Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, karolina145 napisał:

Psychologicznie staruszki z czasow wojny robia zapasy,jak cos jedne rozpakowane to  minimum 2 szt tego czegos musi byc w rezerwie.Dziewczyny i chlopaki u mnie obiad,do poobiadku,Lach dzisjai ugotowal zupe ´´NIC´´,poprosze o przepis:telefon:

To ja mam chyba mega szczęście bo moi podopieczni albo w ogóle nie interesują się kuchnią albo wręcz są rozrzutni w zakresie jedzenia i nawet jak ja chce coś przemycić i zamrozić na póżniej to mi nie pozwalają :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Wczoraj pan T kupił skrzydełka z kurczaka i pokazał mi je pytając czy wiem co to jest.:o Więc dzisiaj radośnie doprawiłam skrzydełka kiedy to zobaczył tp szlag go trafił. Bo świeże mięso trzeba zamrozić zjeść stare usmażone kotlety. Radośnie odpowiedziałam że zamrożę skrzydełka pytając tylko czy pakować po dwa czy po cztery. :szydera:

Choćby na uszach stanął to ja się nie zestresuję. :szydera:

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Czołem @hawana :cmok: Gdzieś ty sie tyle czasu podziewała? :ostrzegam::haha:

:dOstatnie zlecenie mialam trudne i bardzo duzo czasu musialam poswiecic pdp. Potrzebowalam resetu, ale juz pracuje. Jestem kolo Norymbergi, mam soboty i niedziele wolne(wtedy corka pdp jest w domu) i do dyspozycji bilet na pociagi, autobusy i metro na dwie osoby. Podrozuje sama a przydaloby sie towarzystwo. Norymberge i Furth juz z grubsza zobaczyam. Jak ktos jest w tym obrebie i ma pauze to podjade i zabiore na wycieczke:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hawana napisał:

:dOstatnie zlecenie mialam trudne i bardzo duzo czasu musialam poswiecic pdp. Potrzebowalam resetu, ale juz pracuje. Jestem kolo Norymbergi, mam soboty i niedziele wolne(wtedy corka pdp jest w domu) i do dyspozycji bilet na pociagi, autobusy i metro na dwie osoby. Podrozuje sama a przydaloby sie towarzystwo. Norymberge i Furth juz z grubsza zobaczyam. Jak ktos jest w tym obrebie i ma pauze to podjade i zabiore na wycieczke:-)

 

Mozemy sie umowic w Nürbergu sie spotkac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karolina145 napisał:

Musze wczesniej umowic sie z rodzina, ja do N mam 60 km, bede w reku trzymala reklamowkre z Biedronki

Fajnie by bylo, gdybys dostala wolne. Jestesmy po prostu niezastapione i moze dlatego;)

Jesli bedziesz juz wiedziec to napisz do mnie na: hawana1964(maupa)o2.pl

Tam dogadamy szczegoly, zeby torba z Biedronki nie byla potrzebna:-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Fajnie by bylo, gdybys dostala wolne. Jestesmy po prostu niezastapione i moze dlatego;)

Jesli bedziesz juz wiedziec to napisz do mnie na: hawana1964(maupa)o2.pl

Tam dogadamy szczegoly, zeby torba z Biedronki nie byla potrzebna:-)

 

Super, a propo pauzy to musze ustalic, poprzednio  tobie napisze:oklaski::trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...