Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 1bozka napisał:

 mnie za oknem -6 ale podobno ma byc wiosna.Wprawdzie ominęły mnie mroziska:d ....i chce do wiosny....chce poleżeć na słoneczku,ze szklaneczką ....soku....chce pobyczyć się.....nic nie robić.....chyba mi sie w główce cos poprzerręcało,to za dużo przecie:cool:ż 

Nic ci się nie poprzewracało ;) To są normalne pragnienia normalnych ludzi....:tak2: Mnie też mroziska ominęły, no prawie, ale już bym chciała jakąś lżejszą kurteczkę założyć, butki elegancki, rękawiczki weg....i takie tam drobiazgi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wesole opiekunki i zycze dobrego dnia :). Snieg topnieje i wyzwalam sie stopniowo z mroznego wiezienia. Jeszcze ten miesiac i wracam do domku (o ile ryanair nie zacznie odwolywac lotow przez strajki, boze tylko nie to). Wczoraj wieczorem zabarykadowalam sie w moim pokoju (doslownie, bo klucz do mojego pokoju dziala tylko od zewnatrz tak wiec nie moge zamknac sie od srodka, a babcia lubi wlazic do srodka mimo moich prosb i protestow). Pomoglo. Jutro wolne, ide wyrabiac pozwolenie i moge zaczac uczyc sie jezdzic po irlandzkich drogach. A takze powrot na moj ukochany boks :oklaski:. A wy dziewczyny, jak zaczelyscie dzien?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Jedno wiem na pewno, na nudę tu nie narzekam. Dopiero usiadłam. :(

Za to od rana na plusie, jeszcze mi tylko słoneczka brakuje do pełni zadowolenia.

A gdzie to się @Heidi podziewa ?

 

Jak to gdzie się @Heidi podziewa? :szok: Z kuchni nie wychodzi, bo musi nadrobić to, co straciła :szydera::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, violka napisał:

U mnie pięknej pogody ciąg dalszy :d Na spacerku byłam bez czapki , wreszcie nie będę wyglądała w domu jak plastuś :haha: i całą godzinkę łaziłam z rozpiętym płaszczem :320_sun_with_face: Jak ja kocham te pierwsze oznaki zbliżającej się wiosny :327_sunny::hura:

omg hi hi dobrze wymyśliłaś z tym plastusiem ,ja tezvtak wyglądam, ale boje sie grypska,więc dalej czapka na uszy,potem włosy jaku Chopena po udanym koncercie:donos: i omijam lustra bo tylko wzdycham do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

U mnie pięknej pogody ciąg dalszy :d Na spacerku byłam bez czapki , wreszcie nie będę wyglądała w domu jak plastuś :haha: i całą godzinkę łaziłam z rozpiętym płaszczem :320_sun_with_face: Jak ja kocham te pierwsze oznaki zbliżającej się wiosny :327_sunny::hura:

To tak jak ja.....łaziłam, łaziłam bez rękawiczek, bez rajtuz pod spodniami, lekka buza pod kurtką...czadowo....:oklaski: I spotkałam dwie opiekunki...będzie z kim kawki się napić :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, 1bozka napisał:

omg hi hi dobrze wymyśliłaś z tym plastusiem ,ja tezvtak wyglądam, ale boje sie grypska,więc dalej czapka na uszy,potem włosy jaku Chopena po udanym koncercie:donos: i omijam lustra bo tylko wzdycham do wiosny

Czyli Twoja fryzurka wygląda tak image.png.71a2ff8a89fb1cbb6bae3ef7ad5a065b.png:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...