Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Heidi napisał:

Ty wiesz, że ona wygląda jak moja obecna torebka ?  Zatem nie będę wydawać zer, zostanę przy swojej strj torbie. No... i juz po zakupach . Dziękuję @violka. Czy to nie ja pisałam kiedyś, że nieraz mamy coś pod nosem i tego nie zauważamy  ?

A Teraz mówimy o torebce , czy o krokodylu ? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się , czy są takie wariatki, ktore tyle kasy za przedmiot położą na ladę , czy to tylko reklama firmy, ż eniby taka dobra i nie dla wszystkich ? Wiem, że żona piłkarza  Lewandowskiego ma torebkę za ponad 100.000 pln. Głupia jakaś ! Myśli pewnie, że im więcej wyda tym mądrzejsza jest ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolantapl. napisał:

@Heidi nie zastraszysz nas >:( a za co mamy Cię łapać? :haha:

A co ? coś nie pasuje ? Trudno wymyśleć za co ?  Uwaga na sobotnie miny, bo czasami zostają na dłuuuuuużej, dłużej jak tydzień, miesiąc, rok...

miny.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Ta w pierwszym rzędzie u góry z wywieszonym języczkiem nawet mi się podoba :p

pewnie, możesz się cieszyć, bo to @violka trafiła do pudła, za łapanie za słówka a nie ty . Teraz możesz po osiedlu latać z wywieszonym jęzorem:d

pudło.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. za długo się nie ciesz, bo mają twoje zdjęcie jak dobierasz się do ryb. Jedna cela, jeden metalowy talerz, łyżka na łacuchu, jeden klozet bez klapy dla ciebie już czekają. Teraz razem z @violka w sąsiednich celach grypsować sobie będziecie

kot złodziej.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

A co ? coś nie pasuje ? Trudno wymyśleć za co ?  Uwaga na sobotnie miny, bo czasami zostają na dłuuuuuużej, dłużej jak tydzień, miesiąc, rok...

miny.jpg

Fajne te kamuszki...kaczki można puszczać...:trele: Ja wolę image.png.337b4dc96e9e427b50dc65fc87d1f3ce.png, bo to można coś w ogrodzie wymurować, a i na stosowną okazję się przydadzą :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

@jolantapl. za długo się nie ciesz, bo mają twoje zdjęcie jak dobierasz się do ryb. Jedna cela, jeden metalowy talerz, łyżka na łacuchu, jeden klozet bez klapy dla ciebie już czekają. Teraz razem z @violka w sąsiednich celach grypsować sobie będziecie

kot złodziej.jpg

Się uczepiłaś dzieweczek naszych i tak im źle życzysz :trele:  One obe sa takie słodziutkie, do złego niezdolne...image.png.f66abab53bd5092f3ae03600dba43fda.png Nasze pussy, pussy..tylko dawać całusy...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

@jolantapl. za długo się nie ciesz, bo mają twoje zdjęcie jak dobierasz się do ryb. Jedna cela, jeden metalowy talerz, łyżka na łacuchu, jeden klozet bez klapy dla ciebie już czekają. Teraz razem z @violka w sąsiednich celach grypsować sobie będziecie

kot złodziej.jpg

Z @violka mogę wszędzie nawet w więzieniu ha ha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Fajne te kamuszki...kaczki można puszczać...:trele: Ja wolę image.png.337b4dc96e9e427b50dc65fc87d1f3ce.png, bo to można coś w ogrodzie wymurować, a i na stosowną okazję się przydadzą :trele:

A ja wolę:Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, Heidi napisał:

A może słodziak @Blondi nie połapie się jakby kupił 4 torebki ? Jedną dla niej , 3 dla nas  ?:d

@Heidi problem jest w tym,ze ja już mam za dużo torebek,,mało tego ,,to jeszcze nic mi się tutaj nie podoba,,niczego nie potrzebuję,,jestem kochana Frau ,,,żadnych wymagań bo w każdej sytuacji się odnajdę,,tylko trochę jestem rozrzutna,,znowu rozrzutna,,,bo wyobrazcie sobie wczoraj były u nas party,,ja jestem gospocha pełną gębą,,mama nauczyla mnie aby głodnego nakarmic,,więc ja wiedząc ,że będzie full ludzi to i full jedzenia szykuję,,wszyscy tylko mnie powstrzymywali ,że wystarczy to i to i koniec,,trudno nauczyć mnie teraz nie goscinnosci,,,więc mówię tym Niemcom,,że ja jestem z Pl i u mnie zawsze było to i tamto i koniec i kropka,,zrobilam po swojemu,słodziak zachwycony moją obrotnoscią,,nie do końca zrobilam jak chcialam bo goscie mnie powstrzymali,,grilla nie było,,a szkoda ,,bo by zjedli i z tego grilla wszystko,,,bo siedzieli u nas bardzo długo,,,,oj sie działo,,,poznaje i sie uczę,,,wszystkiego,,,tak to wygląda związek 50+,,,,nauka i nauka,,nie pozwolic sobie wejsc na głowę,,dzięki ,że słodziak jest po mojej stronie,,jest inny to musze przyznać,,,,

@violka czytam o torebce za 99.99 euro i widzę siebie ,,jak myślałam ,czy kupić kurtkę za tą cenę,,bo nie była mi potrzebna zimowa kurtka,,,a co do czego to kurtka kosztowała prawie 900 euro:oklaski: , szczęsliwa byłam też gdy zobaczyłam prawdziwą cenę,,,hahhaa ale uśmiałam się i mialam ubaw do wieczora,,,,niektóre ceny to dla snobów ,,,wariatów,,a jak do nich się nie zaliczam,,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A co ty takie cytaty biblijne wstawiasz....:szok: Moherujesz się? :haha: 

A to z biblii jest?O.o:$ tak mi obiło się kiedyś o uszy i zostało w pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaaaa....to w porządku :zdrówko: Już myślałam, że jak przez tę chwilę jak mnie nie było, to tobie się nagle pogorszyło :haha:

No nie aż tak żle to ze mną nie jest :haha::zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...