Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, lucyna.beata napisał:

no to witam w poludnie...babka umyta pupa nakremowana, pielucha zmieniona czyli siedzimy i sie...nudzimy...dziadaek znow zajety kabelkami wiec mam go z glowy...kawe wypilam wprawdzie zeby leb sie nie kwal na boki ale moge potowarzyszc w rozmowkach

W południe ? :haha: Walnij sobie jeszcze jedną kawkę , bo coś marnie z Tobą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ha ha ha faktycznie...male przejezyczenie...bez skojarzen..

no dobra...witam poobiednio...moze byc?

Może być :d Mnie  dzisiaj cały dzień jedna godzina się chowa . W kuchni mam duży zegar  który nie chce się sam przestawić na nowy czas i chętnych , żeby mu pomóc też brak :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A gdzieś ty się podziewała? :szok: Ty teraz knajpę dziadkową prowadzisz? :szok: A może jakiś Bajerancik czas ci zajmuje? :haha:

Tia....  , u mnie jeden temat ciągle jest wałkowany: walizka >:(. Jeszcze więcej telefonów wykonam i drugą walizkę w Play zostawię >:(.Poza tym każa mi ciągle langsam wszystko robić, więc droga do laptopa zajmuje mi duuużo czasu :d. Jednak jak o połówkach mowa się zaczęła, to znacznie mnie ten fakt ożywił.:oklaski:@Maria Jolanta ma w tym swoją zasługę. I tym sposobe i ja zaczęłam odliczać: drugi tydzień zaczęłam :oklaski: z całkiem dobrym rezultatem relacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja mam ogórki kiszone....:hura: Ale będzie impra :hura:

A mi dzisiaj w REWE udało się polskie ogórki kiszone kupić. Jaka frajda:oklaski:. Na obczyźnie, a jakbym u siebie w piwnicy była :oklaski:.  Tylko tak naprawdę nie wiem po co je kupiłam :d. Czyżby intuicja mi podpowiadała, że na dzisiejszą imprę będzie potrzebny polski przysmak? 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Tia....  , u mnie jeden temat ciągle jest wałkowany: walizka >:(. Jeszcze więcej telefonów wykonam i drugą walizkę w Play zostawię >:(.Poza tym każa mi ciągle langsam wszystko robić, więc droga do laptopa zajmuje mi duuużo czasu :d. Jednak jak o połówkach mowa się zaczęła, to znacznie mnie ten fakt ożywił.:oklaski:@Maria Jolanta ma w tym swoją zasługę. I tym sposobe i ja zaczęłam odliczać: drugi tydzień zaczęłam :oklaski: z całkiem dobrym rezultatem relacji.

Znaczy, że Bajerantom podoba sie hoża, cudnej urody dziewoja z PL? :hura: Tylko nie utknij tam na wieki, bo niemieckiego się nie nauczysz....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

A mi dzisiaj w REWE udało się polskie ogórki kiszone kupić. Jaka frajda:oklaski:. Na obczyźnie, a jakbym u siebie w piwnicy była :oklaski:.  Tylko tak naprawdę nie wiem po co je kupiłam :d. Czyżby iantuicja mi podpowiadała, że na dzisiejszą imprę będzie potrzebny polski przysmak? 

Dawaj @Heidi zagrychę...ja swoje zaoszczędzę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...