Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

Do jutra kochani,bardzo się cieszę,że do was zawitałam,mam nadzieję,że i wy żałować nie będziecie

W żadnym razie nie będziemy żałować, a wręcz cieszymy się że jesteś gotowa do boju z nami. My trochę popaprani jesteśmy. Żyć chcemy przynajmniej tyle co nasi Podopieczni, więc ze śmiechem przez życie idziemy. Śmiej się razem z nami. I nigdy nic nie bierz sobie zbytnio do siebie. Uczymy się wzajemnie , pomagamy i miło spędzamy czas

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Niestety pożegnać się muszę z wami,bo moje dziecię jest w drodze do swojej starej matki. Korzysta z mojego urlopu jak tylko może,portfelik matczyny uszczupli ,poprzymila się ,a że asertywna nie umiem być dla pierworodnej to z radością rozpieszczam to moje 24-letnie maleństwo.

Do jutra kochani,bardzo się cieszę,że do was zawitałam,mam nadzieję,że i wy żałować nie będziecie. 

Oj Kochana :cool: W samą porę tu trafiłaś  :d Musimy popracować nad Twoją asertywnością :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

W żadnym razie nie będziemy żałować, a wręcz cieszymy się że jesteś gotowa do boju z nami. My trochę popaprani jesteśmy. Żyć chcemy przynajmniej tyle co nasi Podopieczni, więc ze śmiechem przez życie idziemy. Śmiej się razem z nami. I nigdy nic nie bierz sobie zbytnio siebie. Uczymy się wzajemnie , pomagamy i miło spędzamy czas

Do piersi przytul psa, weź na kolana kota....:szydera::haha: Widzę, że wraca ci forma...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

W żadnym razie nie będziemy żałować, a wręcz cieszymy się że jesteś gotowa do boju z nami. My trochę popaprani jesteśmy. Żyć chcemy przynajmniej tyle co nasi Podopieczni, więc ze śmiechem przez życie idziemy. Śmiej się razem z nami. I nigdy nic nie bierz sobie zbytnio siebie. Uczymy się wzajemnie , pomagamy i miło spędzamy czas

Czasem dochodzi do rękoczynów, ale to szczegół. Nie boli aż tak bardzo....

Podobno.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Oj Kochana :cool: W samą porę tu trafiłaś  :d Musimy popracować nad Twoją asertywnością :d

Tiaaaa....mówi ta Wielce Asertywna Matka Polka :trele: Ale nie dziwię się....na hasło "córka"  i to jeszcze w wieku odpowiednim też bym się tak podlizywała....:haha: :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Czasem dochodzi do rękoczynów, ale to szczegół. Nie boli aż tak bardzo....

Podobno.

Ja mam same straty finansowe przez ciebie :smutek: Dziurę w ścianie wybiłam moją protezą :sos: Muszę chyba kupić jakiś Super Glue Extra Extra Extra Stark :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaa....mówi ta Wielce Asertywna Matka Polka :trele: Ale nie dziwię się....na hasło "córka"  i to jeszcze w wieku odpowiednim też bym się tak podlizywała....:haha: :szydera:

Znów swatamy czy od razu dziecko w brzuch będziesz wciskać ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

U nas zawsze jest kawa...w termosie...nalewaj kiedy potrzeba...:oklaski: A i jakieś coś-coś do kawki się znajdzie...nie pamiętam kto dzisiaj stawiał...:oklaski: A za godzinkę zaczynamy :zdrówko: i :wino:...wstęp wolny...:hura: Będzie się działo jak chłopaki z roboty wrócą :hura:

to ja ze swoim :kawa2: a kto chce to poczestuje :zdrówko::360_strawberry::378_fries::378_fries::wino::drink::ciacho:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Balszoje spasiba ;)

Takie durnowate pytanie zadam, dobra? To male serduszko z boku posta, to jest tzw. reagowanie na post? Czy to znaczy,ze jak dziubne w to palcem to zalajkuje komus wpis? Wiem...Pytanie z kategorii dla dzieci do lat 7. Ale probuje sie tutaj rozejrzec, chociaz czas mnie goni :d

 nic nie rozumiem, czyli nie poniala,zdes czto russkie agenty :przekleństwa::sos: Rany Boskie ratunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...