Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Blondi napisał:

@Maria Jolanta pisz jaką masz kartę i skąd i za ile,,też chcę te GB ,,:(

Mam numer na kartę w Orange i się nazbierało bo nie przepada jak doładuję. A doładowuję zazwyczaj 50 zł na 2-3 miesiące, nie gadam dużo a jak ktoś wie że mam tel na kartę to często sam oddzwania. A wszystko przez to że jak chciałam zmienić taryfę albo operatora to każdy mi wciskał intetnet w pakiecie. A na cholerę mi internet w komórce jak z niego nie korzystam bo wszędzie internet mam ? Teraz okazało się to zbawienne bo pewnie w pakietach by przepadło.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Kawa zrobiona, pora zacząć nowy piękny dzień.

Jeśli nie będzie piękny to siła autosugestii może takim go uczyni. :oklaski:

a to fakt...grunt to w lustro spojrzec powiedziec sobie"sliczna jestem" albo.."swiat jest piekny "  miec sloneczny nastroj ..po prostu dobry humor..mysle ze kazdy z nas tego pozytywnego nastawienia potrzebuje..

ja mialam moze nie koszmary ale spalo mi sie ciezko bo jakos cos mnie gniotlo...mialam na wieczor kilka wrazen niekoniecznie dobrych i byc dlatego spalo mi sie nie tak jak powinno...ale grunt zeby nowy dzien z pogoda powitac nawet jezeli za szyba jeszcze ciemno a na termometrze tylko plus 1..

moja ulubiona liczba....44

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Dziękuję, nie ma to jak na dzień dobry uzyskać informację że jestem kłamczuchą. :haha:

doczyta kolezanka:ostrzegam:...mam na mysli ze boginka jestes a nie klamczucha no ale uslyszy to co kto chce ..:$

ide myc posladki mojej babulenki...dzisiaj jest spokojna...oby tak spokojnie oddychala jak teraz przez reszte dnia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśmy wczoraj z pdp i jej córką miały interesującą rozmowę o .... kupkaniu. :haha::szydera: Wniosek był jeden. Jeśli będzie rozwolnienie w nocy to wzywa córkę bo Marija musi odpocząć. :oklaski: Jak ja lubię jak Niemcy wymawiają to imię, trochę jakby po italiańsku. :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepradzam, przepraszam, przepraszam. Zrobił się g...y temat a to w końcu nowy piękny dzień. Ptaszki świergolą, słoneczko jeszcze w betach ale pewnie kawkę pije i zaraz wstanie.

Nie bójcie się wstawać, oczka przecierać i do lusterka spozierać. Mnie tam nie zobaczycie. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry ludziska .

Dzis se zaspiewam : Ostatni dzien , ostatnia noc ...i bedzie sie dzialo , ze nocy bedzie malo)), cos chyba przekrecilam , ale to nic)).

Milego dnia ))

Nic nie pokręciłaś, wszystko Ci będzie wolno.

Jutro. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Przepradzam, przepraszam, przepraszam. Zrobił się g...y temat a to w końcu nowy piękny dzień. Ptaszki świergolą, słoneczko jeszcze w betach ale pewnie kawkę pije i zaraz wstanie.

Nie bójcie się wstawać, oczka przecierać i do lusterka spozierać. Mnie tam nie zobaczycie. :haha:

marija..lepiej o gownie niz o polityce bo jak wpadnie wp czasami na lapku to mnie telepeka bierze i mocno sie zastanawiam czy aby napewno to jeszcze moj kraj  na literke P  czy zmienil nazwe na panstwo zaczynajace sie na litere K...strasznie to doluje...nie wspomne o tzw szoku cenowym po piewrszej wizyci w biedrone np...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

To nie czytaj, będziesz zdrowsza. :haha:

no przecie pisze ze jak mi wpadnie prawie z rece a ze mam poczte na wp to sila rzeczy sie zdarza co nie??

humorek dopisuje widze :cześć:

ja musze siorbnac drugi kubel kawy bo oczy mi na dol lepca...

idziemy?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...