Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Ale Wam zazdroszczę ! Jedna się urlopuje ze słodziakiem, inna randkuje a jeszcze inna na Małża czeka. 

A biednemu czyli mnie wiatr zawsze w oczy. Kurs niemieckiego jest w różne dni tygodnia ale zawsze o 18: 30 więc odpada. 

Sztela ciężka, dobrze że jak na razie to choć ręce pełne roboty to spokój przynajmniej. 

Nie możesz tak myśleć zapewniam cię ,że wiele osób trafia podobnie a zdarza się i gorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ewcia1 napisał:

Ona była sama iIdziego jak pokrywke z plastiku do mikrofali włożyła to wzięli opiekunkę. .syn twierdzi ze jest samodzielna:D

Rodziny często twierdzą,że ich krewni są samodzielni nie potrzebują prawie żadnej pomocy ,nie potrzebują pampersów ,łóżek szpitalnych ,pomocy w nocy przy skorzystaniu z toalety właściwie to czego oni potrzebują ???? a jak się przyjeżdża na miejsce szok i niedowierzanie ,że miało być tak pięknie a jest tak jak jest :(

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A dostaniesz za to dodatkowy bonus pieniężny? Nie wiem co masz w umowie, ale to chyba nie jest zakres twoich obowiązków? Masować mogą ludzie po kursach...można przecież niewłaściwym masażem zrobić więcej złego niż dobrego :szok: 

Na ostatniej mojej trefnej szteli , miałam w umowie zapisanie mycie i masowanie ! Tak też na początku moja Hexe jak jej myłam plecy to mówiła mocno,mocno :smutek:a ja i  tak po swojemu myłam.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

@Mirelka1965 ty potrójna szczęściara jesteś .Lekka stela ,męskie ramię do podpórki i jeszcze wiosna w okolicy nie za dużo tego szczęścia jak dla jednej osoby może by się tak podzielić z innymi ?;)

Wiosną mogę się podzielić, ale pozostałe dobrości zostawię dla siebie :d Taka jakaś zachłanna się na stare lata robię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w deszczową niedzielę,,spacer zaliczony nad morzem przed południem,,jeszcze było ładnie,,a teraz leje,,ale nischt zu tragisch,,:oklaski:a tak trochę się polenic przecież też można,, @Maria Jolanta jak długo tam będziesz,,miesiąc czy dłużej,,nawet masowanie czy jakieś ćwiczenia to należą do ludzi wykwalifikowanych w tym zawodzie,,ale często gęsto spada to na opiekuna,,brak słów,,a takie godzinne masowanka i nacieranka to kosztują,,bo nikt nawet nie robi tego tak długo ,,masażysta pracuje 45 min, ale na całym ciele i bierze odpowiednie wynagrodzenie,,powiem ,że ja gdybym miała w ofercie masowania czy kremowania i ćwiczenia to od razu odrzucam taką ofertę,,dosc wykorzystywania,,można pracowac dobrze bez takich dodatkowych atrakcji,, wiem,też ,że po tygodniu wpadamy w rytm i jak automaty pracujemy i czekamy z utęsknieniem końca ,,a gdy nadchodzi koniec i było w miarę spokojnie i fajnie pod innymi wzgędami to trochę nam się robi szkoda  ,,ale radocha wyjazdu  przezywcięży wszystko inne co bylo na steli miłe,,,taka praca nasza,,:dobrze:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To masz szczęście....na północy okolice zera :o 

tak :love:ale muszę być ostrożna ze spacerowaniem:smutek:bo  po 10 latach dorwało mnie przeziębienie:przekleństwa: I chcę się wykurować, bo muszę w poniedziałek porobić wyniki do Sanatorium :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

tak :love:ale muszę być ostrożna ze spacerowaniem:smutek:bo  po 10 latach dorwało mnie przeziębienie:przekleństwa: I chcę się wykurować, bo muszę w poniedziałek porobić wyniki do Sanatorium :oklaski:

Okłady z męskiego ciała są w przeziębieniu bardzo wskazane....:szydera: Działają lepiej, niż Scorbolamid i cytryna razem wzięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

tak :love:ale muszę być ostrożna ze spacerowaniem:smutek:bo  po 10 latach dorwało mnie przeziębienie:przekleństwa: I chcę się wykurować, bo muszę w poniedziałek porobić wyniki do Sanatorium :oklaski:

Witam, jak się kurujesz? bo mi ręce opadają,już nie wiem co zrobić,jest coraz gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alicja09 napisał:

Witam, jak się kurujesz? bo mi ręce opadają,już nie wiem co zrobić,jest coraz gorzej. 

chodzi ci o żołądek? to mogę Ci pomóc na priv:):love: a naprawdę mam bogate doświadczenie . a jesli chodzi o moje rzadkie przeziębienia to bardzo często piję sok z samej cytryny i duzo wody, rano / 2 szklanki na czczo /   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...