васх ыор фронт анд боттом, цан ыоу турнэд литтле бит ин ситэ ыоу фэнстэр.танк со мух: шидэра: Нов плеасэ турнэд ин ыоур бацк, итс рэады анд нов плеасэ станд уп анд его это ыоур тоилет.Иф ыо его бацк стаы ликэ тат: шидэра: анд иф ыоу вант макэ моор пульль плеасэ сэнд мое мэссагэ. И вильль его это мое роом танк ыоу. Дзяля завазэ розымейå о что комман: ура:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Mówiłam że zapominam angielski ? Trochę trwało zanim przeczytałam ze zrozumieniem. Sprytna fachura z Ciebie. :haha:

don't worry it's doesn't matter :oklaski: no tak wy tu szprechacie po niemiecku.A ja jak ide tu w niemczech do sklepu i cos potrzebuje to zawsze midwife po angielsku,ha ha a jak sie sprzedawczynie usmiechająOstatnio chciałam kupic sobie torebkę ładną i ze skóry ,podszedł właściciel i cos szprecha to ja mu po angielsku wyjaśniłam o co mi chodzi on na wszelki wypadek przyniósł mi i torebki i kurtki skórzane:hura:śmiaam sie do siebie całą droge

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...