Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minut temu, 1bozka napisał:

To kaczkę będziesz nadziewać śledziami z  kutra ?ups..:cool:

Widzę, że odkąd koleżanka @1bozka do domku zjechała, to dowcip się wyostrzył :haha: :p Ale pomysł na obiad ciekawy, ciekawy....zwłaszcza, że śledzie aromat intensywny mają...doznanie smakowe mogłoby być niesamowite :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Widzę, że odkąd koleżanka @1bozka do domku zjechała, to dowcip się wyostrzył :haha: :p Ale pomysł na obiad ciekawy, ciekawy....zwłaszcza, że śledzie aromat intensywny mają...doznanie smakowe mogłoby być niesamowite :szydera: 

Wiesz jak to w domciu, więcej czasu ....psychika odpoczęła ,szersze horyzonty kino ,teatr i sierściuch..xd piesior  działa na mnie pozytywnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, 1bozka napisał:

Wiesz jak to w domciu, więcej czasu ....psychika odpoczęła ,szersze horyzonty kino ,teatr i sierściuch..xd piesior  działa na mnie pozytywnie

 

16 minut temu, 1bozka napisał:

a i jeszcze mówię po polsku

Oj tak...w domu horyzonty się znacznie poszerzają :haha: Zwłaszcza, że robi człek co chce, śpi ile chce, kupuje kiedy i co chce, gotuje kiedy i jeśli chce, a jeszcze ta największa wartość dodana...sierściuch :oklaski: No i jeszcze ten język...:haha::p

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Piosenka dla bardziej zaawansowanych bo tekst jest bardzo skomplikowany. :szydera:

http://gerlic.pl/der-kaffee-song-piosenka-do-porannej-kawy/

Moja znajomość języka jest tragicznie słaba....nic nie zrozumiałam....:smutek: Może dlatego, że jest już popołudnie? :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję posłusznie, że ptaszysko upolowane zostało, do domu przytargane również zostało, po drodze wypatroszone, oskubane, umyte...tylko promocji nie było...wczoraj się skończyła :smutek:Myśliwy zażyczył sobie 9,99 za kilo :słabo:

ooo to przepłaciłaś:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ,,zimnica się u mnie zrobiła-hahha ale nicht zu tragisch,,trochę w domu pobędę,,tańce są,,a to najważniejsze i fajne zakupy też,,kupiliśmy żelazko  parowe  do prasowania,,z wieszakiem i ze stojakiem,,pełen wypas,,bo ja nie będę biegac gdzieś do żelazka ,,,nie ważna cena,,stoi juz w domu ,,a jak będzie prasowac ??? się okaże,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj muszę się pofarbować,,no musze już,,farb mam,,ale jakaś wichura jest u nas,,jak mnie dzisiaj nie porwie to będzie dobrze,,

Jestem wsród różnych narodowości tutaj,,ale są małżeństwa a zwłaszcza 2 pary ,,z De,,co nie mogą z zazdrosci przetrawić też co nie których rzeczy,,np, mojego wyglądu i moich paradowanek i mojego radosnego i bez problemowego nastawienia do życia,,,smutni ludzie ,,więc taka jedna czepiła się ,że ja do niej zle wymawaim jej imę,,ma na imę Heidi,,powinnam mówić Heidee,,,,:grzmotnąć: ,,doszłam do wniosku ,,ze powinnam mówić do niej Frau Heideeeee,,,,totalna głupota i katastrofa,, @Heidi jak powinnam mówić,,pomocy,,, ja zignorowałam i będę tą hrabiankę ignorować,,bo mi stres jest nie potrzebny,,wio  z nią ,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Dzisiaj muszę się pofarbować,,no musze już,,farb mam,,ale jakaś wichura jest u nas,,jak mnie dzisiaj nie porwie to będzie dobrze,,

Jestem wsród różnych narodowości tutaj,,ale są małżeństwa a zwłaszcza 2 pary ,,z De,,co nie mogą z zazdrosci przetrawić też co nie których rzeczy,,np, mojego wyglądu i moich paradowanek i mojego radosnego i bez problemowego nastawienia do życia,,,smutni ludzie ,,więc taka jedna czepiła się ,że ja do niej zle wymawaim jej imę,,ma na imę Heidi,,powinnam mówić Heidee,,,,:grzmotnąć: ,,doszłam do wniosku ,,ze powinnam mówić do niej Frau Heideeeee,,,,totalna głupota i katastrofa,, @Heidi jak powinnam mówić,,pomocy,,, ja zignorowałam i będę tą hrabiankę ignorować,,bo mi stres jest nie potrzebny,,wio  z nią ,,

:dobrze: Olać babsko i unikać jak ognia :dobrze: niech się sama zalewa swoją żółcią :oklaski: Ale dałaś mi dobry pomysł :cool: Jak mnie jakiś Niemiec wnerwi , to też mu wytknę , że zle akcentuje moje imię :szydera: bo oni wszyscy robią ten błąd :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...