Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Alicja09 napisał:

Ja muszę szybko iść do MOPSu i zrezygnować z 500 + ,bo już przy najniższej krajowej mi się nie należy i będę musiała oddawać  :(

 

A jaki jest limit ?

To absurd bo wychodzi na to że pracując za najniższą krajową jesteś do przodu o jakieś tysiąc złotych. :kopara:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wam życzę ,,szalonego dnia ,,mimo ,że zaraz koniec tego Dnia Kobiet ,,ale nie dla nas kobiet,,,:oklaski: nie mam czasu narazie ,,bo Dzien za dużo atrakcji mi niesie,,kwiata nie było ,ale zakupy były ,,bluzki , spódnica ,pasek,buty,,no znowu naciągłam szmat do domu Campingowego,,słodziak powiedział jak mi szafy zabraknie tej co mi kupił tutaj to kupi następną szafę:oklaski: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Kto dzisiaj dostał kwiatka , łapka w górę :) Ja dostałam tylko wirtualne :bukiet: ale byłam na zakupach to troszkę sobie powąchałam kwiatki :haha:

Ja poszalałam trochę,,nie powiem,,podoba mi sie ,że tutaj włoskie ładne rzeczy można kupić tak tanio,,te spanische ludzie chyba nie lubią włochów,,,hahaha ,,a moj słodziak od razu,,ubierz to na tańce dzisiaj ,,wszystko szyk i piękne dla niego,,a po drugie to ja jestem biliga Frau,,jestem taka ,,że kocham drogie rzeczy i piękne i drogie i takich mam dużo ale też kocham włoskie ciuchy które mogę kupić za 3 euro ,,albo 5 euro,,albo 20 euro,,,przedział cenowy nie gra roli,,ma mi się podobać,,a ja co nie wciągnę na siebie to pasuje i z 2 euro robi się na mnie milion dolarów-hahahha bo tak jest,,,:hura: wczoraj okrzyknięto na Campingu ,że bardzo ale to bardzo pasujemy do siebie,, normalnie jesteśmy na celowniku,,a teraz za szykowanko ,,bo Blondi wyskoczy w bieli i w złocie,,taką mam dzisiaj wizję ,,złoto dodatki,,a biel to skromna biała sukienka ,,która kosztowała normalna cena 118 dol, a że popsuty zamek i rozmiar mały to przecenili na 8 dol,,hahha kocham takie zakupy,,a zamek wystarczyło naprawić,,,w dolarach bo to z innego świata sukienka nie z Hiszpanii,,,,żadną czarownicą nie jestem,,skromnie ale za to z szykiem,,,nadrobić trzeba sobą,,ale się nawychwalałam ,,,spadam się szykowac-pa

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...