Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, awe59 napisał:

Takie nasze zezowate szczescie.....:szydera:

Baska....uszczypnij mnie.....czy ojczulek nasz niedojebiony wrócił z syberyjskie misji i grasuje na forum ?

Oczom nie wierzę.....pochwalony Ojcze Paolinie......:hura:

Ty się tak nie podniecaj , bo jak zaraz weźmie na tapetę tarantulę i czarną wdowę ...i jak zacznie nam pajęczyny wypominać to radocha nasza  pójdzie się .....teges 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Takie nasze zezowate szczescie.....:szydera:

Baska....uszczypnij mnie.....czy ojczulek nasz niedojebiony wrócił z syberyjskie misji i grasuje na forum ?

Oczom nie wierzę.....pochwalony Ojcze Paolinie......:hura:

Witaj córko. Albowiem jabłko zżarte przez Ciebie w raju przy tym obwislym zaskroncu zwane grzechem- przygnało mnie na tą ziemię by pokutę i tu zadać ku chwale bana. Pana sorry...

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty się tak nie podniecaj , bo jak zaraz weźmie na tapetę tarantulę i czarną wdowę ...i jak zacznie nam pajęczyny wypominać to radocha nasza  pójdzie się .....teges 

Tak pająki...Depilacjum majestatum. Polecam. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty się tak nie podniecaj , bo jak zaraz weźmie na tapetę tarantulę i czarną wdowę ...i jak zacznie nam pajęczyny wypominać to radocha nasza  pójdzie się .....teges 

Jakie podniecenie.....? Ach.....no jest coś takiego.....czasami występuje....w przyrodzie :szydera:

Mam nadzieję, że nie będzie nas gnębił w tym temacie.....zapomniał, a Ty mu nie przypominaj...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paolo napisał:

Sie mam Gero...Ino w krzyżu strzyka i przód zanika...

Podpinam się.

Paolino czy mógłbyś się w wątku "Witamy na forum" jakoś przedstawić ??  Było nie było napadliśmy tubylczą społeczność i grzeczność wymaga aby wiedzieli z kim mają do czynienia. No w Twoim wypadku to chyba byłoby lepiej żeby nie wiedzieli ale ...... :d

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mycha napisał:

Podpinam się.

Paolino czy mógłbyś się w wątku "Witamy na forum" jakoś przedstawić ??  Było nie było napadliśmy tubylczą społeczność i grzeczność wymaga aby wiedzieli z kim mają do czynienia. No w Twoim wypadku to chyba byłoby lepiej żeby nie wiedzieli ale ...... :d

Nie strasz....nas.....:haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, awe59 napisał:

Chciał mnie opitolić tak " pod nocnik " ale się nie dałam.....:szydera: kolorek mi ładny położył i jest git...taki platynowy blond żeby siwe zatuszować.....

Fryzjera masz dobroczyńcę. Wartość Twoją podkręcił i tyle. Mam nadzieję, że napiwek dostał solidny i to w euro xd. Należało się mu dać za majsterstick :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Fryzjera masz dobroczyńcę. Wartość Twoją podkręcił i tyle. Mam nadzieję, że napiwek dostał solidny i to w euro xd. Należało się mu dać za majsterstick :dobrze:

Ty zostaw tego fryzjera w spokoju...leć na stronę główną...mamy nowości :hura: Ugotowałam, w końcu, kamień...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pięknie kłaniam na dobranoc  wszystkim Desantowcom i Pozostałym gościom opiekunkowa i prawą ręką księżyc do mej komnaty ściągam, aby utulał mnie jak ojciec, rozgrzał jak kochanek, bo mnie łupie w d...e.

Och jak boli........ 

kochanek.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Ja się pięknie kłaniam na dobranoc  wszystkim Desantowcom i Pozostałym gościom opiekunkowa i prawą ręką księżyc do mej komnaty ściągam, aby utulał mnie jak ojciec, rozgrzał jak kochanek, bo mnie łupie w d...e.

Och jak boli........ 

kochanek.jpg

:szydera: i :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...