Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ocipiałaś Bożka ???..A na ch..rabola my potrzebne w noc poślubną ...czyjąś ?

W San Escobar zaproszeni goście na noc przedślubną tańczą na rurze u Dodzi w ogródku i łapią najarane elfy po krzakach.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Po obiadku i deserku zjadłam 2 banany, 4 mandarynki, kawałek ciasta, 4 czekoladki i niedługo trzeba mnie będzie potoczyć z powrotem do pracy. :szydera:

OMG masz spust:oklaski:u mnie za godzine dopiero będzie serniczek

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Styknie. Tortownica wielkosci kola mlynskiego. Basia48 taki przepis mi naraila,  to zrobilam. Tylko jeszcze szukam w necie przepisu na glazure dobrze kryjaca. Bo jakis taki, mocno zloty, z jednego boku mi wyszedl:szydera:

Ta " glazura " dobrze kryje wszelkie niedoskonałości.

IMG_20180401_150342_688.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nugatka napisał:

Szkoda byłoby, gdybys przestała sie odzywać. Nie o to mi chodziło. Basia jest jajcara, ale takiego żartu nie wymyśliłaby dla jaj....są nawet granice żartów. Napisała prawdę bo jako pierwsza dowiedziała sie o tym, przyjaciele zawsze wiedza pierwsi. 

Dzięki Bogu...czyli Twoja mamusia " klepnęła" .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mam forumowego newsa .....

Właśnie otrzymałam wiadomość na WA od jednej z koleżanek ( ksywka Nugatka ) , że nasz kolega przed chwilą padł na kolana i ....oświadczył się Jej ...tej Nugatce . Oświadczyny przypieczętował pierścionkiem ...wsunął na palec ...serdeczny zresztą . Jej palec ...żeby nie było ....Wisiorek też podobno był ....ale bez brylancika ...ino z jakąś łezką , czy tam inną kropelką na koniuszku...Ten wisiorek jeden ....

Nooo...tylko jeszcze poczekać musi ( ten Paolo ) jak teściowa ( przyszła ) ze mszy wróci , czy będzie chciała takiego zięćia ?....Może i tak . Taka zła gadzina z niego nie jest ...ostatecznie . .....Ano ...niech im się wiedzie na tej nowej  drodze życia ....Wszystkiego najlepszego Nugatko i Paolo :cmok:...tylko niech on już z tych kolan się podniesie ...lata swoje ma ...kolana już skrzypiące ...zapewne . Znam ten ból ..tez jestem posunięta mocno ...w latach .

Cieszę się, to bardzo piękne jak tzw dwie połówki odnajdą się i pokochają. Życzę szczęścia dla Nugatki i Paolo.

:1007_hearts:

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malina 1 napisał:

Ja już bo obiadku u syna,moja pd długo nie lubi się gościć więc jesteśmy już w domu,stół zastawiony super,na obiad frykadele, karkówka pieczona i pieczone kartofelki,wino piwo do wyboru,na deser ciasto i ciasteczka zajączki z lukrem,kawa.Atmosfera miła rodzinna,bo i rodzina fajna,jajka malowane owszem jak wszędzie,kilka lat temu jak byłam w innym miejscu na Wielkanoc też rodzina nawiozła tych jaj malowanych,myślę  no będziemy jadły potem jak znam życie i ich mentalność ok 2 miesięcy.Więc wpadłam na pomysł i z tych jajek zrobiłam kotlety pd bardzo smakowały i tak pozbyłam się kolorowych jajek.

No Malina, widzę, że nie możesz się zdecydować czy w ''Hiltonie'' czy tutaj, smutne...............

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

No Malina, widzę, że nie możesz się zdecydować czy w ''Hiltonie'' czy tutaj, smutne...............

A widzisz bo ja chciałam się przekonać kto mnie śledzi,no i już wiem,a Ty  grasz na dwa fronty chyba skoro wiesz, to jest dopiero smutne

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...