Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nio.

Nareszcie wieczór i wolność. :oklaski:

Nie narzekać mi tu proszę bo Was za karę wyślę do Gangreny. :d:d:d

Nie ma to-tamto, nie płaci za siedzenie w pokoju więc nawet jak leży to mam warować.

długo tam jeszcze będziesz ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nio.

Nareszcie wieczór i wolność. :oklaski:

Nie narzekać mi tu proszę bo Was za karę wyślę do Gangreny. :d:d:d

Nie ma to-tamto, nie płaci za siedzenie w pokoju więc nawet jak leży to mam warować.

Musimy narzekać , bo to jest w naszej naturze :haha: To Tobie nie wypada narzekać . Widziały gały co brały :pxd:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Musimy narzekać , bo to jest w naszej naturze :haha: To Tobie nie wypada narzekać . Widziały gały co brały :pxd:szydera:

Nio.

Ale za to dzień poukładany każdy tak samo i porządeczek jak w pudełeczku a to mi się bardzo podoba. :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Już chyba wolałabym siedzieć w syfie i nie patrzeć na gangrenę :haha:

Ja nie lubię sprzątać więc jak jest porządek i łatwo go utrzymać a podopieczna nie bałagani to mi się podoba. :d A Gangreny mi żal, czasem jak na nią patrzę to po prostu mi jej żal...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja nie lubię sprzątać więc jak jest porządek i łatwo go utrzymać a podopieczna nie bałagani to mi się podoba. :d A Gangreny mi żal, czasem jak na nią patrzę to po prostu mi jej żal...

 

Ja już Ci kiedyś pisałam , że to jest Syndrom Sztokholmski :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

image.png.95eaed03e38dfcdfe674eb6943a6846b.pngSpowiadaj tu się ładnie :d

Taaaaak. Witajcie ponownie.  Zakrecienie jak twist.. Tak długo stałam w rozkroku  z niewiedzą dokąd pojadę na stele ,że aż mnie kolana bolą.  Już zamienuam się w słowika i śpiewam.  Otóż ta @ @Blondi tak mnie nakręciła Hiszpanią, że wylądowałam na zlecenie w Gran Canaria na 3 miesiące.  Norma jest juz u mnie , że  internetu nadal nie mam do dyspozycji. Jutro pan Jose ma mi pomóc ogarnąć  temat. Zobaczymy. Na razie oszczędzam siły. Jestem tu już 3 dzień.  Nowych przyjaciół  mam już bez liku. w sklepach same luksusowe marki. buty Armani za 75 €. Sprzedawca zjechał na 40€. Gucci. I inne. :d Oczywiscie  alles oryginales:d. Muszę  ogarnąć dom i poszukać mety,gdzie będę mogła zdać wam relacje ze świata . Dajcie mi jeszcze trochę czasu.:sorry:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Taaaaak. Witajcie ponownie.  Zakrecienie jak twist.. Tak długo stałam w rozkroku  z niewiedzą dokąd pojadę na stele ,że aż mnie kolana bolą.  Już zamienuam się w słowika i śpiewam.  Otóż ta @ @Blondi tak mnie nakręciła Hiszpanią, że wylądowałam na zlecenie w Gran Canaria na 3 miesiące.  Norma jest juz u mnie , że  internetu nadal nie mam do dyspozycji. Jutro pan Jose ma mi pomóc ogarnąć  temat. Zobaczymy. Na razie oszczędzam siły. Jestem tu już 3 dzień.  Nowych przyjaciół  mam już bez liku. w sklepach same luksusowe marki. buty Armani za 75 €. Sprzedawca zjechał na 40€. Gucci. I inne. :d Oczywiscie  alles oryginales:d. Muszę  ogarnąć dom i poszukać mety,gdzie będę mogła zdać wam relacje ze świata . Dajcie mi jeszcze trochę czasu.:sorry:

Takiej to dobrze :d Napisz chociaż , czy cieplutko u Ciebie :)  No i czy jakiej ciacha widziałaś :cool::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Takiej to dobrze :d Napisz chociaż , czy cieplutko u Ciebie :)  No i czy jakiej ciacha widziałaś :cool::haha:

Tak jak tylko wysiadlam z Samolotu ,TO odebrały mnie aż  dwa ciacha.  szukaliśmy się 1 godzinę.  To opiszę później.  Bo teraz mam wielki ubaw z tego.  Wzrok trzeba tu mieć wbity w posadzkę.  Same samce po ulicy chodzą :donos:.  Trzeba mieć się na baczności :d. Mąż  zakazał mu wychodzić z domu :d. Zobaczę. Może  owine się ręcznikiem i będę udawać że mnie nie maO.o.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie temperatury, to jest 16 grad. Jestem już opalona. Babcia mnie ciągle wysyła  sklepy po zakupy. Lodówka na razie zapchana. Babcia spokojna. Głowa zdrowa. Samodzielna. Bez dzwigania. Pieluch. Super. Mam mieć tylko nadzór  nad wszystkim. ok. Będę  obserwatorem  jak każą.  Co mi tam :cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Odnośnie temperatury, to jest 16 grad. Jestem już opalona. Babcia mnie ciągle wysyła  sklepy po zakupy. Lodówka na razie zapchana. Babcia spokojna. Głowa zdrowa. Samodzielna. Bez dzwigania. Pieluch. Super. Mam mieć tylko nadzór  nad wszystkim. ok. Będę  obserwatorem  jak każą.  Co mi tam :cześć3:

Zamienisz się na Gangrenę ?

Warto. :d:d:d
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

Odnośnie temperatury, to jest 16 grad. Jestem już opalona. Babcia mnie ciągle wysyła  sklepy po zakupy. Lodówka na razie zapchana. Babcia spokojna. Głowa zdrowa. Samodzielna. Bez dzwigania. Pieluch. Super. Mam mieć tylko nadzór  nad wszystkim. ok. Będę  obserwatorem  jak każą.  Co mi tam :cześć3:

To super :oklaski: Oby tak dalej :oklaski: A mężowi mów , że tam same brzydale i kurduple :d Po co bidulek ma się stresować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

Odnośnie temperatury, to jest 16 grad. Jestem już opalona. Babcia mnie ciągle wysyła  sklepy po zakupy. Lodówka na razie zapchana. Babcia spokojna. Głowa zdrowa. Samodzielna. Bez dzwigania. Pieluch. Super. Mam mieć tylko nadzór  nad wszystkim. ok. Będę  obserwatorem  jak każą.  Co mi tam :cześć3:

W jakiej części Canarii jesteś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alicja09 napisał:

W jakiej części Canarii jesteś ?

Dokładnie :  

San Bartolome De Tirajana
C./Los Jazmines .

Niestety nie mam wolego pokoju dla Ciebie :trele:.Jednoosobowa - Schade.:trele:. wpadnij na kawę :kawa2:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...