Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekam z gratulacjami jednak do jutra. :trele:

Zjadłam to dziwne mięcho w czarnej glazurze. Okazało się kaczką w sosie z pudełka. Kaczka nawet dobra była, sosu nie miałam odwagi spróbować bo wyglądał obrzydliwie. Coś co brałam za gotowe kluseczki okazało się ugotowanymi ziemniaczkami. Też z mrożonki.

A w lodówce leży prawdziwe mięso i pewnie czeka aż się zaśmierdnie. :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Poczekam z gratulacjami jednak do jutra. :trele:

Zjadłam to dziwne mięcho w czarnej glazurze. Okazało się kaczką w sosie z pudełka. Kaczka nawet dobra była, sosu nie miałam odwagi spróbować bo wyglądał obrzydliwie. Coś co brałam za gotowe kluseczki okazało się ugotowanymi ziemniaczkami. Też z mrożonki.

A w lodówce leży prawdziwe mięso i pewnie czeka aż się zaśmierdnie. :haha:

Nie zaśmiardnie, tylko skruszeje...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

@Nugatka to cała @Maria Jolanta...:szydera: Szła na przerwę i taki prima aprilis zrobiła...:haha: Jej się buzia nie zamknie...no chyba, że pod wiekiem trumny...w odległej przyszłości....:szydera:

Spoko, nie znamy sie, ale przynajmniej cos tam juz wiem :d

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A co? Trafiłam w ciebie? :szydera: Bo nie widzę, kto po drugiej stronie ekranu siedzi....:haha:

No właśnie nie dosc ze opluta:| to jeszcze w łep dostałam czyjąś protezą tylko nie mow ze Twoją, czymam ja w ręce wieczorem zrobię casting i zobaczę komu pasuje:szydera: tylko nie ma ze  ktoś nie ma czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już bo obiadku u syna,moja pd długo nie lubi się gościć więc jesteśmy już w domu,stół zastawiony super,na obiad frykadele, karkówka pieczona i pieczone kartofelki,wino piwo do wyboru,na deser ciasto i ciasteczka zajączki z lukrem,kawa.Atmosfera miła rodzinna,bo i rodzina fajna,jajka malowane owszem jak wszędzie,kilka lat temu jak byłam w innym miejscu na Wielkanoc też rodzina nawiozła tych jaj malowanych,myślę  no będziemy jadły potem jak znam życie i ich mentalność ok 2 miesięcy.Więc wpadłam na pomysł i z tych jajek zrobiłam kotlety pd bardzo smakowały i tak pozbyłam się kolorowych jajek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

No właśnie nie dosc ze opluta:| to jeszcze w łep dostałam czyjąś protezą tylko nie mow ze Twoją, czymam ja w ręce wieczorem zrobię casting i zobaczę komu pasuje:szydera: tylko nie ma ze  ktoś nie ma czasu

A tak właśnie jakoś luźno mi się w paszczęce zrobiło i seplenić zaczęłam....:haha: Czyli casting na Kopciuszka w wersji protezowej miast bucikowej? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Malina 1 napisał:

Ja już bo obiadku u syna,moja pd długo nie lubi się gościć więc jesteśmy już w domu,stół zastawiony super,na obiad frykadele, karkówka pieczona i pieczone kartofelki,wino piwo do wyboru,na deser ciasto i ciasteczka zajączki z lukrem,kawa.Atmosfera miła rodzinna,bo i rodzina fajna,jajka malowane owszem jak wszędzie,kilka lat temu jak byłam w innym miejscu na Wielkanoc też rodzina nawiozła tych jaj malowanych,myślę  no będziemy jadły potem jak znam życie i ich mentalność ok 2 miesięcy.Więc wpadłam na pomysł i z tych jajek zrobiłam kotlety pd bardzo smakowały i tak pozbyłam się kolorowych jajek.

:dobrze: Polka potrafi...:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A tak właśnie jakoś luźno mi się w paszczęce zrobiło i seplenić zaczęłam....:haha: Czyli casting na Kopciuszka w wersji protezowej miast bucikowej? :szydera:

czekaj czekaj sprawdzę czy Twoja bo moze i innym sue tak luźno w gębie zrobiło nie oddam Ci jej tak szybko:zdrówko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dodzisława napisał:

:d:d:d No wiem ze pokolorowane :D. Niezaleznie od pokolorowanych jajek, są do nabycia w sklepach miesnych jajka pływające w brunatnej zalewie. Ki czort nie znaju, to i sprasiła ;) moze ktoś miał przyjemnosc degustować.

Jednakowoż pytam juz z rok z okładem i nikt się przyznaje do degustacji tej

Przepiorcze takie spozywalam. Marynowane byly i wyjatkowo pyszne. Chetnie bym jeszcze pokonsumowala ale nie mam gdzie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Tylko nie jedz ! Ani kawałeczka bo ja żarłoczna jestem. 

Styknie. Tortownica wielkosci kola mlynskiego. Basia48 taki przepis mi naraila,  to zrobilam. Tylko jeszcze szukam w necie przepisu na glazure dobrze kryjaca. Bo jakis taki, mocno zloty, z jednego boku mi wyszedl:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...