Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ORIM napisał:

Agencje robią testy jezykowe bo w zależności o biegłości twojego języka ustala się większą opłatę za opiekę rodzinie.

Obserwacja - masz racje.Tylko czasami jest to coś do czego odwołują sie pdp i rodzina : bo poprzedniczka robiła to tak a tak bylo lepiej,a czego to jest tak a nie inaczej.Wiele czynników wpływa na ocene pracy opiekunki i nie są to tylko oceny za sprzatanie czy gotowanie

Ja mam na to jedną odpowiedź "Ja jestem Maria a nie X". Czasem muszę kilka razy powtórzyć ale zawsze skutkuje. Każdy jest inny. Nie jesteśmy klonami a pdp też czasem nami usiłują manipulować.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Heidi napisał:

Wow . Dziękuję druhu . Pięknie to opisałeś.Po psychologii jesteś ? Ja też :d

Ja,ja.......si.....

of course Po podwórkowej psychologii jestem.Jak nie patrzyłeś co sie dzieje wokół ciebie i kłapałeś paszczą to można było na stomatologii skończyć :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, geronimo napisał:

Witam

Kurde barbarzyństwo tak rano wstawać, tym bardziej że śniadanie o 9

Kawa x2 już zaliczona, teraz drobny lifting i po świeże bułeczki.

Spokojnego tygodnia

Co sobie wstrzykujesz?

Hialuron?

I co, wygladza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Ja,ja.......si.....

of course Po podwórkowej psychologii jestem.Jak nie patrzyłeś co sie dzieje wokół ciebie i kłapałeś paszczą to można było na stomatologii skończyć :szydera:

No widzisz , a ja na trzepaku egzaminy miałam:d. Tośmy kamraci ,za pan brat ze sobą :oklaski: W wielu zawadach sportowych uczestniczyłam. Wiedziałam , że wszędzie liczy się spryt i szybka reakcja. Zanam takich co w książkach siedzieli, studia pokończyli i dnia pracy zawodowej nie odbyli. Kwity szkolne  co prawda mam, ale teraz służą mi tylko do wahlowania. Tu w DE opiece jest jak na zawadach. Ot , życie :cool:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Heidi napisał:

To zamawiaj te bilety do Hollwood, po co mają za nami dłużej czekać. :d. Komiczne sytuacje tu mam, i dziadki też ubaw codziennie mają. Starym ludziom wprowadziłam trochę barwy, pisków, śpiewu, tańca i ożyli oboje. Mili ludzie. Poopowiadamy, zrzut wrażeń i przypadków i secenariusz na film gotowy. 

A tak w ogóle na poważnie , czy ktoś wie, czy nt. opiekunek jest jakiś film nakręcony ? Kiedyś oglądałam o afro-amerykańskich służących. Świetny był. 

To był film "Kamerdyner", a o nas nikt jeszcze nic nie nakręcił...:smutek: Ale skoro ty odwłokiem kręcisz, to może to jakiś początek jest? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To był film "Kamerdyner", a o nas nikt jeszcze nic nie nakręcił...:smutek: Ale skoro ty odwłokiem kręcisz, to może to jakiś początek jest? :szydera:

Trzeba z Polańskim się skontaktować. :cool:. @Blondi niczym Merlin Monroe w swoich białych strojach główną rolę zagra. Reszta , proszę się określić, co komu przydzielić do roboty. Ja mogę  tylko "korbą" na zapleczu kręcić xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Trzeba z Polańskim się skontaktować. :cool:. @Blondi niczym Merlin Monroe w swoich białych strojach główną rolę zagra. Reszta , proszę się określić, co komu przydzielić do roboty. Ja mogę  tylko "korbą" na zapleczu kręcić xd

Większe doświadczenie w kręceniu w DE i USA ma Holland...Agnieszka  :haha: A Polański ma zakaz wstępu do USA, to może jednak weibliche reżyserkę weźmiemy? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Blondi napisał:

A ja popsułam słodziakowi odkurzacz ogrodowy,,:( bardzo chcialam uruchomic i bum:hura:wrócilam na laptop,,nie nadaję się do prac ,,wszystko psuję,,albo wszystko jest może popsute? :tak2: nischt zu tragisch ,,jak stare to weg szmajsen:tak2:

@Blondi toz ty go z torbami puscisz!

Niedlugo postawi ci kartke ,,Blondi niczego nie ruszac,,!!!;)

Ktora to juz awaria?

Ty ,a moze slodziak ma przestarzale ,,geraty,, i sypia, sie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To był film "Kamerdyner", a o nas nikt jeszcze nic nie nakręcił...:smutek: Ale skoro ty odwłokiem kręcisz, to może to jakiś początek jest? :szydera:

@Mirelka1965 zmień ten odwłok na pupcię,,albo dupalka,,,odwłok to jakiś odwłok ciągnący sie glut-fujjj :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi toz ty go z torbami puscisz!

Niedlugo postawi ci kartke ,,Blondi niczego nie ruszac,,!!!;)

Ktora to juz awaria?

Ty ,a moze slodziak ma przestarzale ,,geraty,, i sypia, sie?

 

Co ja się uśmiałam:oklaski::oklaski::oklaski: najpierw niech konto moje zasili ,,a potem zobaczymy,,,czy z torbami czy tylko z reklamówką:przekleństwa: już mam zakaz sprzątania:oklaski: a przecież mi w to graj,,,,ja jestem od używania i psucia,,,dlatego auta mi nie da:rozpacz: ale ja sobie sama kupię,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Większe doświadczenie w kręceniu w DE i USA ma Holland...Agnieszka  :haha: A Polański ma zakaz wstępu do USA, to może jednak weibliche reżyserkę weźmiemy? :szydera:

To nawet lepiej dla nas, mamy Polańskiego na miejscu. Przynajmniej walizki nam po drodze na lotnisku nie zginą  :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

Trzeba z Polańskim się skontaktować. :cool:. @Blondi niczym Merlin Monroe w swoich białych strojach główną rolę zagra. Reszta , proszę się określić, co komu przydzielić do roboty. Ja mogę  tylko "korbą" na zapleczu kręcić xd

:zwyciezca: od razu oskar:zwyciezca: bo za długo nie mogę czekać,,,bo  bo bo starosć się zbliża,,,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...