Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Polowke kolezanka miala. A niko to wlasnie w plucach mam. Znaczy na balkonie przebywam:d

A ja jeszcze troszke poczekac musze. W domu zapas roznych pysznosci z "a" w butelce mam, jednak pewnie siegne po pifko. Fajeczki mam ze soba,  zapale na pierwszym postoju po wyjezdzie stad.

Ale bedzie mial kopa ten cugasek:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Znaczy, że Bajerantom podoba sie hoża, cudnej urody dziewoja z PL? :hura: Tylko nie utknij tam na wieki, bo niemieckiego się nie nauczysz....:szydera:

Za to coraz  ładniej dupcią kręcę . Dziadek ma iskry w oczach. Wczoraj oglądł jakiś stary film, jakaś aktorka zajęła jego uwagę i mówi: ona jest jak ty :oklaski::d . Love kwitnie, wiosna, no cóź    :love:. Może do Hollywood mnie zabierze :d

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

A ja jeszcze troszke poczekac musze. W domu zapas roznych pysznosci z "a" w butelce mam, jednak pewnie siegne po pifko. Fajeczki mam ze soba,  zapale na pierwszym postoju po wyjezdzie stad.

Ale bedzie mial kopa ten cugasek

Gdybym tak dlugo wytrzymala bez cugasa, to juz bym nie zapalila:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Za to coraz  ładniej dupcią kręcę . Dziadek ma iskry w oczach. Wczoraj oglądł jakiś stary film, jakaś aktorka zajęła jego uwagę i mówi: ona jest jak ty :oklaski::d . Love kwitnie, wiosna, no cóź    :love:. Może do Hollywood mnie zabierze :d

No, no, no...karierę robisz niczym Marlene Dietrich za oceanem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Za to coraz  ładniej dupcią kręcę . Dziadek ma iskry w oczach. Wczoraj oglądł jakiś stary film, jakaś aktorka zajęła jego uwagę i mówi: ona jest jak ty :oklaski::d . Love kwitnie, wiosna, no cóź    :love:. Może do Hollywood mnie zabierze :d

nie wiem ile dziadek ma lat ale jemu to bliżej w inna podróż,a nie tylko  za ocean:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Za to coraz  ładniej dupcią kręcę . Dziadek ma iskry w oczach. Wczoraj oglądł jakiś stary film, jakaś aktorka zajęła jego uwagę i mówi: ona jest jak ty :oklaski::d . Love kwitnie, wiosna, no cóź    :love:. Może do Hollywood mnie zabierze :d

Hahahahha  @Heidi mój mądrala co zobaczył ładną blondynkę w tv to krzyczał ,,że ja tam jestem:hura:ubaw mialam jakich mało,,tłumaczylam mu ,,ze mnie w tv nie widzieli,,ale dziadek swoje,,,a wzrok mial bardzo dobry,,bo małego paprocha potrafil mi pokazać:grzmotnąć::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ORIM napisał:

nie wiem ile dziadek ma lat ale jemu to bliżej w inna podróż,a nie tylko  za ocean:d

Dziadek jest w porządku. Trochę kaprysi jak dziecko. Wystarczy walczyć jego własną bronią.I jest zabawnie.

Zastanawiam się po co agencje testy językowe robią ? Czy nie wystarczyłoby dla ułatwiena sprawy, zapytać, czego Niemcy od nas oczekują ? Zadzwoniła do mnie zapłakana  poprzedniczka, której już nie chcą , twierdziła, że robiła dokładnie to co ja. Szkoda, że ludzie popadają we frustrację i niską samoocenę. Czasami tak niewiele potrzeba, żeby było dobrze. Obserwacja i jeszcze raz obserwacja , po czym analiza zachowań i zastosowanie klucza. Ot sukces.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

Za to coraz  ładniej dupcią kręcę . Dziadek ma iskry w oczach. Wczoraj oglądł jakiś stary film, jakaś aktorka zajęła jego uwagę i mówi: ona jest jak ty :oklaski::d . Love kwitnie, wiosna, no cóź    :love:. Może do Hollywood mnie zabierze :d

Pokaż! Pokaż jak dupcią kręcisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Hahahahha  @Heidi mój mądrala co zobaczył ładną blondynkę w tv to krzyczał ,,że ja tam jestem:hura:ubaw mialam jakich mało,,tłumaczylam mu ,,ze mnie w tv nie widzieli,,ale dziadek swoje,,,a wzrok mial bardzo dobry,,bo małego paprocha potrafil mi pokazać:grzmotnąć::hura:

Piękna nazwa ..." mały paproch " . Jeszcze się z taką nie spotkałam ....ale fajna ...paproch ...paproszek :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Gdybym tak dlugo wytrzymala bez cugasa, to juz bym nie zapalila:szydera:

U mnie jest tak , ze moge , ale nie musze. Nawet tam, gdzie mozna pale niewiele.

Jak temat sie przewija na forum to troche ciagnie, ale tragedii nie ma.

Ale jak wpadam w zle towarzystwo, to moja silna wola peka:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Hahahahha  @Heidi mój mądrala co zobaczył ładną blondynkę w tv to krzyczał ,,że ja tam jestem:hura:ubaw mialam jakich mało,,tłumaczylam mu ,,ze mnie w tv nie widzieli,,ale dziadek swoje,,,a wzrok mial bardzo dobry,,bo małego paprocha potrafil mi pokazać:grzmotnąć::hura:

To zamawiaj te bilety do Hollwood, po co mają za nami dłużej czekać. :d. Komiczne sytuacje tu mam, i dziadki też ubaw codziennie mają. Starym ludziom wprowadziłam trochę barwy, pisków, śpiewu, tańca i ożyli oboje. Mili ludzie. Poopowiadamy, zrzut wrażeń i przypadków i secenariusz na film gotowy. 

A tak w ogóle na poważnie , czy ktoś wie, czy nt. opiekunek jest jakiś film nakręcony ? Kiedyś oglądałam o afro-amerykańskich służących. Świetny był. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Dziadek jest w porządku. Trochę kaprysi jak dziecko. Wystarczy walczyć jego własną bronią.I jest zabawnie.

Zastanawiam się po co agencje testy językowe robią ? Czy nie wystarczyłoby dla ułatwiena sprawy, zapytać, czego Niemcy od nas oczekują ? Zadzwoniła do mnie zapłakana  poprzedniczka, której już nie chcą , twierdziła, że robiła dokładnie to co ja. Szkoda, że ludzie popadają we frustrację i niską samoocenę. Czasami tak niewiele potrzeba, żeby było dobrze. Obserwacja i jeszcze raz obserwacja , po czym analiza zachowań i zastosowanie klucza. Ot sukces.

Agencje robią testy jezykowe bo w zależności o biegłości twojego języka ustala się większą opłatę za opiekę rodzinie.

Obserwacja - masz racje.Tylko czasami jest to coś do czego odwołują sie pdp i rodzina : bo poprzedniczka robiła to tak a tak bylo lepiej,a czego to jest tak a nie inaczej.Wiele czynników wpływa na ocene pracy opiekunki i nie są to tylko oceny za sprzatanie czy gotowanie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Heidi napisał:

Dziadek jest w porządku. Trochę kaprysi jak dziecko. Wystarczy walczyć jego własną bronią.I jest zabawnie.

Zastanawiam się po co agencje testy językowe robią ? Czy nie wystarczyłoby dla ułatwiena sprawy, zapytać, czego Niemcy od nas oczekują ? Zadzwoniła do mnie zapłakana  poprzedniczka, której już nie chcą , twierdziła, że robiła dokładnie to co ja. Szkoda, że ludzie popadają we frustrację i niską samoocenę. Czasami tak niewiele potrzeba, żeby było dobrze. Obserwacja i jeszcze raz obserwacja , po czym analiza zachowań i zastosowanie klucza. Ot sukces.

Tak jest  @Heidi  -tyle już popisalam o tym,,dlatego sukces można bardzo często odnosić,,tak trzymać,,,ja tak robie i mam zawsze mądrale usidlone,,,trochę nadrobię tym i tamtym i jest ok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

U mnie jest tak , ze moge , ale nie musze. Nawet tam, gdzie mozna pale niewiele.

Jak temat sie przewija na forum to troche ciagnie, ale tragedii nie ma.

Ale jak wpadam w zle towarzystwo, to moja silna wola peka

Ja jestem zle towarzystwo:haha:Moze kawki Hawusia?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Obserwacja - masz racje.Tylko czasami jest to coś do czego odwołują sie pdp i rodzina : bo poprzedniczka robiła to tak a tak bylo lepiej,a czego to jest tak a nie inaczej.Wiele czynników wpływa na ocene pracy opiekunki i nie są to tylko oceny za sprzatanie czy gotowanie

Wow . Dziękuję druhu . Pięknie to opisałeś.Po psychologii jesteś ? Ja też :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja też jestem za bardzo rozpuszczona ,,a siedzę w wyborowym towarzystwie i klimacie ,,więc teraz idziemy na jednego:papieros::papieros:

To rozpuszczamy...warkocze i mieszamy , nie wstrzasamy...tymi jednymi:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...