Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, violka napisał:

Witajcie Kochimage.png.973fdc9a7152b333488f51ac69ca966c.pngani . U nas pogoda paskudna , ciemno i leje . Łepetyna mi pęka i wyglądam jak to ptaszysko O.o Muszę zrobić jeszcze jedną sałatkę i krem do ciasta , to będę mogła wreszcie odtrąbić Święta 

Dziekuje wzajemnie ,u mnie nie lało,ale i słonka nie było,No to Wesołego Alleluja:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Wczoraj córka przyniosła gałązku udekorpwane świątecznie i dwa koszyczki. Jeden z jajkami a drugi ze słodyczami. Tego zesłodyczami nie zdążyłam zjeść. :haha:

Wesołych Świąt. :oklaski:

Dla mnie będą bo mam internet !

 

:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Mam Cię :hura:

To był taki żarcik na 1 kwietnia. Byłam pewna że Ty się połapiesz od razu. :trele:

Wystawiasz na ciężką próbę moją cierpliwość...:grzmotnąć: Prima Aprilis jest zajebiaszcze jeśli nie dotyczy dwóch rzeczy....internetu na obczyźnie i kasy....:słabo: Nie śmieję się....:trele: Spróbuj jeszcze raz....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...