Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Sófka napisał:

Jestem tutaj nowa . :)  ale czytam z zaciekawieniem twoje posty Blondi , ale nie znam szczegółów choc brzmi to ciekawie co piszesz . Ale nie moge dojsc do tego, gdzie ty jestes ? W pracy w De ?? Napisz cos więcej :)

@Sófka za @Blondi nie nadążysz....raz w DE, raz w Pl, a raz w Hiszpanii....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Wystarczy , ze Twoje pominie i będzie ok :haha::szydera::szydera:

Moje nierozerwalnie związane z postami paru innych wariatów z tego forum...jak zacznie je omijać, to po pierwsze nic nie zrozumie z waszego bełkotu, a po drugie,jak pominie wasze do kompletu, to forum będzie puste :haha::trele: Musi brać z dobrodziejstwem inwentarza :cześć3:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sófka napisał:

Jestem tutaj nowa . :)  ale czytam z zaciekawieniem twoje posty Blondi , ale nie znam szczegółów choc brzmi to ciekawie co piszesz . Ale nie moge dojsc do tego, gdzie ty jestes ? W pracy w De ?? Napisz cos więcej :)

Witaj @Sófka ,,za mną nikt nie nadąży,,dobrze ,że jestem na Campingu teraz i dom mój jest malutki teraz ,,to jestem na oczach,,tyle dobrze,,,A więc! teraz jestem na urlopie w Hiszpanii,,3 miesiące,,mam tego urlopu,,o pracy narazie nie myślę,,bo po co się stresowac ,,tutaj widzę wystarczająco dużo PDP,,,Camping jest przystosowany do wózków inwalidzkich ,,także jest trochę też na wózkach,,ale musze przyznać ,że jest jak małe miasteczko,,bardzo ladnie jest tutaj,,, ale się cieszę,,że lubisz mnie czytać:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@Sófka za @Blondi nie nadążysz....raz w DE, raz w Pl, a raz w Hiszpanii....:haha:

Wiesz co wymyślił wczoraj,,mój słodziak? spakujemy trochę naszych rzeczy i w auto,,pojedziemy gdzies na inny camping na parę dni,,wynajmiemy domek,,a domki tutaj mają super,,pobędziemy trochę , pojezdzimy sobie i pozwiedzamy i wrócimy spowrotem do naszego domu na Campingu,,,hahhaha lubię takie pomysly,,czemu nie?? niech będzie atrakcja za atrakcją,,,:hura:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

@Blondi zacznij rozdawać swoje wizytówki :) Tam chodzi tyle potencjalnych klientów a Ty nic o nas nie myślisz :love: Tylko wybieraj tych fajnych :d Gangreny nie chcemy :haha:  Ja poproszę dziadziusia , takiego jeszcze fit i z poczuciem humoru :d

Jestem za :oklaski: Ja poproszę parę, bez wózków, mobilnych i fit, z dużą posiadłością w DE, apartamentem w ciepłych krajach, zasobnym kontem i brakiem spadkobierców :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem za :oklaski: Ja poproszę parę, bez wózków, mobilnych i fit, z dużą posiadłością w DE, apartamentem w ciepłych krajach, zasobnym kontem i brakiem spadkobierców :oklaski:

Dwie ostatnie rzeczy , które wymieniłaś , ja też zamawiam :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

@Blondi zacznij rozdawać swoje wizytówki :) Tam chodzi tyle potencjalnych klientów a Ty nic o nas nie myślisz :love: Tylko wybieraj tych fajnych :d Gangreny nie chcemy :haha:  Ja poproszę dziadziusia , takiego jeszcze fit i z poczuciem humoru :d

Fit to tutaj są wszyscy,,wózków jest bardzo mało,,jak jeden jeszcze rusza nogami,,dwiema,,bo ta trzecia to znak zapytania:święty: jak jest ktoś w miarę fajny to jest w parze z kobietą,,ale tutaj jest fajnie ,,bo single mają spotkania i się zapoznają,,jest jeden Klemens ,,czemu jest sam? a szuka kobiety,,Holender,,ale czemu jest sam? no wlaśnie,,bo singielki to babcie,,piszę babcie,,bo jest parę lat młodsza ode mnie a jest jak babcia,,pomarszczona i wygląda na 10 lat starszą ode mnie,,,przyjeżdzają tutaj autem ,,albo przylatują samolotem,,albo automobilem,,jedni wynajmują domek jaki chcą ,,inni w przyczepie i jest dużo panów singli,,,ale pań też jest sporo,,  Tutaj są  tance,,jest dziwna para ,,Hiszpanie,,ona starsza ale nawet atrakcyjna kobieta,,a to drugie do pary to trudno mi było rozszyfrować,,co,kto to jest,,loki czarne na głowie,,głos kobiecy,,ale cycki jakieś nie takie,,budowa raczej kobiety,,ale coś nie tak,,ale bardzo miłe panie,,ok! jednym razem to coś czarnego ni to damskie ni to męskie,,ubrane było w szpilki czarne i śmieszne szerokie spodnie,,wczoraj na faceta ubrane,,ciekawe zjawisko,,ale bardzo sympatyczni i bardzo mili,,a reszta się nie liczy? prawda? kto i co,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

@Blondi zacznij rozdawać swoje wizytówki :) Tam chodzi tyle potencjalnych klientów a Ty nic o nas nie myślisz :love: Tylko wybieraj tych fajnych :d Gangreny nie chcemy :haha:  Ja poproszę dziadziusia , takiego jeszcze fit i z poczuciem humoru :d

Trzeba mieć taką wizytówkę,,ja sama sobą jestem wizytówką ale nie mogę się rozdawać-:sorry:

bo ja repezentuję kumate i porządne polki,,,takie na wybiegi,,wystrojone ,,i pachnące,,a co!!! do garów też idę -ale tylko gotować ,,bo już reszta mnie nie interesuje,,reszta należy do słodziaka,,,ja mam tylko ugotować -bo tak przecudownie gotuję,że tymi wychwaleniami o mnie,,też wkur...ia nie jednego,,ale mu przecież buzki nie zamknę,,bo nawyków nie można zmieniac już w tym wieku:przekleństwa: też prawda:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Witaj @Sófka ,,za mną nikt nie nadąży,,dobrze ,że jestem na Campingu teraz i dom mój jest malutki teraz ,,to jestem na oczach,,tyle dobrze,,,A więc! teraz jestem na urlopie w Hiszpanii,,3 miesiące,,mam tego urlopu,,o pracy narazie nie myślę,,bo po co się stresowac ,,tutaj widzę wystarczająco dużo PDP,,,Camping jest przystosowany do wózków inwalidzkich ,,także jest trochę też na wózkach,,ale musze przyznać ,że jest jak małe miasteczko,,bardzo ladnie jest tutaj,,, ale się cieszę,,że lubisz mnie czytać:love:

Aaale masz fajnie i ciepło . Zupełnie inne klimaty . Długi ten urlop ;) Dzieki za odp, :) Rzadko tu sie odzywam , ale za to chętnie czytam  Was wszystkich . Jestem w pracy i musze czymś wypełnić swój czas .  A nie ma to jak poczytać branżowe niusy :)  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Sófka napisał:

Aaale masz fajnie i ciepło . Zupełnie inne klimaty . Długi ten urlop ;) Dzieki za odp, :) Rzadko tu sie odzywam , ale za to chętnie czytam  Was wszystkich . Jestem w pracy i musze czymś wypełnić swój czas .  A nie ma to jak poczytać branżowe niusy :)  

szukałam i znalazłam sponsora:oklaski:a ,że okazał się Niemcem to następna niespodzianka i jest urlop,,,,Będąc w pracy to forum dla mnie było drugim domem,,bo będąc na forum odrywałam się od tej rutyny w pracy,,od tej samotności,,nie czytaj tylko pisz jak u Ciebie się pracuje,,jak trafiłaś i jak się urlopujesz,,bo często w tej pracy się można urlopować i wczasować też,,zależy tylko gdzie się trafi,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...