Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Mycha napisał:

Witam z rana. U mnie wieje okrutnie ale ma się poprawić. Bycze się nadal i wcale mi to nie przeszkadza. 

Miłego dnia i niekoniecznie suchego  wam życzę. 

Mysiu, Ty sie nie len, Ty mi kopa daj w zadeczek moj zgrabny i cudny! Ja zapomnialam ebooki Ci wyslac...Przepraszam? Pojutrze, dobra?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Mysiu, Ty sie nie len, Ty mi kopa daj w zadeczek moj zgrabny i cudny! Ja zapomnialam ebooki Ci wyslac...Przepraszam? Pojutrze, dobra?

Daj spokój Mysiu,nam wszystkim po świętach w e...boki wejdzie,nie musisz się dzielić.:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Mysiu, Ty sie nie len, Ty mi kopa daj w zadeczek moj zgrabny i cudny! Ja zapomnialam ebooki Ci wyslac...Przepraszam? Pojutrze, dobra?

No ale mi pobudkę zrobiłaś xd Dzięki za lany poniedziałek, mokra jestem. Potem wyślesz. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Trzeba walić prosto z mostu, a nie owijać w bawełnę...:szydera:

walic prosto...w pieluche...:oklaski:

moja babka odwiedzin wprawdzie nie ma...sama sobie jakos.."radzi"...a jej randkowicz sobie sterem i okretem..ona nie jest w stanie mu wytlumaczyc zeby troche "przystopowal"..i tak sobie ciagna w roze strony a ja kilka razy dziennie znajduje slady tych bitew..

dobrze ze lazi po domu i nie gubi nic po drodze bo byloby wesollo..ja juz to przerabialam....od poscieli po protezke...plus "olane" meble wlacznie z dywanem..

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie widać? Sowy...biała i czarna...jang i jing...:haha: I nie robią nic sprośnego...:szydera:

acha...to sooooowyyyy? sie mi wydawalo ale pewna nie bylam ....

czyli jednak pociag do tych ptaszkow ci pozostal....rownowaga powiadasz??

a to jest wykonalne???

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...