Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dzisiaj pięknie, słonko cudnie świeci dla grzecznych dzieci, dlatego...... idę leżakować. Mortadela zawinięta serem i opieczona na rumiano musi się w brzuszku dobrze ułożyć. Nie zawracać mi teraz....głowy, proszę  >:(.                      Czas dla zawiązania się słoninki :oklaski:. Pa.....pa.:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,,mi odbiła palma dzisiaj:oklaski: ,zresztą nie tylko mi ,,całe forum  jest jak palma:trele:  ja w taką palmową niedzielę i jeszcze ta zmiana czasu to z kawą w łóżku do 11 godz, :szok: a teraz gotuję ,,kuchnia mi się przypomniała,,,

Wczoraj pojechałam tutaj ze znajomymi niemieckimi,,szkoda ,że nie z polskimi -oj szkoda ,,na rozgrywki kręglarskie,,gdzie mój slodziak gral też,,rano w innym miejscu ,w innym miescie sędziował a potem jazda na następne granie,,,a wieczorkiem na restaurację włoską,,pizza musze przyznac pycha ,,ciasto cienkie i chrupiące ,świeżutkie wszystko,,,do 23 w nocy tam rządziliśmy,piłam likier kakaowy-nie dobry ,,mój likier smaczniejszy ,,potem Amaretto ,,tez nie moje klimaty,,smak dziwny,,więc woda najlepsza,,,jak powiedzialam ,że nie piję w De to święte,,ale spróbowac spróbowałam tych trunków w restauracji i nigdy więcej ,, ja dzisiaj będe miala gości ,,dlatego chcę pokazać ,że mam dwie prawe ręce i jestem też wyjątkowa ,,nie dośc ,że widzą mnie zawsze elegancko i myślą,może że ja z nierobów jestem ,,ale niech tak myslą,,o to chodzi aby nie jednemu gul skoczyl z zazdrości,,hahahha  mój slodziak jest od porządków a ja tylko co nie co,,

Pogoda prześliczna ,,wiosenna,,,aż pięknie sie :papieros: na tarasie,,,:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

mirela mrela mirela az oczy przecierazm ze zdumienia....czy ty widzialas ogloszenia o prace ???? a raczej kto sie oglasza??????

a nasza kolezanka w domu siedzi bo nie ma dla niej roboty...wrrrr>:(:ostrzegam::czytaj:

to jakas masakra....

Cytuj posty , bo nie wiem teraz o co kaman :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

mirela mrela mirela az oczy przecierazm ze zdumienia....czy ty widzialas ogloszenia o prace ???? a raczej kto sie oglasza??????

a nasza kolezanka w domu siedzi bo nie ma dla niej roboty...wrrrr>:(:ostrzegam::czytaj:

to jakas masakra....

Podałaś super wiadomości :oklaski: a my przecieramy oczy czytając,,,reszta jest na temacie o sztelach:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Podałaś super wiadomości :oklaski: a my przecieramy oczy czytając,,,reszta jest na temacie o sztelach:przekleństwa:

alez kochana moze to nie tu i nie to miesce zeby az tak reagowac..ale mnie ponioslo...byc moze gdybysmy wymienily sie informacjami zareagowalabys podobnie..

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

alez kochana moze to nie tu i nie to miesce zeby az tak reagowac..ale mnie ponioslo...byc moze gdybysmy wymienily sie informacjami zareagowalabys podobnie..

 

I dobrze ,że Ciebie ponioslo,,niech zawsze w słusznej sprawie Cię ponosi:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.03.2018 at 05:00, lucyna.beata napisał:

:kawa2:...no dobra..

swoja siorbie i czekam na pozostalch

dzien dobry w sobotni poranek

klawiatura sie troche buntuje bo paluszki jeszcze nieruchawe ale....sie"rozchodza " powoli

milego i do spisania sie potem

Ty na bezsennosc cierpisz?

Tak wczesnie cie zerwalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaraz się zrobię na bóstwo,:oklaski:,moje klimaty ,,wystroic się aby pokazac jak polki wyglądają:dobrze::hura: a tylko ubiorę swoją piękną sukienkę za 2 euro:hura:białą,,a jaka elegancja,,majtochy muszę wyszczuplające wcisnąc,,pochować pizze i te browary co wypiłam wcześniej:tak2: a niech słodziak pokaże swojej ex żonce jaką ma następczynię,,ale co ja się uśmiałam,,musze Wam opowiedzieć,,,slodziak to słodziak,,niemiec przecież ,,porządkowy na maxa,,jak zobaczył gdzieś tam super szczotki do zamiatania to kupił dla nas ,,aby na Campingu porządek był,,,ale jak zobaczyl ,jakie fajna jest ta miotła to kupił więcej ,,i wiecie co? w korytarzu przy drzwiach wejsciowych stoją dwie miotły,,:hura: kije srebrne,,szczotki czerwone,,jak ja je zobaczylam to śmiech ,,pytam czy to prezenty ? dla ex żony i jej męża? a słodziak ,że tak-hahahhaa uśmiałam się równo,,,Xeksa i dostanie miotełkę w prezencie,,,jaja równe ,,ale co mi tam,,może na miotłach wrócą do domu,,kabaret dzisiaj będe miała,,ale ja dam radę,,,to takm jest ,,ale podoba mi się ,że są po rozwodzie full lat a mają normalny kontakt,,,teraz oczywiście,,no -wystarczy ,,klepię chyba za dużo,,ale to samo życie,,i każdego co innego się dzieje,,:szok::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.03.2018 at 11:23, Maria Jolanta napisał:

Nio.

Powiedziałam że piwnic nie sprzątam, okien nie myję i w ogrodzie nie robię. Ogród znalazł poklask ale okna już nie. Pewnie miałam myć w następnym tygodniu. Pewnie w czasie mojej pauzy. :szydera::haha:

Żeby nie było, lubię na serio prace w ogrodzie ( choć nigdy u pdp nie pracowałam ) i zdarzyło mi się okna umyć. Ale to z nudów było. :haha:

Słoneczko się pokazało. :oklaski:

Dziadek przezyl ta odmowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Słonko pojechało :smutek: Zobaczę je dopiero za tydzień :smutek: Małż przyjedzie z nim w niedzielę Wielkanocną w odwiedziny...jak ja tęsknię za moim Niuniusiem :smutek: Jak silnik mruczy do mnie z tęsknoty....żal słuchać :smutek: ALe za dwa tygodnie spędzimy ze sobą parę godzin w podróży :oklaski: I będzie tylko mój :oklaski: A PP będzie nalewał  mi kawę, podawał kanapki i tankował moje Szczęście w razie potrzeby  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, sayonara 52 napisał:

Ty na bezsennosc cierpisz?

Tak wczesnie cie zerwalo.

nie kochana...moja zmiana wlasnie tak sie rozpoczyna ale wole to niz..wstawanie co poltorej godziny w nocy zeby sprawdzic czy aby pdp oddycha...nocki zarwane juz mialam i staram sie zeby wiecej ich nie bylo...genug

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałaś mi jak kupiłam pierwszy samochód i pojechałam zatankować. Zatankowałam ale wajha nie chciała wleźć na miejsce więc się namęczyłam żeby ją wcisnąć. Kupowałam coś jeszcze na stacji jak wszedł facet z obsługi i powiedział że pierwszy raz widzi że ktoś zablokował dystrybutor. Na co ja "Naprawdę jestem taka zdolna ?". Jego mina jak się zorientował że o mnie mówi była bezcenna. :trele::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Przypomniałaś mi jak kupiłam pierwszy samochód i pojechałam zatankować. Zatankowałam ale wajha nie chciała wleźć na miejsce więc się namęczyłam żeby ją wcisnąć. Kupowałam coś jeszcze na stacji jak wszedł facet z obsługi i powiedział że pierwszy raz widzi że ktoś zablokował dystrybutor. Na co ja "Naprawdę jestem taka zdolna ?". Jego mina jak się zorientował że o mnie mówi była bezcenna. :trele::szydera:

Ty...zdolniacha...a komunistyczne ryjki zdjęłaś? :ostrzegam: Ty się tak tutaj nie udzielaj, tylko zapylaj do stosownego wątku...do roboty...:pejcz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...