Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Ewcia1 napisał:

Odwracać uwagę ale ona uparta i wtedy jest zła i na siłę i weź bij się z babka..ostatnio gotowała zupę to zaczęła mi odsuwac garnek bo ona będzie w plastyku podgrzewać masło na gazie..kabaret normalnie..zawołała mnie a złość taka ze szok..

Zrób zdjęcie i pokaż rodzinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ewcia1 napisał:

Odwracać uwagę ale ona uparta i wtedy jest zła i na siłę i weź bij się z babka..ostatnio gotowała zupę to zaczęła mi odsuwac garnek bo ona będzie w plastyku podgrzewać masło na gazie..kabaret normalnie..zawołała mnie a złość taka ze szok..

Jeżeli jest agresywna , to też jest podstawa do zerwania umowy . Nie czekaj , pisz @ jeszcze dzisiaj do agencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ewcia1 napisał:

Ja uważam że musi mieć leki albo się nie nadaje do mieszkania w domu z opiekunką ..

Oczywiście , że tak . Ale nie jest łatwo dobrać leki i trzeba trochę poczekać zanim zaczną działać . Kobieta powinna trafić najpierw do szpitala . Powtórzę jeszcze raz , UCIEKAJ  najszybciej jak to możliwe .    Jesteś tam pierwszą opiekunką ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Jesteś tam pierwszą opiekunką ? 

Wiesz @violka z tymi pierwszymi opiekunkami to różnie bywa , bo albo rodzina zmienia agencję albo niemiecki pośrednik przekazuje następnej "swojej' polskiej   Agencji i  jest wtedy jako nowa i pierwsza sztela . Tak tez miałam i było mydlenie oczy,że to nowa sztela a tam już była opiekunka od 4 lat i wszystko przekazywała dla Agencji a oni udawali głupa i mówili,że to nowa sztela:grzmotnąć: no tak dałam im popalić 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LACH napisał:

Ktoś, tu, kiedyś upominał się o wczasy odchudzające na Gran Canarii za tysiaka(+auto d.d.)

@Heidi ?

@Mirelka1965 ?

:d  :hura:

https://www.wakacyjnipiraci.pl/pakiety/czerwcowy-urlop-na-gran-canarii-za-1091-pln-w-pakiecie-przeloty-noclegi-oraz-auto_24486

Ja serdecznie dziękuję....nie byłam, ale po doświadczeniach @Heidi będę Wyspy Kanaryjskie omijać wielkim łukiem :haha:I nie ważne jaki Angebot zaproponują :szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, erika napisał:

Wiesz @violka z tymi pierwszymi opiekunkami to różnie bywa , bo albo rodzina zmienia agencję albo niemiecki pośrednik przekazuje następnej "swojej' polskiej   Agencji i  jest wtedy jako nowa i pierwsza sztela . Tak tez miałam i było mydlenie oczy,że to nowa sztela a tam już była opiekunka od 4 lat i wszystko przekazywała dla Agencji a oni udawali głupa i mówili,że to nowa sztela:grzmotnąć: no tak dałam im popalić 

Znam to z autopsji >:( Ale jestem ciekawa jak długo opiekunki zarzynają się w tym miejscu a rodzina dalej nie wprowadza leków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, erika napisał:

Nie doczytałam  wczoraj o twoim żołądku  ,ale czy masz Helicobacter pylori ? to g....no ja mam i często mi nawraca choroba. Ale teraz znalazłam sposób i kupiłam w Internecie . Naprawdę polecam ,bo to nie  tylko na żołądek  pomaga. Ale wiecie co jakie to mocne!  daje 2 kropelki na szklankę wody i małymi łykami popijam przez cały dzień .

olejek z oregano 100%.jpg

Jest też w postaci takich kuleczek daje świetne efekty właśnie w dolegliwościach związanych z układem trawiennym ale i przy chorobach wątroby i trzustki oraz oczyszcza drogi żółciowe zapobiega tworzeniu kamieni i złogów .Ja stosuje po jednej kuleczce dziennie ale przez 2 miesiące potem robię przerwę :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aguś napisał:

Mirelka1965 , tylko problem w tym, że niedziele spędzam z kolegą, takim słodziakiem, opiekunem z innej agencji. Pijemy kawę, coś zjemy na Lister Meile ( to ten najsłynniejszy deptak), a potem idziemy do mnie, bo mam osobne wejście. Póki co dziękuję za zaproszenie:)

A zadekowałam w Oldstadt, 10 minut spacerkiem od dworców. W pobliżu między innymi Penny, dwie Edeki, aldik

Powodzenia, może kiedyś będzie okazja.....:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, erika napisał:

@INEZa jakie kuleczki? Bo te kropelki są tak ostre brr, że pierwsze dni jak lykalam z wodą to moje usta trochę popaliło :(teraz do wody dodaje soku i pije przez słomke 

A nie lepiej przejsc na dietę? w życiu bym nic tego typu nie piła ani nie łykała,,,w życiu,:słabo:,bym postawiła na jedzenie,,,co jem,,jak jem,,kiedy jem,,wiem ,że wszystko jest z chemią,,ale dieta dużo zrobi,,,nawet pijąc zrobiony przez siebie samego trunek na oczyszczanie organizmu,,wiesz co pijesz a nie jakieś tam wynalazki,,ale to moje zdanie,,ja bym postawila na naturę,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH chyba się zatęskinłeś za mną,:(,ja za Toba strasznie:love: dzień pisarza? czy dzień co tam było jeszcze ,,,,,,,, O.ozapomniałam,,, wena mi wysiadła ,,musze się podreperowac troszkę,,a dzieje się dzieje!!

Moje piękne białe rzeczy po wypraniu się suszyły i mokły,,ale nischt zu tragisch ,,to tylko ciuchy,,,dzisiaj już byla piękna pogoda,,,i ja też piękna byłam,,:oklaski:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

A nie lepiej przejsc na dietę? w życiu bym nic tego typu nie piła ani nie łykała,,,w życiu,:słabo:,bym postawiła na jedzenie,,,co jem,,jak jem,,kiedy jem,,wiem ,że wszystko jest z chemią,,ale dieta dużo zrobi,,,nawet pijąc zrobiony przez siebie samego trunek na oczyszczanie organizmu,,wiesz co pijesz a nie jakieś tam wynalazki,,ale to moje zdanie,,ja bym postawila na naturę,,,

To jest 100% naturalny olejek z oregano :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj slodziak obiecał pani co miala dzisiaj urodziny ,,zrobić Tiramisu,,ale jak się dowiedzial ,że ma być 14 ludzi czy 16 to doszedł do wniosku ,że musi więcej zrobić,,,tego Tiramisu,,więc dwie blachy ,,robil po nocy,,bo wczoraj Presley i muzyka i znowu tance :oklaski: ,,czasu brak,,ale zrobił pycha ,,wszystko poszło,,poznałam dużo nowych fajnych ludzi ,,Niemcy jedni palili polskie fajki i mówili ,że oni w Pl kupują fajki,,to dopiero niespodzianka dla mnie byla,,,a ja wyczęstowałam ich moimi fajkami ,,bo mam ich też full,,z Czech,,,Davidoff,,, bardzo fajnie minął dzień,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

To jest 100% naturalny olejek z oregano :p 

:love: ok! ja tylko swoje zdanie napisałam,:dobrze:,,wiem,że dużo ludzi łyka i pije przeróżne suplementy diety ,,,niczego się nie zabrania ,:donos:,w życiu,,nie daj boże ,,aby coś zabraniac,,,jesc i pic co tylko podejdzie pod rękę,,nie powstrzymywac się nawet,,jak szalec to całym sobą,,każdy z nas wie ,,co robi,,nie jestesmy w przedszkolu,, ale najzdrowszym trunkiem jest :zdrówko::zdrówko: to dopiero poruszy wszystkie kiszki do pracy i nie ma zmiłuj się,,,postawi na nogi i nerkę i przewody moczowe,,poruszy baniak żołądkowy do roboty aby tam też nic nie zaspało ani żadnej mittag ruhe nie zrobiło,,,no tak!!! troszkę buraka pojesc,,ale nie za dużo,,a potem jeszcze kapusta kiszona z witaminami,,ale teraz rewolucję podałam,,tylko kibelek sobie zagwarantowac-hahhaha   co ja piszę,,głupotka mi się włączyła,,,ale same dobre rzeczy na oczyszczanie ,,no co!!!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

@INEZa jakie kuleczki? Bo te kropelki są tak ostre brr, że pierwsze dni jak lykalam z wodą to moje usta trochę popaliło :(teraz do wody dodaje soku i pije przez słomke 

Oregano oil to się nazywa to taki koncentrat oregano w postaci takich przezroczystych kulek .W zielarskim można to kupić tylko dość drogie jest nie wiem ile kosztuje zamawiając przez internet te co ja mam to są z jednej firmy ale nazwy nie chce podawać .To chyba wygodniejsze w użyciu jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Blondi napisał:

A nie lepiej przejsc na dietę? w życiu bym nic tego typu nie piła ani nie łykała,,,w życiu,:słabo:,bym postawiła na jedzenie,,,co jem,,jak jem,,kiedy jem,,wiem ,że wszystko jest z chemią,,ale dieta dużo zrobi,,,nawet pijąc zrobiony przez siebie samego trunek na oczyszczanie organizmu,,wiesz co pijesz a nie jakieś tam wynalazki,,ale to moje zdanie,,ja bym postawila na naturę,,,

Nigdy nie mów,nigdy. dieta owszem pomaga,ale ja nie mogę jeść już prawie nic,a jeść muszę,bo przyjmuję 2 antybiotyki na ten chory żołądek.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alicja09 napisał:

Nigdy nie mów,nigdy. dieta owszem pomaga,ale ja nie mogę jeść już prawie nic,a jeść muszę,bo przyjmuję 2 antybiotyki na ten chory żołądek.

 

Pisząc, nie bralam pod uwagę choroby żołądka ,,,myslałam o oczyszczaniu organizmu,,,oraz na lepszą pracę i uzdrowieniu trzustki,,ale juz nic nie piszę,,jak najdalej od chorób-pa,,zdrówka życzę,,choroby to nie mój kochany temat,,,,jak choroba to powiedz weg ode mnie,,jak najdalej,,,,za dużo przeszlam,,abym tęsknić za tym tematem,,także ,,,jak narazie uciekam ,,,,,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ewcia1 napisał:

Mam problem z moja pdp..chce wychodzic nagle po ciasto lub co innego, na ulicę chce wchodzić kiedy jada samochody i tak idziemy nie wiadomo gdzie..nie znam miasta a i ona nie ma bliżej sprecyzowane lokalizacji..jest uparta..wczoraj 40 razy otwierała drzwi i zamykala,  do ogrodu wieczorem chciała iść bo musi światła poświęcać itd..nic nie dociera do niej bo ona ma swoją wizję..nie jest dobrze. .jest pobudzają bardzo..żadnych leków i 93 lata..chyba rodzina trochę nie pomyślała ze coś by się przydalo. .w nocy chodzi je ciasto itd...co wy na to?

 

żadnych leków? to powinna rodzina ją pilnować ,,,93 lata?  to wiadomo ,że może coś już nie  być w główce w porządku,,ale wszyscy w rodzinie myslą może ,że jest ok! leki też kosztują,,dzialaj i to szybko ,,aby dostała leki na wyciszenie,,chodz teraz trafić na leki dla babci fitt będzie nie tak szybko,,albo sie uda lekarzowi za pierwszym razem trafic i babcia się wyciszy albo nie i trzeba będzie nowe leki,,bo są takie przypadki ,że babcia powinna być wyciszona a leki robią odwrotnosc i babcię stawiają na jeszcze lepsze nogi i na jeszcze lepsze cyrkowanie i w dzień i w nocy,,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że zyję,,że oddycham ,,że jestem,,,niczego nikomu nie zazdroszczę,,mogę mieszkać w namiocie ale tylko z ukochana osobą,,nie potrzebuje luskusu,,ciesze się ,że jestem zdrowa i witam codziennie nowy dzień z uśmiechem,,czemu? bo cieszę się,,bo kocham życie,,,powietrze i kocham dobrych ludzi:serce:,,czy tak trudno sie uśiechnąć i powiedzieć Dzień dobry? np, jakiejś zołzie? nie  !! mi nie jest trudno,,nawiązuję super kontakty i to szybko,,bo jestem komunikatywna i jestem inna,,taka prawda!!!! nie widzę nigdzie zla a wyszukuje dobro,,,ale jak widzę zło to ognoruję,,wtedy Ci wspaniali ludzie dopiero widzą ,,widzą swoją wsciekłośc bo Blondi ich ignoruje,,jestem inteligentna ,,jestem taka ,że potrafię prosto w oczy powiedziec prawdę,,nie boję sie tego,,znam swoją wartosc,,,po co ja to piszę? a po to!! Aby nie jeden złosnik się zmienił,,,mamy dzisiaj sobotę a jutro niedzielę,,a co będzie jutro? nikt z nas nie wie!! cieszmy się dniem ,,chwilą ,,godziną,,życie mamy jedno,,,nie umrzemy i nie powstaniemy,,czas każdego z nas jest policzony,,także lapać garscami wszystko co piękne i się cieszyć ,,zero stresu i problemu,,stąpać po ziemi i czuć to,,:serce: dlatego ja mam tak pięknie,,życzę każdemu z Was być szczęsliwym na swój sposób,,pa buziaki i Dobranoc Kochani:serce::serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...