Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi.... żeby Ci się to nie skończyło i trwało :love: ale czasami bywam sceptykiem...póki co kochana życzę Ci wszystkiego naj...naj..naj..:)

@Łukasz już nigdzie Ty nie grzeb,,,pliss,,,po co Ci to??? lepiej szybko lec po browar,,taki polski i zimny  mam lepszy namiar,,pomarz sobie o wszystkim cudownym,,,o wspaniałym wzroku,,bo jak sie tak będziesz interesował wszystkim to kociej mordy dostaniesz,,, ale wiesz ,że jesteś moim kochanym forumowym kolegą,,,pa buzka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

A ja dzisiaj poszalałam równo ,,znowu 7 szmatek sobie wybrałam,,,oj lubię ze swoim słodziakiem na zakupy jezdzic,,co nie przymierzę,,to jemu się podoba i mówi ,,bierzemy to z sobą,,wiecie co ja się nasmieję z niego???,,,nie jest chytry,,więc szalałam równo,,udany dzień,,fajny słoneczny ciepły dzien,,,udane zakupy,,wszystko włoskie,,kocham takie chwile,,w ogóle kocham życie,,,:serce:

I baw się tak dalej :love: tylko pamiętaj , że kamper ma ograniczoną pojemność :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi...nie uważam tak...Na zakończenie mojej bytności na tym forum czas chyba wytłumaczyć pewne rzeczy :) Żeby sprawiedliwości się stało zadość.... ale odezwę się jednak w Berlinie...szkoda psuć pięknego nastroju.. Dobranoc :love:

Edytowane przez Łukasz
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, violka napisał:

I baw się tak dalej :love: tylko pamiętaj , że kamper ma ograniczoną pojemność :haha:

I z tym jest trochę problem,,ale jak następnym razem wyruszę ze swoim słodziakiem ,,to zabieramy szafę,,jeszcze,,:oklaski: abym się mogła pomiescić,,,a jak będzie ??? zobaczymy,,,życie toczy się dalej,,a ja jestem szczęsliwa i to z Niemcem,,,hahhaha to jest ciekawe ,,, piękne,,śliczne i cudowne,,:serce: jestem dzisiaj sercowo nastawiona do życia,,zresztą jak zawsze,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi...nie uważam tak...Na zakończenie mojej bytności na tym forum czas chyba wytłumaczyć pewne rzeczy :) Żeby sprawiedliwości się stało zadość.... ale odezwę się jednak w Berlinie...szkoda psuć pięknego nastroju.. Dobranoc :love:

A Ty co??? zabierasz swoje zabawki i chcesz mnie zostawic???:rozpacz::rozpacz::rozpacz: i z kim się będe calować??? tak wirtualnie? ani mi się waż,,,bo:pejcz:,,,nie bojaj się ,,taka jestem tylko w sexie cięta,,hahhaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Marianek napisał:

Przywołujecie Kardashiankę  i Jennifer Lopez. Dupeczka dupeczką.:d  Dla mnie nie jest (bardzo) istotny wygląd zewnętrzny, ale to, co ktoś sobą reprezentuje. Jennifer Lopez - świetna piosenkarka i aktorka - duża osobowość! A Kardashianka? Taki pustak, tak jak i jej cała rodzina!>:( Mamusia z kamerą u ginekologa, tatuś zmienia płeć (bo czym może jeszcze zadziwić?) Ona nie uśmiecha się, bo będzie widać zmarszczki! Jeżeli dla kogoś jest to idol - to jego wybór i doceniam to. Ale co myślę to moje!

kim - tumblr_ot8zj0QZQs1t0o5vno1_1280.jpg

050113-kim-k-maternity-style-300_0.jpg

091916-kim-kardashian-sheer-lead.jpg

Nooo ma dupe jak klacz belgijska

a wlasciwie implanty,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

I z tym jest trochę problem,,ale jak następnym razem wyruszę ze swoim słodziakiem ,,to zabieramy szafę,,jeszcze,,:oklaski: abym się mogła pomiescić,,,a jak będzie ??? zobaczymy,,,życie toczy się dalej,,a ja jestem szczęsliwa i to z Niemcem,,,hahhaha to jest ciekawe ,,, piękne,,śliczne i cudowne,,:serce: jestem dzisiaj sercowo nastawiona do życia,,zresztą jak zawsze,,:love:

A może będzie  Wasz piękny ślub...kto wie...jak mu tak zakręcisz w głowie..moze zobaczymy Wasze slubne zdjecia...a moze przyjedziemy:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Dobranoc kochani...od jutra wspaniałe dni do niedzieli...od następnej środy Richtung Berlin....wszystkiego dobrego :love:

Zębole narychtowane ? :)

Ja tylko zdążę zaliczyć fryzjera, kupić telefon bo stary doprowadza mnie do szału i załatwię coś w urzędzie, coś kupię i ..... Ni mom casu, ni mom.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łukasz napisał:

Dobranoc kochani...od jutra wspaniałe dni do niedzieli...od następnej środy Richtung Berlin....wszystkiego dobrego :love:

Zębole narychtowane ? :)

Ja tylko zdążę zaliczyć fryzjera, kupić telefon bo stary doprowadza mnie do szału i załatwię coś w urzędzie, coś kupię i ..... Ni mom casu, ni mom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zębole narychtowane ? :)

Ja tylko zdążę zaliczyć fryzjera, kupić telefon bo stary doprowadza mnie do szału i załatwię coś w urzędzie, coś kupię i ..... Ni mom casu, ni mom.

 

Kup dobrą Handy,,,żadnej byle co!!! abyś nie przyniosła wstydu jako Polka,,,ma być wypas i widoczny na odległosć,,ekran jak tv ,,abyś wszystko w czasie zobaczyla i widziała i uslyszała,,,no wiesz ,,,aby paluszek wcisnął na to co trzeba ,,abyś non stop 112 nie wywoływała,,,to tak dla bezpieczeństwa:święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...