Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Muszę grzech wyznać, a kościoła w pobliżu nie mam...:$ Zobaczyłam dzisiaj piękną liczbę na wadze...z takim małym ogonkiem...i nie strzymałam....pożarłam czekoladę...:oklaski: Ale że ogonek mały był, to tylko 100 gram....:haha:Kto mi rozgrzeszenie da? :sos: Kto ulży duszy mojej? :smutek: 

Ja Cię rozgrzeszam w imię ... solidarności jajników , a tak na marginesie co to jest 100 gram ?...po czymś takim to i zakanszać nie trza,co innego czekolada ,taką ilość to mus ogórkiem kwaszonym zagryźć ,co by nie zemgliło...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ja Cię rozgrzeszam w imię ... solidarności jajników , a tak na marginesie co to jest 100 gram ?...po czymś takim to i zakanszać nie trza,co innego czekolada ,taką ilość to mus ogórkiem kwaszonym zagryźć ,co by nie zemgliło...:haha:

No patrz pani...a ja się zastanawiałam po czym mi tak mdło jest...:haha: Już podejrzewałam u siebie jakąś ciążę pozamaciczną...:szydera: A to tylko czekolada na pusty żołądek...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Lepiej bez przerywników ...takie przerywane na psychikę źle działają .

A co Was tak obie ciekawi pożycie @ORIM ? :szydera:

Edit. Już trzy. :szydera:

 

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wk..denerwuj mnie ! Posiedział se na klopiku i ....prawna do mnie " nic nie zrobił ...zrobi później " ...tego aborta dokona ...xd

a tu sie...abort wymknac sam spod kontroli....i ugrzazl w pampersie....az po pachy...q...mac

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaa....stres, niechciana ciąża.....:szydera:

Nooo...albo ...bawisz się takim na baterie ...autkiem ( no ! tylko bez skojarzeń ! )i ..w trakcie najlepszej zabawy ...kiedy to na baterie.... autko.... już się rozpędzi ...ciach ...i baterie kaput...I co nie pozostanie ślad na psychice po takim wk..nerwie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Muszę grzech wyznać, a kościoła w pobliżu nie mam...:$ Zobaczyłam dzisiaj piękną liczbę na wadze...z takim małym ogonkiem...i nie strzymałam....pożarłam czekoladę...:oklaski: Ale że ogonek mały był, to tylko 100 gram....:haha:Kto mi rozgrzeszenie da? :sos: Kto ulży duszy mojej? :smutek: 

im nomine patris..odpuszczone grzechy twoje ...zryj dalej:d

o sorki...konsumuj delektuj sie..

udalo sie magiczna liczbe osiagnac??

ile to bylo ostatnim razem?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...