Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, violka napisał:

Coś nie tak z Twoją mapą :haha:Południowa wielkopolska mówi papcie  ale będąc dzieckiem , słyszałam też laćki :)

Co chcesz od mojej mapy? :ostrzegam: Ładna jest, prawdziwa, a że południową Wielkopolskę ktoś ominął wielkim łukiem, to nie moja wina....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Moja babcia jeszcze śpi a ja siedzę i podziwiam padający śnieg za oknem :) Kawę już wychlipałam i jestem głodna :(Chyba pójdę budzić mojego śpiocha :cool:

Może wyreguluj babci cykl dobowy, to nie będziesz rano głodna chodziła, a wieczorem nie będziesz się nudziła :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może wyreguluj babci cykl dobowy, to nie będziesz rano głodna chodziła, a wieczorem nie będziesz się nudziła :trele:

Ja jestem człowiek sowa :d i nic jej nie będę regulować :d Jestem  za tym , żeby sobie spała nawet do południa . Wtedy ja zwlekę się z łózka o 10 zjem śniadanko a babcie przywitam obiadkiem :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

image.png.c7aa113e4230e1a35a2dc106800a0887.png To pytanie retoryczne, jak mniemam....odpowiedział skowronek, jako że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tfu....spania i leżenia....:haha:

Mogłabyś przejrzyściej pisać , bo moje przymulenie jeszcze się nie odmuliło :haha:a kolejna kawa może mnie zabić :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Mogłabyś przejrzyściej pisać , bo moje przymulenie jeszcze się nie odmuliło :haha:a kolejna kawa może mnie zabić :haha:

Sowo, sowo...po nocach buszujesz, późno z betów wstajesz, dzień ucieka, klepanko poranne opuszczasz, czas marnujesz...:haha::ostrzegam: A ja, skowroneczek, wczesną porą się melduję, miast na nieszporach, w kościele spędzać czas...tu klepię, wyspana, niezmulona, energią napompowana....:cześć3: :haha: image.png.9c1a824d37f5c35f63c320516e834f36.png

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...