Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ORIM napisał:

Dogłębne to sie mogę zgadzić:szydera:,że nie ucierpiało żadne zwierzę to już nie.Jakieś futra przecież te Europejki wydębiły :szydera: i co do nie używania żadnych wspomagaczy to też się nie zgadza.Rossman,DM i inne drogerie by przecież plajtę zaliczyły nie sprzedając "tapety" i innych mazideł :szydera:

Potraktowałeś wybiórczo mój naukowy wywód, czyli uruchomiłeś płatek gładkich wymówek...:szydera:image.png.217e63b8d008453acb80dd6ab1367e18.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

cos Ty i nic nie wiedzialas o momencie obrotowym ani o przyspieszeniu ani o mocy?? To teraz ja nie moge wyjsc z szoku:szydera:

Moment obrotowy znam....jak się obracam szukając jakiejś słodyczy do zjedzenia...:haha: Przyspieszenie też nie jest mi obce...jak widzę, że ktoś sięga po moją czekoladę, to przyspieszam konsumpcję...:szydera: Z mocą to kłopot, bo czasami brakuje mi sił aby odkręcić słoik z Nutellą...:haha: Czy już szok złagodniał? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Moment obrotowy znam....jak się obracam szukając jakiejś słodyczy do zjedzenia...:haha: Przyspieszenie też nie jest mi obce...jak widzę, że ktoś sięga po moją czekoladę, to przyspieszam konsumpcję...:szydera: Z mocą to kłopot, bo czasami brakuje mi sił aby odkręcić słoik z Nutellą...:haha: Czy już szok złagodniał? :szydera:

powiem Ci ze jestes dzis niezwykle wiarygodna,służy Ci dobrze pobyt w DE

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A na mnie gadacie że harpia jestem a ja tylko Kermita szukam. To Wy płoszycie każde spodnie. :szydera:

Droga koleżanko,my tylko wyświadczamy ci przysługę,w necie nie znajdziesz sobie normalnego faceta,chyba że kota w worku chcesz kupić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...