Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Lepiej opowiedz co Cie irytuje :d My tutaj mamy dzisiaj forumową psychoterapię :haha:

xd No dobra , niech będzie :) Dawno , dawno temu , w listopadzie ubiegłego roku , zaszczepiłam się przeciw grypie. Miało działac nawet i na zwykłe przeziębienia i chyba działa ale tak połowicznie, bo akurat tkwię w stanie zawieszenia. Cos mnie bierze, a nie może . Ani w te, ani wewte :) Wygląda to tak, że rano kichnę 2 razy i wieczorem czekam na gorączke i nic :) I to mnie tak wkurza xd

Ktoś coś? :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Carmen1 napisał:

xd No dobra , niech będzie :) Dawno , dawno temu , w listopadzie ubiegłego roku , zaszczepiłam się przeciw grypie. Miało działac nawet i na zwykłe przeziębienia i chyba działa ale tak połowicznie, bo akurat tkwię w stanie zawieszenia. Cos mnie bierze, a nie może . Ani w te, ani wewte :) Wygląda to tak, że rano kichnę 2 razy i wieczorem czekam na gorączke i nic :) I to mnie tak wkurza xd

Ktoś coś? :)

Ja tak ma co kilka dni , mam wrażenie , ze coś  mnie rozkłada , woda leje sie z nosa , gardło drapie , jestem rozbita a na drugi dzień jak nowa :d ale ja jestem alergik , więc takie anomalia mnie nie dziwią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Carmen1 napisał:

xd No dobra , niech będzie :) Dawno , dawno temu , w listopadzie ubiegłego roku , zaszczepiłam się przeciw grypie. Miało działac nawet i na zwykłe przeziębienia i chyba działa ale tak połowicznie, bo akurat tkwię w stanie zawieszenia. Cos mnie bierze, a nie może . Ani w te, ani wewte :) Wygląda to tak, że rano kichnę 2 razy i wieczorem czekam na gorączke i nic :) I to mnie tak wkurza xd

Ktoś coś? :)

To normalne. Coś Cię bierze ale szczepionka nie pozwala zachorować.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka chcesz aby Ciebie ktoś porządnie wkurzył ?? to dawaj do mnie, a ja Ciebie zapoznam z Heidi,,,masz jak w banku,,wkurzenie:hura: każdy Twój ruch i ubiór skrytykuje:lanie: Tylko ja olewam ją,,a wręcz jeszcze się uśmiechnę,,aby szczęscie moje ją wkurzyło bardziej,,hahhaha  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, violka napisał:

Ja tak ma co kilka dni , mam wrażenie , ze coś  mnie rozkłada , woda leje sie z nosa , gardło drapie , jestem rozbita a na drugi dzień jak nowa :d ale ja jestem alergik , więc takie anomalia mnie nie dziwią 

Rzeczywiście. Juz ruszył "sezon na alergika" :d Przedwiośnie, pierwsze rośliny już pylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Carmen1 napisał:

 Wygląda to tak, że rano kichnę 2 razy i wieczorem czekam na gorączke i nic :) I to mnie tak wkurza xd

Czy Ty wiesz !! ile ludzi chce kichnąc a nie może? kichanie to jest na wyczyszczenie sobie dróg górnych oddechowych,,,i masz problem ,,:przekleństwa: naprawdę!!:smutek: tylko soczek pić:wino:,,nic innego,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@violka chcesz aby Ciebie ktoś porządnie wkurzył ?? to dawaj do mnie, a ja Ciebie zapoznam z Heidi,,,masz jak w banku,,wkurzenie:hura: każdy Twój ruch i ubiór skrytykuje:lanie: Tylko ja olewam ją,,a wręcz jeszcze się uśmiechnę,,aby szczęscie moje ją wkurzyło bardziej,,hahhaha  

Nie pisz o nie Heidi tylko Heideeeeeeeee :haha: @Heidi jest nasza :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To normalne. Coś Cię bierze ale szczepionka nie pozwala zachorować.

O kurka. Pytanie zdaje się tyczyło podopiecznych czy irytują , czy nie :) 

Nie irytują, czyli na to szczepionka działa xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lucyna.beata napisał:

moje drogie

nie mam na mysli nakretek od butelek itd ale nakretki do zamykania albo worka z woda przy pompie albo worka z zywieniem...w sumie to jeden pies  bo i tak te akurat sa wielokrotnego uzytku ale wazniejsze sa te ktore sluza do zamykania i otwierania tzw motylka do podawania lekow itd...te akurat trzeba wymieniac przynajmnej raz dziennie....w sumie ta segregacja polega na...postawieniu dwoch oddzielnych pudelek na ...fioletowe i czerwone nakretki z napisem...sauber...a w szufladzie natomiast jest jeszcze jeden pojemnik gdzie kolory sie juz mieszaja z napisem gebraucht...

tia..

ale udalo sie nam zamienic dwa slowa..." idziemy myc...

i mylymsy babke nadal milczac...

o sorki uslyszalam ze ona zawsze  21ej a ja...ze ona owszem ale zawsze myje babcie o 20,30...

i wyszlam z pokoju nie czekajac juz na komentarz

tak ona byla szfowa na oddziale psychiatrycznym

 

 

No i wszystko jasne!!!!

 Ona zarazila sie tam!!!!xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...