Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, ORIM napisał:

Trzeba było sobie poszukac szczupłego chłopa :szydera:

Szczupły ? to mam wrażenie ,że pałęta mi się pomiędzy nogami,,nie lubię szczuplych facetów do przytulania,,do przytulania i do jeżdzenia musi być to coś,,budowa bardzo ważna,,wysokośc ,,zgrabnośc ,ciało piękne,,facet musi być facetem,,ja musze faceta czuć ,,jak się oprę to wiem ,że to facet a nie troki od kaleson,,ale to mój typ,,szczupli też są fajni ,,ale nie dla mnie,,,nie chcę nikogo obrazić,,może dlatego ,chcę zbudowanego chłopa bo ja nie jestem malutka,,dosc ,,:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ja już też śmigam dołóżka, bo niepaląca jestem, więc nie chcę, zeby było: nie palisz, to podpier... sz. Dobranoc 

dobranoc 3.gif

hahahahhaha  smigajcie do łóżek,,jutro pobudka ,,, nie pod....sz   bo Ty nie :donos:,, a zresztą komu? komu  bo ide do domu:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wolnym dniu trzeba odpocząć.......Bo emocji było oj było.

Coś mi się wydaje że fotkę z fotoradaru dostanę:(

Co prawda nic mi nie błysnęło......ale kto za Niemcami trafi.

Aż mi sie zakupów odechciało z wrażenia,

Teraz się żegnam z wami........życząc dobrej nocy:cześć3:

images (2).jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ewa14 napisał:

Po wolnym dniu trzeba odpocząć.......Bo emocji było oj było.

Coś mi się wydaje że fotkę z fotoradaru dostanę:(

Co prawda nic mi nie błysnęło......ale kto za Niemcami trafi.

Aż mi sie zakupów odechciało z wrażenia,

Teraz się żegnam z wami........życząc dobrej nocy:cześć3:

images (2).jpg

To tego misia prędziutko do mnie proszę przysłać... oczywiście już po zakupie... dzisiaj to ta flaszka byłaby zbawieniem na moje skołatane nerwy.Taka jedna miemiecka franczeska ,koncertowo mnie wkr...O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

To tego misia prędziutko do mnie proszę przysłać... oczywiście już po zakupie... dzisiaj to ta flaszka byłaby zbawieniem na moje skołatane nerwy.Taka jedna miemiecka franczeska ,koncertowo mnie wkr...O.o

:wino:uśmiechnij się ,,obróc wszystko w śmiech,,niech gada a Ty nie sluchaj,,od razu Misia  a nie wystarczy:piwo: albo:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...