Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Heidi napisał:

Z tyłu walizki jest miejsce , gdzie był opis moich danych z adresem . Walizka była dobrze zabezpieczona. No cóż. Na drugi raz odbezpieczony  granat do środka włożę

Ale musi być jakaś instytucja nadzorująca wszystko,,szperaj i szukaj w internecie,,,,Gran Canarii na tapetę ,,, na ich stronie internetowej ,,szukać calego wodza tego burdelu,,bo to burdel,,,bałagan,,:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Ale musi być jakaś instytucja nadzorująca wszystko,,szperaj i szukaj w internecie,,,,Gran Canarii na tapetę ,,, na ich stronie internetowej ,,szukać calego wodza tego burdelu,,bo to burdel,,,bałagan,,:grzmotnąć:

Na nasze szczęście mamy tu desantowców. Ich poślemy , porządek w burdelu założą :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Tak też robię, wszystko listami poleconymi wysyłam, Chronodupy  zbieram, żeby mi się nie wymiksowali, że coś za późno zareagowałam. Maile w ciągłości stosuję. Monitoringi na jaką cholerę mają na lotniskach ?. Przecież to tak łatwo sprawdzić. Tylko komu się chce udowodnić , że wielbłąd może przejść przez ucho igielne?

Ktoś się mógł po prostu pomylić. Złapał nie swoją walizkę ( jest dużo podobnych albo nawet jednakowych na taśmie ), nadał ją jako swoją do Warszawy lub gdziekolwiek, dostał potwierdzenie, odebrał w porcie docelowym, sprawdził w domu, że to nie jego ale zawartość mu się spodobała a swoją zareklamowal, ze nie doleciała i już....uczciwy człowiek jakby zobaczył, ze ma nie swój bagaż to by odwiózł z powrotem na lotnisko i sprawa by sie wyjasniła. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Afryka napisał:

Ależ skąd ,ale,że jak...:szydera:...pełna " kultura " na niemieckim rolsturze ,ani odpowiedzi na dzień dobry, dobranoc , proszę , dziękuję też jest jej obce, choć nie wymagam po polsku:d ,a na imię mam Eee i chrząknięcie ,i oznajmująco- rozkazujący ton czego oczekuje w danym momencie...no franczeska pierwszej wody.

@Afryka tez znam bardzo podona taka.

Wszystkich dookola poucza, 

dziekuje rzadko

kala ust pakowie, jak czegos chce, to rzuca krotkie,, chce wode,, chce recznik,,

Jak i tez lubi pokazywac paluchem, bez slow:przekleństwa:

wtedy czulam, slodki smaczek odwetu, jak udawalam,ze nie widze palucha:trele:

i tak se rasia wisiala w powietrzu ze sterczacym paluchem, dotad az dama wyartykuowala ,czego chce:żółw:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

witam ,jestem tu pierwszy raz ,namówiono mnie by zmienić by portal

Aaaaa....jak miło cię widzieć :oklaski: Kolejne Ciacho do kolekcji....jak zajebiaszczo :oklaski: Cieszymy się, że trafiłeś pod najwłaściwszy pod słońcem adres :oklaski:  Rozgaszczaj się...chłop w dom, tfu...gość w dom, Bóg w dom...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

witam ,jestem tu pierwszy raz ,namówiono mnie by zmienić by portal

Dobrze Ciebie nakręcili,,a tu sam zobaczysz jakie jest klepisko,,ale takie fajne klepisko,,każdy sobie bazgroli co mu do głowy przyjdzie,,wczoraj byla impra więc dzisiaj trochę cicho,,,ale jeszcze się załapiesz nie na jedną imprezkę alkoholową,,bo barek mamy zapełniony a dzisiaj abyś stres pogonil i się dobrze czuł:wino:,,bo to forum żyje ,,całym sobą ,,a ludzie w nim to szczęsliwa rodzina,,,nie wiesz czegos to pytaj ,,znajomi podpowiedzą,,,:cmok::szept:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maras1 napisał:

witam ,jestem tu pierwszy raz ,namówiono mnie by zmienić by portal

To najlepsza decyzja, jaką podjąć mogłeś. Maras, po co się męczyć, jak można miło i spokojnie spędzić czas tu, czytając i pisząc.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mąż napisał:

No napisała, że będzie. Od kiedy? No nie wiadomo.

Co Was pogrzało , czy jaki ch..rabolek ? ....Tak w pierwszych dniach pobytu opinię mi psuć ? ....Kultury trochę ...był czas od Darko nauczyć się ?....Był ! ....Ja się naumiałam ...i gitarra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...