Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A niech świętują ...na zdrowie ...My też sobie poświętujemy . Upiekę szarlotkę a'la pleśniak ...zrobię sałatkę jarzynową ....Walniemy po lufie ( wirtualnie ) i też zakrzykniemy ALLELUJA ...Nawet jak będziemy se chcialy to jakąś mszę o 6 -tej rano odprawimy ...z kalichlorku postrzelamy ...i gitarra xd

Ja mogę już dzisiaj zacząć świętować...:oklaski: I powiem dlaczego...:haha: Synuś, nielubiany przez Mamusię synuś, napisał do mnie wczoraj na Watsaap jakie ma piękne plany na niedzielny świąteczny dzień...:hura: Ano...ja przygotuję obiadek, zjemy, pojedziemy z jego Mamusią wózkiem inwalidzkim do parku, potem napijemy się kawki i zjemy upieczone przeze mnie ciasto...:hura: Jakie piękne plany synuś mojej pdp...miał...:hura: Ale już po planach...:hura: Na obiadek przyjdzie, czemu nie...a po obiadku wont!!! :hura: Bo Mamusia nielubianego synka musi pospać, wózek inwalidzki nie dojechał, a ja....ja mam własne plany...:hura: Zakomunikowałam mu to jadowicie przez telefon, Mamusia synkowi potwierdziła, że godzina w jego towarzystwie to aż nadto i że nie powinien uwzględniać nas w swoich świątecznych planach...:hura: I już mam ALLELUJA :hura: Zatem świętujmy...:oklaski::oklaski::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A niech świętują ...na zdrowie ...My też sobie poświętujemy . Upiekę szarlotkę a'la pleśniak ...zrobię sałatkę jarzynową ....Walniemy po lufie ( wirtualnie ) i też zakrzykniemy ALLELUJA ...Nawet jak będziemy se chcialy to jakąś mszę o 6 -tej rano odprawimy ...z kalichlorku postrzelamy ...i gitarra xd

Podrzuć tego kalichlorku,a ja podrzucę " mojej " Gwieździe pod łóżko ...może jak huknie to jej w końcu zwoje mózgowe we właściwym kierunku poskręca.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

:hura: Zakomunikowałam mu to jadowicie przez telefon, Mamusia synkowi potwierdziła, że godzina w jego towarzystwie to aż nadto i że nie powinien uwzględniać nas w swoich świątecznych planach...:hura: I już mam ALLELUJA :hura: Zatem świętujmy...:oklaski::oklaski::oklaski:

Następny razem powiedz mu,że zawsze trzeba mieć plan B.:zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Podrzuć tego kalichlorku,a ja podrzucę " mojej " Gwieździe pod łóżko ...może jak huknie to jej w końcu zwoje mózgowe we właściwym kierunku poskręca.:szydera:

Chętnie ...dla Ciebie wszystko :cmok:... Wytrzymałaś tyle , wytrzymasz i ten tydzień . Dzielna dziewczynka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Następny razem powiedz mu,że zawsze trzeba mieć plan B.:zdrówko:

Plan B zostawił go dla kogoś, kto pracuje i zarabia przyzwoite pieniądze, a nie łoi z towarzyszki życia kasę...:haha: Więc myślał, że plan A zgodzi się na wszystko...bo przecież Mamusia płaci...to synuś może powymagać....a tu coopa...:oklaski: Zatem...:zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Mnie w sezonie po nocach się śnią. :szydera:

Dziś miałam telefon z firmy jak mi tutaj leci ...no i życzenia świąteczne . Babeczka zapytała , czy chciałabym tutaj wracać . Odpowiedziałam , że na dzień dzisiejszy to jeszcze za wcześnie , żeby dać jakąkolwiek odpowiedż ....Ale wiesz o czym pomyślałam ...ano o tym , że tutaj bliziutko jest las a Gosia- Polka , która zastępuje mnie podczas moich pauz ( aktualnie urlop w Pl ...tygodniowy )pokazywała mi zdjęcia ...jakie tutaj w tym lesie prawdziwki rosną ... Nooo....i właśnie po tym telefonie z firmy sobie pomyślałam " a może by tak jesienią ? " xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...