Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moja babcia jeszcze siedzi . Dzisiaj jej nie poganiam bo jutro wieczorem będę się pakować więc jej nie potowarzyszę . Uwielbiam te ostatnie chwile :oklaski: obym tylko mogła jutro w nocy spać , ta radość zawsze mi w tym przeszkadza :haha: sobotę mam towarzysko pożegnalną i wieczorem kierunek DOM :1007_hearts: Zaczekałam z moimi wynurzeniami , żeby wszystkim długoterminowym pracusiom nie robić przykrości przed snem :d          :sorry: @Maria Jolanta myślałam , że już śpisz :haha:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się partuję,,wczoraj ,,dzisiaj ,,i jeszcze jutro,,codziennie inni ludzie ,,tylko bandy zazdrosników nie będzie ,,bo zapowiedzieli ze nie mają czasu i chwała im za brak czasu:oklaski:,,,dzisiaj ostatnie tańce i ostatnie wnerwienie bandy , bo jak banda widzi mnie w sukience to im gęba od razu się robi w kwintę:(,smutni ludzie ,,4 osoby a masakra,,,a już na następny raz zapowiedzieli się wszyscy bardzo fajni ludzie co poznaliśmy  na huczne imprezy-hahhaha ale czy ja wrócę tutaj? to jest pytanie ,,:donos:

dzisiaj pakowanie,,tylko częsc spakowaliśmy ,,ale jeszcze mamy jutro i jutro jeszcze gosci,,pogoda sliczna,,szkoda zostawiac ale cóż,,koniec urlopu,,czas do De wrócic,,prezenty kupione a to najwazniejsze ,,powiem ,że mialam przepiękny urlop w Hiszpani,,:oklaski:tyle co zobaczylam i zwiedziłam ,,nikt mi nie zabierze,,,a moj słodziak dalej mi dziękuje,ze jestem jego kochaną kobietą,,,hahhaha jakbym słyszała zacinającą się płytę,,kocham Ciebie:serce: i to Niemiec ,,z krwi i kości,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzienbry..

jak patrze na godziny ostatnich dyskusji juz wiem dlaczego o tak nieprzyzwoitej porze na forum gleboka noc panuje..

no ale..piateczke dzisiaj ..musimy jakas impre na wieczor zaplanowac..

narazie kawa ..ja wiem, ze krew musi zaczac krazyc w zylach zeby zaczac myslec ha ha 

ale jakby co...ja mam flaszke i zapitke..

dajcie znac gdzie i u kogo pijemy...tzn sie relaksujemy

 

 

smakowicie.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Alicja09 napisał:

Witam Wszystkie Panie.Proponuję kawę i ruszamy do pracy.

 

image.png.697ac4cd9371a2a9b4a7c2517aa90108.png    :) tak dziś z rogalikiem. Ja muszę rano coś zjeść,bo następny posiłek dopiero o 15-16. Jednak narzekać nie powinnam.

A jak pierwsze wrażenia ? 

Pamiętam powiedzenie dla dbająvych o linię - śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi.

Więc zjedz jak najwięcej !

 

Za kawkę dziękuję, posiorbię wirtualnie bo moja się skończyła.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A jak pierwsze wrażenia ? 

Pamiętam powiedzenie dla dbająvych o linię - śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem a kolację oddaj wrogowi.

Więc zjedz jak najwięcej !

 

Za kawkę dziękuję, posiorbię wirtualnie bo moja się skończyła.

A ty jak zwykle BUM :szydera: Daj dziewczynie spokojnie przeżyć te pierwsze dni.....opowie, jak dojrzeje...teraz jest w permanentnym stresie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alicja09 napisał:

Witam Wszystkie Panie.Proponuję kawę i ruszamy do pracy.

 

image.png.697ac4cd9371a2a9b4a7c2517aa90108.png    :) tak dziś z rogalikiem. Ja muszę rano coś zjeść,bo następny posiłek dopiero o 15-16. Jednak narzekać nie powinnam.

a ta przerwa za dluga ni bedzie???

mowia ze jesc sie powinno co 2-3 godziny chociaz wiem ze czasami se ne da..

moze jakis babanek w tzw miedzyczasie??

i nie truje tylko to troska o zdrowie twoje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

na francje  elegancje nie mam ochoty...ten slimak jakis mizerny ale jabluszko chetnie...na deser bedzie jak znalazl...

 

ślimaczek i jabłuszko to tylko symbol dnia i wiosny:hura:a Ty zaraz co byvtu zjeść :oklaski:a gdyby to był jeż z jabłkiem?:hura:to nie wiem jak sobie poradzisz z kolcami w zębach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...