Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

no bo jak frustracje rozladowac???

mam postrzelac??

"nam strzelac nie kazano"... jakos to tak szlo..a na pdp sie nie wyzyje bo w koncu od.p....u kasy nie mam tylko od  nich co nie?

walenie w mur pozostaje albo...:wino:

Poproszę bramkę nr 2....:szydera::hura: i.....:wino:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ORIM napisał:

Takie chęci to muszą byc poparte CV.poparte praktyką. Do tego trzy zdjecia : suknia wieczorowa,w bikini i bezzz :d

Nikt w ciemno nie będzie krzyża brał :trele:

a za krola cwieczka to slali rekowiny z portretem i tyle...dziewoja lat  13 mial za meza 30latka bez cv zaswiadczen i zdrowiu i niekaralnosci...i tez dawali rade..a tu takie wymagania...sie boj...O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Moja pauza już zmierza ku końcowi. Ale za to popołudnia mam luźniejsze. :szydera: Cztery transferki, herbatka i ciasteczko, kolacyjka, mycie ząbków, koszula mocna i lulu. :hura:

Ty lulu, czy pdp lulu? :haha:No i ta koszula nocna....hmmmm...nie dziwota, że pan T. taki wystringowany bywa....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A ja miałam pauzę...i ją przespałam...:szydera: Co ja w nocy będę robić?.....:( A.....już wiem....pomogę @fioletowa.mysz i @Knorr księżyca zajumanego szukać...:oklaski: Może czegoś się nauczę....:oklaski:

wynajmij chucka norrisa i bedzie zaginiony w akcji VI:oklaski:

 

11-braddock-iii-1.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, ORIM napisał:

Takie chęci to muszą byc poparte CV.poparte praktyką. Do tego trzy zdjecia : suknia wieczorowa,w bikini i bezzz :d

Nikt w ciemno nie będzie krzyża brał :trele:

Teraz już rozumiem, dlaczego mnie te Niemiaszki tak na zdjęciach oskubali....:haha: Bo te zdjęcia do krzyża tak drogo cenią...jakiś casting na drogę krzyżową organizują, czy jak?...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

a za krola cwieczka to slali rekowiny z portretem i tyle...dziewoja lat  13 mial za meza 30latka bez cv zaswiadczen i zdrowiu i niekaralnosci...i tez dawali rade..a tu takie wymagania...sie boj...O.o

No....i komu ta pedofilia przeszkadzała? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Widocznie do abortu ty mu lepiej pasujesz....:haha: A prawna tylko do gazów....:szydera:

A wiesz , że możesz mieć rację ? .... Ćwiczy bidoka jak cholera ...rewerek na stół ...ramiona , ręce ...teraz rewerek pod stół i pedałować dziarsko musi ....aż popierduje przy tym z wysiłku ...Jednak na stówę masz rację ...ona do gazów ...ja do abortu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A wiesz , że możesz mieć rację ? .... Ćwiczy bidoka jak cholera ...rewerek na stół ...ramiona , ręce ...teraz rewerek pod stół i pedałować dziarsko musi ....aż popierduje przy tym z wysiłku ...Jednak na stówę masz rację ...ona do gazów ...ja do abortu .

Do ciebie ma zaufanie....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, lucyna.beata napisał:

a za krola cwieczka to slali rekowiny z portretem i tyle...dziewoja lat  13 mial za meza 30latka bez cv zaswiadczen i zdrowiu i niekaralnosci...i tez dawali rade..a tu takie wymagania...sie boj...O.o

słuszna uwaga : dziewoja młoda CV nie potrzebuje :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę grzech wyznać, a kościoła w pobliżu nie mam...:$ Zobaczyłam dzisiaj piękną liczbę na wadze...z takim małym ogonkiem...i nie strzymałam....pożarłam czekoladę...:oklaski: Ale że ogonek mały był, to tylko 100 gram....:haha:Kto mi rozgrzeszenie da? :sos: Kto ulży duszy mojej? :smutek: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Muszę grzech wyznać, a kościoła w pobliżu nie mam...:$ Zobaczyłam dzisiaj piękną liczbę na wadze...z takim małym ogonkiem...i nie strzymałam....pożarłam czekoladę...:oklaski: Ale że ogonek mały był, to tylko 100 gram....:haha:Kto mi rozgrzeszenie da? :sos: Kto ulży duszy mojej? :smutek: 

Proponawałam Ci spotkanie z Danielem:szydera:i Walkerem:szydera: wybrałaś Piotrusia:szydera: to masz za swoje nie zal mi Cie:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...