Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Z tą tezą @Blondi mogła by  się nie zgodzić...:haha:

Tak jest  @Mirelka1965 ,,,ja mam kocura z internetu,,hahahha trzeba miec oczy i uszy otwarte ,,,

Mirelka nowy awatar i  @Maria Jolanta na święta nowa :szok: Ty ja ciągle ta sama,,jak i w życiu,,,!!!!

A tak w ogóle to Dzień Dobry i Wesolych świąt,,gdzie by one nie były w polu czy w lesie ,,,,:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj usłyszałam,,że jestem identyczna wyglądem ,,ubiorem jak ciocia jednej z dziewczyn tutaj,,tak słucham ale jak zobaczylam zdjęcie to faktycznie ,,blizniaczka moja,,hahahha  -spotkaliscie się już z bardzo ale to bardzo podobną  osobą do siebie??? :szok: Ale mnie korci aby Wam opisać jak ludzie spedzają święta na Campingu-opiszę,,ciutkę potem,,,

Wczoraj wylądowałam o 19 godz, w restauracji na Campingu,,,obsługa na wysokim poziomie,,jedzenie super,,porcje ogromne,,świeże i smaczne,,muszę powiedzieć ,że jestem miło zaskoczona,,ja na jednym talerzu dwa sznycle ,miseczka spora świeżych frytek,,miseczka spora sałaty,,porcja dla konia ,,wyszlam z restauracji jak bąk:oklaski: prawie jak  @Knorr hahahha ale najedzona na maxa,,na tydzien ,, a dzisiaj steki grilowane a tu pada deszcz i zimno:przekleństwa:  camping jest dla wariatów pozytywnie zakręconych,,,jestem tutaj raz i mi wystarczy,,słodziak już mnie w takie maliny więcej nie wpędzi,,,w domku mam cieplutko,,ale pic od 11 przed południem ???:$ to nie dla mnie,,,lecą szampany od rana,,,uciekłam od nich:trele:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, aniao napisał:

W domu przebywam. Pies (na wakacjach) wyspacerowany, śniadanie zjedzone, mąż coś ogląda, córka gada z chłopakiem, a syn śpi. A mamusia ma czas żeby się przywitać. Miłego dnia. Co to za "doktorek" ?

No moj Fryderyk przeciez. Szkoda, ze nie Chopin, chociaz niezle gra...Szczegolnie na nerwach:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem po obiedzie...w dosłownym słowa znaczeniu...>:( Przylazł synuś, nie dość że spóźniony o 45 minut, to pochłonął WSZYSTKO...:przekleństwa: A teraz robi za dobrego synka i zabawia, ledwie trzymającą się na nogach, mamusię...:donos: Taktu ten człowiek nie ma za grosz...:słabo: Wie, że matka po obiedzie idzie spać, to jej doopę zawraca... mnie przy okazji...:grzmotnąć: A ja czekam na mojego Niuniusia...:oklaski: No i Małża, tak przy okazji...:haha: Jeszcze ten dzień nie jest stracony...:oklaski: I jeszcze zapowiedziała się koleżanka Kasia...:dobrze: No, to sobie synuś z nami po polsku nie pogada...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Może ja już przestanę się odzywać bo dzisiaj wszędzie węszę dowcipy......

A ze mnie też się śmiałaś...:szydera: Nie wszystko 1-go kwietnia musi być śmieszne...PP ma na ten przykład dzisiaj urodziny...:haha: A ja się nie śmieję...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

OMG wiecie zjadłam przed chwilą to ich kolorowe jajko kupione  od razu gotowane.Oooo nie wiem może jakąś odtrutkę ichniejszą znacie:|

Podziwiam za odwagę :d Te jajka to cały rok są tutaj w sprzedazy. Cholera wie czym faszerowane, skoro leżą i leżą i leżą po kilka tygodni, a nawet miesiecy :d Jak jesteś taka odwazna to moze jadłaś ichnie jajko w takiej brunatnej zalewie chusteczka wie jakiej? Widują to w miesnych sklepach , ale omijam szerokim łukiem. Natomiast zawsze mnie ciekawiło jak to smakuje. To jakies marynowane czy cuś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Podziwiam za odwagę :d Te jajka to cały rok są tutaj w sprzedazy. Cholera wie czym faszerowane, skoro leżą i leżą i leżą po kilka tygodni, a nawet miesiecy :d Jak jesteś taka odwazna to moze jadłaś ichnie jajko w takiej brunatnej zalewie chusteczka wie jakiej? Widują to w miesnych sklepach , ale omijam szerokim łukiem. Natomiast zawsze mnie ciekawiło jak to smakuje. To jakies marynowane czy cuś???

Nie w zalewie tylko normalne pokolorowane  ...smakowało jak jajko...czekam na efekt uboczny:|

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Nie w zalewie tylko normalne pokolorowane  ...smakowało jak jajko...czekam na efekt uboczny:|

:d:d:d No wiem ze pokolorowane :D. Niezaleznie od pokolorowanych jajek, są do nabycia w sklepach miesnych jajka pływające w brunatnej zalewie. Ki czort nie znaju, to i sprasiła ;) moze ktoś miał przyjemnosc degustować.

Jednakowoż pytam juz z rok z okładem i nikt się przyznaje do degustacji tej :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

:d:d:d No wiem ze pokolorowane :D. Niezaleznie od pokolorowanych jajek, są do nabycia w sklepach miesnych jajka pływające w brunatnej zalewie. Ki czort nie znaju, to i sprasiła ;) moze ktoś miał przyjemnosc degustować.

Jednakowoż pytam juz z rok z okładem i nikt się przyznaje do degustacji tej :d

Słyszałam o tym tworze, widziałam..początkowo myślałam że to bycze jądra są....:szydera: Pytałam również, ale nikt się nie przyznał z tubylców do degustacji...:haha: Ciekawe dlaczego wszyscy milczą, a ten twór nadal jest w sklepach...:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Może ja już przestanę się odzywać bo dzisiaj wszędzie węszę dowcipy......

Szkoda byłoby, gdybys przestała sie odzywać. Nie o to mi chodziło. Basia jest jajcara, ale takiego żartu nie wymyśliłaby dla jaj....są nawet granice żartów. Napisała prawdę bo jako pierwsza dowiedziała sie o tym, przyjaciele zawsze wiedza pierwsi. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Tu nie ma śmiacia to sie nazywa moja głupota bo nie potrafiłam im odmówić:| ale smakowało jak jajo .Jak nie wierzysz możesz spr:szydera:óbować 

Jadłam kiedyś na Bajerach, ale zakupione w wytwórni...jeszcze ciepłe...efektów ubocznych nie stwierdziłam....:szydera: No, chyba że ta moja głupawka to właśnie ten efekt uboczny...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Szkoda byłoby, gdybys przestała sie odzywać. Nie o to mi chodziło. Basia jest jajcara, ale takiego żartu nie wymyśliłaby dla jaj....są nawet granice żartów. Napisała prawdę bo jako pierwsza dowiedziała sie o tym, przyjaciele zawsze wiedza pierwsi. 

No to gratulacje:zdrówko: możemy nawet przyjść na wieczór panienski:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nugatka napisał:

Szkoda byłoby, gdybys przestała sie odzywać. Nie o to mi chodziło. Basia jest jajcara, ale takiego żartu nie wymyśliłaby dla jaj....są nawet granice żartów. Napisała prawdę bo jako pierwsza dowiedziała sie o tym, przyjaciele zawsze wiedza pierwsi. 

@Nugatka to cała @Maria Jolanta...:szydera: Szła na przerwę i taki prima aprilis zrobiła...:haha: Jej się buzia nie zamknie...no chyba, że pod wiekiem trumny...w odległej przyszłości....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...