Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, aga1 napisał:

Dzień dobry  - obudziłam się dzisiaj po 1-szej w nocy jakoś tak gwałtownie jak nigdy. Później usnęłam i miałam bardzo dziwny sen. Byłam porwana i znalazłam się w Maroko, bardzo się  zmartwiłam we śnie, że muszę być w pracy a nie wiem jak dostać się do domu ( tu gdzie pracuję ). Potem spotkałam, żonę podopiecznego ( nie żyje,  opiekowałam się nią ) i długo z nią rozmawiałam. Teraz po przebudzeniu mam  uczucie niepewności jakbym się zawiodła, rozczarowała, takie z żalem wewnętrznym. Mówią sen mara - ale dziwne mam samopoczucie .

Dobrego dnia . A ja zaglądam do sennika.http://freeisoft.pl/2011/05/co-oznaczaja-sny-ze-zmarlymi/

Ze mna cos jest nie teges, zawsze przy pelni nie moge spac.

A jak juz zasne nad ranem ,to snie makabry,

Co ten ludzki mozg wyprawia podczas snu,,,

Snila mi sie babcia mojego 1 eks,

Ze znalazlam ja niezywa w kabinie prysznicowej,

A ze spieszylam sie, to ucieklam,,,:kopara:

 

Skad cos takiego sie bierze?

 

 

A i latajace krowy(!!!!) mi sie snily,,,

:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wiosna :szok: Drzewa i krzewy puszczają liście, słonko świeci i grzeje :szok: Mamy pierwszy dzień lutego, a aura jak w drugiej połowie marca....Tej naturze to się poprzewracało, oj poprzewracało...tylko gdzie jej się poprzewracało, jak nie ma ty.....ka :haha: 

Może by tak wiosenną image.png.3da3c830d46bb376c1b7940f602a8ce6.png wypić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

Ze mna cos jest nie teges, zawsze przy pelni nie moge spac.

A jak juz zasne nad ranem ,to snie makabry,

Co ten ludzki mozg wyprawia podczas snu,,,

Snila mi sie babcia mojego 1 eks,

Ze znalazlam ja niezywa w kabinie prysznicowej,

A ze spieszylam sie, to ucieklam,,,:kopara:

 

Skad cos takiego sie bierze?

 

 

A i latajace krowy(!!!!) mi sie snily,,,

:mur:

Była teściowa to pikuś....ale wiesz, że przez te image.png.34a8ad9384907496cf30e0bf7c184012.png:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Ze mna cos jest nie teges, zawsze przy pelni nie moge spac.

A jak juz zasne nad ranem ,to snie makabry,

Co ten ludzki mozg wyprawia podczas snu,,,

Snila mi sie babcia mojego 1 eks,

Ze znalazlam ja niezywa w kabinie prysznicowej,

A ze spieszylam sie, to ucieklam,,,:kopara:

 

Skad cos takiego sie bierze?

 

 

A i latajace krowy(!!!!) mi sie snily,,,

:mur:

No to witajcie w klubie O.o Mnie dzisiaj w nocy jakiś morderca z pistoletem , ganiał po ciemnych ulicach . Ze mną uciekali jeszcze jacyś ludzie  i jednej kobiecie nie udało się , bo drań zastrzelił ją na moich oczach . Skręciłam w jakiś zaułek , już myślałam , że go zgubiłam a on nagle stanął przede mną i zamachnął się na mnie  łopatą O.o Nie wiem , czy mnie dobił , bo w tym momencie obudziłam się mokra z klekotami serca :donos:  Nie wiem , czy to wina księżyca , czy może wiadomości , które czytałam przed snem . W mieście , którym teraz pracuje ,  była wczoraj strzelanina . Zamordowano jakąś kobietę i mężczyznę . Oboje zginęli na ulicy . Od dzisiaj będę oglądać i czytać tylko erotyki przed snem :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

A i latajace krowy(!!!!) mi sie snily,,,

Uj niedobrze...:p W żadnym senniku tego nie ma... Wstawiam link o snach o krowach, bo tego za dużo żeby wkleić.:d

https://liferules.pl/interpretacja-snow/do-czego-sni-krowa-krowa-we-snie-pelna-interpretacja-snow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu zapowiadali sniegi wichury deszcze...a tu wiosennie ale....jak pisaliscie...dziwy dziwy...

nie wiem co sie mi snilo ...ale lysy nadawal cala noc...

babka zreszta tez..

mialam okazje byc podczas wazenie mojego...:worka z woda"...powiem wam ze to smutny widok...

co powiecie na herbate z imbirem i cytryna??? dla chetnych jest tez miod na oslode...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze . Nie wiem co się dzieje  , może to coś w powietrzu wisi O.o Rozmawiałam z mężem , ten żalił mi się , że w nocy nie mógł spać i kilka razy się budził , jak nigdy . Teraz do mojej Pdp zadzwoniła siostra ,( jak co dzień )  moja babcia odebrała telefon i zaraz zalała się łzami . Opowiadała jej , że cały dzień czegoś się boi i że już nie może sobie z tym poradzić . Cały dzień była spokojna , byłyśmy na spacerze i na zakupach . Godzinę wcześniej piłyśmy kawę i nawet żartowała dzisiaj jak nigdy . Zdarzały jej się jakieś ataki paniki w nocy ale nigdy w ciągu dnia i tak nagle . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

tu zapowiadali sniegi wichury deszcze...a tu wiosennie ale....jak pisaliscie...dziwy dziwy...

nie wiem co sie mi snilo ...ale lysy nadawal cala noc...

babka zreszta tez..

mialam okazje byc podczas wazenie mojego...:worka z woda"...powiem wam ze to smutny widok...

co powiecie na herbate z imbirem i cytryna??? dla chetnych jest tez miod na oslode...

 

 

 

Ja chętnie się napiję.Od czterech dni kupuję imbir a on nadal w sklepie O.o może mnie tez  jakaś demencja dopadła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lucyna.beata napisał:

raczej potrzeba odtrutki...wiesz slyszalam ze nasi pdp wysysaja z nas dobra energie...i niestety ale to sa wampiry energetyczne..a my to potem odczywamy wlasnie zmianami nastroju depresjami nerwicami...

pij jak tylko ochote masz odkurzasz swoje komorki 

Ja nie wierzę w to wysysanie energii przez starszych ludzi :) Owszem , są ludzie , którzy są wampirami energetycznymi ale to może być każdy , niezależnie od wieku . Wampirów unikam jak ognia a tych których nie mogę wyeliminować z mojego życia , staram się widywać jak najrzadziej i jak najkrócej :d Moja Pdp jest dobrym , pozytywnym człowiekiem , więc jestem przy niej spokojna o moje zasoby energetyczne :d prędzej nuda i brak wolności mnie rozłoży  O.o Dawaj mi tą herbatkę z imbirem :cmok:albo :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, violka napisał:

Ja nie wierzę w to wysysanie energii przez starszych ludzi :) Owszem , są ludzie , którzy są wampirami energetycznymi ale to może być każdy , niezależnie od wieku . Wampirów unikam jak ognia a tych których nie mogę wyeliminować z mojego życia , staram się widywać jak najrzadziej i jak najkrócej :d Moja Pdp jest dobrym , pozytywnym człowiekiem , więc jestem przy niej spokojna o moje zasoby energetyczne :d prędzej nuda i brak wolności mnie rozłoży  O.o Dawaj mi tą herbatkę z imbirem :cmok:albo :zdrówko:

To tez poproszę herbatkę z imbirem,bo moje zasoby energetyczne zbliżają się do zera.ŁYSY zabrał mi całą moc tej nocyO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

To tez poproszę herbatkę z imbirem,bo moje zasoby energetyczne zbliżają się do zera.ŁYSY zabrał mi całą moc tej nocyO.o

Zawsze daje popalić ale tym razem przesadził O.o tutaj imbirek chyba nie pomoże ;) Częstuj się :wino::drink::piwo: od wyboru , do koloru :wino::zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Tylko nie mieszaj trunków , bo jutrzejszego bólu głowy na łysego nie zrzucimy :haha:

a wiesz mój małżonek rano mi mowil ze sniła mu sie trumna i kościół ,ja już naprawdę zacznę wierzyć w moc księżyca,choc na mnie nie działał,ale czytając wypowiedzi na forum to każdemu sie tak plotło w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...