Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, geronimo napisał:

A masz coś przeciw?xd

Ależ skąd :szydera:. Po czym Polaka na ulicy poznałabym ? Tylko po wąsalach.  Mój mąż od zawsze ma wąsy i jest pewne, że gdyby je zgolił: rozwód gwarantowany. Nasi, panowie jesteście, i tylko nasi :oklaski::love:. Dziwnie byłoby mi po nocach z dzieckiem się całować :szydera:.

Jeszcze jedno pytanie: szorstkie pięty też masz :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ależ skąd :szydera:. Po czym Polaka na ulicy poznałabym ? Tylko po wąsalach.  Mój mąż od zawsze ma wąsy i jest pewne, że gdyby je zgolił: rozwód gwarantowany. Nasi, panowie jesteście, i tylko nasi :oklaski::love:. Dziwnie byłoby mi po nocach z dzieckiem się całować :szydera:.

Jeszcze jedno pytanie: szorstkie pięty też masz :szydera:

Sypiam w ostrogachxd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Sypiam w ostrogachxd

Ufff... , to mnie uspokoiłeś . Chociaż w pierwszym momencie wystraszyłeś , bo przeczytałam w ostrorogach :szydera:. Już dobrze, nabrałam powietrza, spokojnie oddycham, jest dobrze. Nie wołajcie lakarza O.o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście, że w DE najwięcej kobiet ma proste fryzury do ramion ? Czy to nie o to chodzi, że ma być tanio, albo ma nic  nie  kosztować ? Jak spojrzę na ładną fryzurę,

to tylko auslanderzy mogą pochwalić się fantazją fryzura.jpg.3023fce5b288059a622e449512b06195.jpg, czyż nie ślicznie ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Czy zauważyliście, że w DE najwięcej kobiet ma proste fryzury do ramion ? Czy to nie o to chodzi, że ma być tanio, albo ma nic  nie  kosztować ? Jak spojrzę na ładną fryzurę,

to tylko auslanderzy mogą pochwalić się fantazją fryzura.jpg.3023fce5b288059a622e449512b06195.jpg, czyż nie ślicznie ?

I jeszcze te szmaragdowe oczęta....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry z rana :d Pogoda za oknem nie nastraja na razie optymistycznie, ale perspektywa powrotu do domu na 7 dni, owszem :d Miłego dnia dla Was:róża:

Dodzisławo miła, rano to było koło 6-7, no, ewentualnie 8 :d, teraz mamy bardzo zaawansowane przedpołudnie ;).

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ellax2 napisał:

Nie zażyłeś i też bredzisz. Zresztą tu wszyscy siedzą i bredzą... podobno. :dyskusja:

Co Ty, Ella, już od dawna nie warto czytać  tamtych bredni. To nic innego jak zwyczajny hejt, którego w necie wszędzie pełno.

A tak na poważnie, no to wiosna nadejszła, nalałem wody do dwóch nasion w takim ładnym, okrągłym i szklanym pojemniku. To prezent bożonarodzeniowy. Zapomniałem o nim. Ma niby wyrosnąć kwiat lotosu. Czekam więc.

Miłego dnia. Pozdrowienia.:tulipan:

p.s. dla mnie tamto już nie istnieje. Powietrze. Zero.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Iskierka napisał:

Dzien doberek dla wszystkich,kurna chata co zrobic zeby mi czas nie uciekał ,normalnie czasu mi brakuje a niby nic nie robie>:(I jak to jest ech oki!Miłego spokojnego bezstresowego dzionka zycze szybko mijajacego:witam:

 

2 minuty temu, Iskierka napisał:

Dzien doberek dla wszystkich,kurna chata co zrobic zeby mi czas nie uciekał ,normalnie czasu mi brakuje a niby nic nie robie>:(I jak to jest ech oki!Miłego spokojnego bezstresowego dzionka zycze szybko mijajacego:witam:

Cześć.

Zatrzymać zegary i zamknąć dobrze drzwi. 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,w mazowieckiem pada śnieg i jest poniżej zera,jak na wiosnę przystało. W nocy śniły mi się staniki - wie ktoś może co to znaczy? 

W planach na dziś hybrydki i rezonans ,same przyjemnosci . Wieczorkiem wpadnę się pochwalić pazurami :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...