Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Blondi napisał:

U mnie po deszczach nastał spokój i wyszło słońce,,,a jak słońcve się pokaże to jest momentalnie cieplutko,,Blondi gotuje,,porządki ogarnięte ,,trochę ja i trochę słodziak i gotowe,,,urlop leci dalej,,jest ok!,,

zazdrośnicy mnie nie widzą:oklaski: ale zobaczą już niedługo,,ot się dziwią ,,dlaczego ma polkę a nie niemkę,,,hahahhaha jeszcze zawałku dostaną,,od mojego szczęscia:kopara:

Blondi tak trzymaj ...i niech Ci zazdroszczą wszystkiego słodziaka,humoru ,ciuszków,fatałaszkòw , bucików i tego ze jestes Polką:d:zdrówko:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze . Nie widziałam całego programu >:( Ogólnie , w programie wypowiadała się kobieta , której babcią opiekowała się opiekunka zatrudniona w Promedice . Kobieta okazała się alkoholiczką i doprowadziła jej babcię do tragicznego stanu .:( Była mowa też o tym , ze agencja reklamuje się wykwalifikowanym personelem . Wypowiadał się też polski opiekun z Promedici i przyznał , że cały kurs na opiekana trwa 7 godz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

tak myslalam .:d A propos promedici proponowali mi prace ale tyle sie naczytalam niepichlebnych opinii ze nawet nie chcialam z nimi gadac.:grzmotnąć:

mi proponowali kurs i pracę za 800e. Są oficjalnie w moim urzędzie pracy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs opieki i j niemieckiego, robią za darmo,ale musisz z nimi przepracować co najmniej 2 mc. Jeśli nie musisz zapłacić za kursy. Na mazurach i podlasiu, mało ludzi wie o opiece,w małym mieście były ulotki o spotkaniu. Na spotkaniu ciasto, kawa i miłe słówka,biuro prawie w każdym mieście. Oficjalnie w purzędzie pracy robią co miesiąc spotkania. Dla ludzi bezrobotnych,bez możliwości pracy tu, to niezła szansa. Sama się zakręciłam,ale przyszłam do domu i zaczęłam czytać w necie,że to wcale nie jest tak. Poza tym ja mam małe dziecko i to mnie zatrzymało.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ten kurs na opiekuna i nauka języka to jedna wielka nic nie warta ściema >:(

tak wiem bo co mozna sie nauczyc na 7 godzinnym kursie opiekuna.Przecierz mamy do czunienia z ludzmi starszymi schorowanymi a tego nie da sie pojåc na kursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

image.thumb.png.c0d6ea4f0bd4b1e51e3cf79da54c16c2.png@Mirelka1965i co Ty na to ? :haha:Mój miesiąc mi się podoba :oklaski::trele:

Nie wiem, co ja no to, bo nie wiem, kiedy się urodziłaś :trele: Bałaś się przyznać, czy co? :czytaj: Być może ta wyliczanka nie jest tak całkiem kłamliwa, bo ja jestem wcześniakiem :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

tak wiem bo co mozna sie nauczyc na 7 godzinnym kursie opiekuna.Przecierz mamy do czunienia z ludzmi starszymi schorowanymi a tego nie da sie pojåc na kursie

Fakt. Poza tym na tym "kursie" uczą robić rzeczy, których nam W ŻADNYM RAZIE ROBIĆ NIE WOLNO ROBIĆ!!! :przekleństwa: Wiem co piszę, bo dzisiaj byliśmy w P...24 na rozmowie o pracę dla mojego męża. Stałam obok w trakcie całej rozmowy i włos jeżył mi się na głowie. Zrobiliśmy ten ruch, bo PP spicht kaum Deutsch :oops:. I wizyta była niejako aktem desperacji :mur: Ale nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło i dzisiejszy dzień skończył się rewelacyjnie, bo PP jedzie do opieki bez znajomości języka za stawkę, jaką większość agencji oferują opiekunkom z dobrym językiem :hura::oklaski::cześć3:  I chrzanić P....24 :grzmotnąć::grzmotnąć::grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Fakt. Poza tym na tym "kursie" uczą robić rzeczy, których nam W ŻADNYM RAZIE ROBIĆ NIE WOLNO ROBIĆ!!! :przekleństwa: Wiem co piszę, bo dzisiaj byliśmy w P...24 na rozmowie o pracę dla mojego męża. Stałam obok w trakcie całej rozmowy i włos jeżył mi się na głowie. Zrobiliśmy ten ruch, bo PP spicht kaum Deutsch :oops:. I wizyta była niejako aktem desperacji :mur: Ale nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło i dzisiejszy dzień skończył się rewelacyjnie, bo PP jedzie do opieki bez znajomości języka za stawkę, jaką większość agencji oferują opiekunkom z dobrym językiem :hura::oklaski::cześć3:  I chrzanić P....24 :grzmotnąć::grzmotnąć::grzmotnąć:

:oklaski::oklaski::oklaski:    Cos z tym pesymizmem musi być na rzeczy , skoro Cię tam pognało :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Fakt. Poza tym na tym "kursie" uczą robić rzeczy, których nam W ŻADNYM RAZIE ROBIĆ NIE WOLNO ROBIĆ!!! :przekleństwa: Wiem co piszę, bo dzisiaj byliśmy w P...24 na rozmowie o pracę dla mojego męża. Stałam obok w trakcie całej rozmowy i włos jeżył mi się na głowie. Zrobiliśmy ten ruch, bo PP spicht kaum Deutsch :oops:. I wizyta była niejako aktem desperacji :mur: Ale nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło i dzisiejszy dzień skończył się rewelacyjnie, bo PP jedzie do opieki bez znajomości języka za stawkę, jaką większość agencji oferują opiekunkom z dobrym językiem :hura::oklaski::cześć3:  I chrzanić P....24 :grzmotnąć::grzmotnąć::grzmotnąć:

przylåczam sie chrzanic:grzmotnąć::grzmotnąć::grzmotnąć::grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...