Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Heidi napisał:

Witajcie Klepuchy. Ja już  nawet nie staram się cofać z czytaniem wstecz, bo nigdy nie zdążyłabym wtrącić się na bieżąco . Oświadczam, że laptop wrócił z naprawy, kabel  zasilający zakupiony nowy. 

Jutro wyjazd na nowe miejsce. Teraz przez miesiąc nie uwolnicie się ode mnie. Chyba, że internetu nie będzie  :)                                                                                                                                                                                                        :) 

Czyli jutro obie będziemy w podróży :oklaski: Może gdzieś tam się miniemy :d Powodzenia na nowym miejscu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotelepałam się w końcu do was :oklaski: Na pogrzebie i stypie byłam, znowu.....tym razem syn dziadka został pochowany :| Co piątek pogrzeb....babka jeszcze nie wie,że jej przyjaciółka zmarła wczoraj.....co za urodzaj w tej rodzinie :( Poczytałam coście tu naklepali.....:haha: Ja z oczu, a tu i @Heidi się pojawiła i @LACH zawitał......Jakoś tak dziwnie w tym samym czasie ;) No, no, no.......:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dotelepałam się w końcu do was :oklaski: Na pogrzebie i stypie byłam, znowu.....tym razem syn dziadka został pochowany :| Co piątek pogrzeb....babka jeszcze nie wie,że jej przyjaciółka zmarła wczoraj.....co za urodzaj w tej rodzinie :( Poczytałam coście tu naklepali.....:haha: Ja z oczu, a tu i @Heidi się pojawiła i @LACH zawitał......Jakoś tak dziwnie w tym samym czasie ;) No, no, no.......:haha:

Te typy tak mają  :hura:  :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Witajcie Klepuchy. Ja już  nawet nie staram się cofać z czytaniem wstecz, bo nigdy nie zdążyłabym wtrącić się na bieżąco . Oświadczam, że laptop wrócił z naprawy, kabel  zasilający zakupiony nowy. 

Jutro wyjazd na nowe miejsce. Teraz przez miesiąc nie uwolnicie się ode mnie. Chyba, że internetu nie będzie  :)                                                                                                                                                                                                        :) 

Ciągle na walizkach :   :)

Pisz już teraz bo tam brak zasięgu. 

To nie Hiszpania    :hura:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Witajcie Klepuchy. Ja już  nawet nie staram się cofać z czytaniem wstecz, bo nigdy nie zdążyłabym wtrącić się na bieżąco . Oświadczam, że laptop wrócił z naprawy, kabel  zasilający zakupiony nowy. 

Jutro wyjazd na nowe miejsce. Teraz przez miesiąc nie uwolnicie się ode mnie. Chyba, że internetu nie będzie  :)                                                                                                                                                                                                        :) 

@Heidi

a dokoad tym razem?? cieple kraje czy bardziej....swojsko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie będę się rozpisywać....Zatem....image.png.971943f6f89c993fc2372474eac4187b.png dziewczynki :cześć:

ty nie badz taka anglojezyczna nie kazdy jest taki obcykany w te klocki po naszemu please...ja malo rozgarnieta w temacie...jezyk angielski to kopytka w buzi dla mnie ...no jeszcze nasz ojczysty ha ha ha niemiecki to sie da z ruskimi sie dogadam ale w kluskami w buzi to juz dla mnie nie do przeskoczenia

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziadek sie bawi internetem..raz wlacza raz wylacza...czyli ma zajecie...troche to uciazliwe bo ani sie skupic na forum ani na innych sprawach ale co tam...jutro bedzie spokoj..moze zjandzie inna robotke...a moze wysle go sklepu....

wiatr sie zerwal naprawde zimny ...wyrwalam sie porowerowac i az mnie zatkalo...popedalowac owszem ale oddychac.....ufff.. jak ryba z wody...

 

a jak wam popoludnie mija??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, makaroni napisał:

@Maria Jolanta najdziwniejsze jest to, ze jeszcze przede mna czuje jako taki respekt. Moja poprzedniczka opowiadala, ze babka potrafila wejsc do niej nad ranem i oskarzac np o zrzucenie ciuchow.

Czekaj ,a nie mozesz sie zamknac na klucz?

Najwyzej by medzila pod drzwiami.

strach pomyslec, co bedzie miec twoja nastepczyni jak choroba bedzie postepowac,

Nie obwiniaj sie, mnie tez kilka razy puscily nerwy, jak opiekowalam sie AL.

A potem mialam wyrzuty sumienia, ze sie wydarlam.

Chyba,kazdy tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lucyna.beata napisał:

u mnie dziadek sie bawi internetem..raz wlacza raz wylacza...czyli ma zajecie...troche to uciazliwe bo ani sie skupic na forum ani na innych sprawach ale co tam...jutro bedzie spokoj..moze zjandzie inna robotke...a moze wysle go sklepu....

wiatr sie zerwal naprawde zimny ...wyrwalam sie porowerowac i az mnie zatkalo...popedalowac owszem ale oddychac.....ufff.. jak ryba z wody...

 

a jak wam popoludnie mija??

 

Dziadek daje Ci dyskretnie do zrozumienia , że masz na nim skupić swoją uwagę :love::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dzisiaj szybko przeleciał dzionek :oklaski:szkoda , ze codziennie tak nie przelatuje na Stelli . Cały dzień okropnie padało , planowałam zrobić jeszcze jakieś zakupy ale nie dało rady . Zostawiam zmienniczce prawie pustą lodówkę , może pobiegnę jeszcze rano na zakupy ale znając ją nie będzie chciała . Ostatnio jak przyjechała rano , to i tak wzięła babcię na spacer podczas pauzy :kopara:więc nie martwię się o jej siły po podróży . :cool:   albo ? hmm , pomyśle o tym jutro :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja mam jeszcze 23 dni na liczniku...i stelomierza nie ma.....jak tu się cieszyć? :smutek: A tak w ogóle, to spać mi się chce.....Ta zmiana za wiosny na zimę mnie rozwala.....:przekleństwa:

Oddaj mi trochę Twojej senności , obawiam się , ze dzisiaj sobie nie pośpię O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...