Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Blondi napisał:

Hallo ,,zimnica się u mnie zrobiła-hahha ale nicht zu tragisch,,trochę w domu pobędę,,tańce są,,a to najważniejsze i fajne zakupy też,,kupiliśmy żelazko  parowe  do prasowania,,z wieszakiem i ze stojakiem,,pełen wypas,,bo ja nie będę biegac gdzieś do żelazka ,,,nie ważna cena,,stoi juz w domu ,,a jak będzie prasowac ??? się okaże,,

Sama jestem ciekawa tego żelazka . Kiedyś nad nim myślałam :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

:dobrze: Olać babsko i unikać jak ognia :dobrze: niech się sama zalewa swoją żółcią :oklaski: Ale dałaś mi dobry pomysł :cool: Jak mnie jakiś Niemiec wnerwi , to też mu wytknę , że zle akcentuje moje imię :szydera: bo oni wszyscy robią ten błąd :haha:

Czyżby Viokaaaaa? :haha: a może Viooooolka? :haha:

 

20 minut temu, Blondi napisał:

więc taka jedna czepiła się ,że ja do niej zle wymawaim jej imę,,ma na imę Heidi,,powinnam mówić Heidee,,,,:grzmotnąć: ,,doszłam do wniosku ,,ze powinnam mówić do niej Frau Heideeeee

Zajodłuj po tyrolsku przy wymawianiu imienia to będzie dobrze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście kiedyś o Gedudsflache ? nie wiem jak by to miało być po naszemu ,hmm może butelka cierpliwości O.o Oglądam teraz Bares fuer Rares i właśnie jedna kobieta sprzedała taką butelkę z 1780 roku , za 280 euro image.png.b33d8e95f6135a8bb23b405008b7c80f.png:o Te buteleczki wyglądają mnie więcej tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Teraz to się zaśliniłam :smutek: Robisz na dwóch puszkach mleka , czy z jednej ? Uwielbiam kajmak :smutek:

Dzisiaj wariacja....puszka kajmaku ze słoiczkiem nutelli, budyń selbsgemacht na mące ryżowej i żółtkach, a bita śmietana z serkiem ricotta...i tarta czekolada na wierzch :szydera: Tak więc ogłaszam wszem i wobec, że.....5a748045343e7_dietaoddamkilogramy.jpg.7512067bb863dd8efaea2534befcab47.jpg Kto chętny? :czytaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj wariacja....puszka kajmaku ze słoiczkiem nutelli, budyń selbsgemacht na mące ryżowej i żółtkach, a bita śmietana z serkiem ricotta...i tarta czekolada na wierzch :szydera: Tak więc ogłaszam wszem i wobec, że.....5a748045343e7_dietaoddamkilogramy.jpg.7512067bb863dd8efaea2534befcab47.jpg Kto chętny? :czytaj:

Mam dobre serce :d więc 2 kg mogę zaadoptować :d no dobra 3 kg :d Tylko musisz obiecać , że ulokują się w odpowiednich miejscach :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violka napisał:

:dobrze: Olać babsko i unikać jak ognia :dobrze: niech się sama zalewa swoją żółcią :oklaski: Ale dałaś mi dobry pomysł :cool: Jak mnie jakiś Niemiec wnerwi , to też mu wytknę , że zle akcentuje moje imię :szydera: bo oni wszyscy robią ten błąd :haha:

I to własnie robię,,mało tego mój słodziak robi totalnie to samo, olewa,,bo widzi też,,też mają do niego ciągle pretensje,,mówię Wam ,,tutaj jest trochę inaczej,,zresztą jak wszędzie,,mnie nic nie interesuje i się z tym dobrze ,,ale to bardzo dobrze czuję,,,zazdrośni sa nawet ,że czyms poczęstuje czy da komus innemu paczkę żelek czy czekoladek,,tak obserwuję i nie wierzę,,,:święty: ale ja nie jestem z pierwszej łapanki i swój jęzor mam,,no niestety ,,przykro mi jest,,że nie mogą wlesc mi na głowę,,bo się nie dam,,,a ja lubię prawdę i powiedzieć prawdę a nie mydlic i być dwulicowcem,,,ok! koniec tematu ,,nie ma co się stresować,,,prawda???

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violka napisał:

Sama jestem ciekawa tego żelazka . Kiedyś nad nim myślałam :love:

Dam znać jak wypróbuję,,też jestem ciekawa,,ceny są tutaj różne i są różne firmy,,to co kupiłam jest arabskiej firmy,,zobaczymy co wymyślili bogacze,,,opinie czytałam to pisali dobrze,,ale jak będzie,,niech lepiej prasuje ,,bo słodziak się załamie:( oby nie!!! jeszcze jest taka dodatkowa szczotka ,która byla poprzez transport zgnieciona,,pojechaliśmy do sklepu i pani wyciągnęła z drugiego pudła szczotkę i wymieniła ,,,a wez się dogadaj tutaj ,,musisz znać hiszpański,,hahahha ale daliśmy radę ,,jęzor lata jak łopata:kopara:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

I to własnie robię,,mało tego mój słodziak robi totalnie to samo, olewa,,bo widzi też,,też mają do niego ciągle pretensje,,mówię Wam ,,tutaj jest trochę inaczej,,zresztą jak wszędzie,,mnie nic nie interesuje i się z tym dobrze ,,ale to bardzo dobrze czuję,,,zazdrośni sa nawet ,że czyms poczęstuje czy da komus innemu paczkę żelek czy czekoladek,,tak obserwuję i nie wierzę,,,:święty: ale ja nie jestem z pierwszej łapanki i swój jęzor mam,,no niestety ,,przykro mi jest,,że nie mogą wlesc mi na głowę,,bo się nie dam,,,a ja lubię prawdę i powiedzieć prawdę a nie mydlic i być dwulicowcem,,,ok! koniec tematu ,,nie ma co się stresować,,,prawda???

image.png.15cdbff5d6d3f73b833fca454672b68f.png:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tutaj nowa . :)  ale czytam z zaciekawieniem twoje posty Blondi , ale nie znam szczegółów choc brzmi to ciekawie co piszesz . Ale nie moge dojsc do tego, gdzie ty jestes ? W pracy w De ?? Napisz cos więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sófka napisał:

Jestem tutaj nowa . :)  ale czytam z zaciekawieniem twoje posty Blondi , ale nie znam szczegółów choc brzmi to ciekawie co piszesz . Ale nie moge dojsc do tego, gdzie ty jestes ? W pracy w De ?? Napisz cos więcej :)

Oj kochana :) Tutaj trzeba lekcje odrobić i lekturę przeczytać od początku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

@Mirelka1965 co się stało z Twoim awatarkiem ? :o Przedtem jing jang ciebie nie zrównoważył , to co będzie teraz , aż strach pomyśleć :donos: ten artystyczny bałagan , niczego dobrego nie wróży :haha:

Ying i yang cały czas tam jest, tylko w towarzystwie opiekuńczych smoków :cześć3: I co ma do mojej równowagi? :ostrzegam: Jaskółkę mam zrobić? :smutek::trele: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...