Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Witajcie. Wpadłam tylko na moment :cmok: Postanowiłam mieć dzisiaj dzień bez komputera i telefonu...taki odwyk :oops: Pojawię się jutro na :kawa2: porannej. Życzę wszystkim image.png.5c76380fac0ff8f7a0e50ad4fabe0b9c.png...Do jutra...pa, pa...:cześć:

Taki krótki detoks od czasu , do czasu jest wskazany . Jak jutro nie będziesz widziała białych myszy , to będzie oznaczało , że wszystko z Tobą ok :haha: Będziemy tęsknić :cmok::cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ale za co ? :) To moja wina O.o zamiast postawić laptop w kuchni na blacie , to latałam do pokoju jak blondynka :haha:Robiłam gulasz z drobiu i przynajmniej dostał ładnego kolorku :haha::szydera:

Ja bym ten gulasz w pokoju smażyła,żeby do kuchni nie latać :haha:.Przecież Ty blondynka jesteś to jak kto miałaś latać? :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Taki krótki detoks od czasu , do czasu jest wskazany . Jak jutro nie będziesz widziała białych myszy , to będzie oznaczało , że wszystko z Tobą ok :haha: Będziemy tęsknić :cmok::cześć:

Ciekawe co przeskrobała,że takie samobiczowanie sobie zrobiła :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Sądzę , że pan PP jej to zasugerował :haha:      Było tak .... forum albo ja , bo inaczej :lanie::haha:    no cóż , mamy konkurencję :love:

O tym samym myślałam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marianek napisał:

A wiem... Przykładowo: "podopieczny pomaga w transferze" - znaczy dokładnie to, że musisz go targać samemu i uda Ci się to zrobić pod warunkiem, że nie wbije się pazurami w łózko czy wózek inwalidzki. Wtedy się nie uda! I nie jesteś ośmiornicą, żeby go jednocześnie podnosić i odrywać mu ręce jak się złapie!>:(

:haha: Jakbym czytała o mojej jednej podopiecznej . Do dzisiaj pamiętam jak mi pot po tyłku ściekał O.o Raz nawinął mi się jej zięć i poprosiłam go o pomoc . Facet wysportowany , 1,90 wysoki , nie mógł sobie z nią poradzić :o Na drug dzień córka Pdp zapytała mi się czy sądzę , że mama już nie nadaje się do opieki domowej a wcześniej  mówiłam , że jest ciężko , to jakby tego nie zauważała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

a ja tylko 20 minut jeszcze i mogę dziadkowi i jego Frau powiedzieć...dobranoc.....i laba do 7.30, albo i do 8ej...:oklaski: Rewe też zaliczone, następne zakupy dopiero po weekendzie....

znowu czekoladę kupiłeś ? Ile jej kupiłś, że dopiero po weeckendzie tam pobiegniesz ? W ogóle co to za odchudzanie ? Ty żadem elixir nie pomoże >:( Później będzie, że @Heidi  zły przepis podała >:(. Nie zgadzam się !!! Dwaj ta czekoladę, podzielimy sie na pół :d. W czekoladzie jest magnez, więc nie będziemy sobie żałowali :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

znowu czekoladę kupiłeś ? Ile jej kupiłś, że dopiero po weeckendzie tam pobiegniesz ? W ogóle co to za odchudzanie ? Ty żadem elixir nie pomoże >:( Później będzie, że @Heidi  zły przepis podała >:(. Nie zgadzam się !!! Dwaj ta czekoladę, podzielimy sie na pół :d. W czekoladzie jest magnez, więc nie będziemy sobie żałowali :cześć:

Powiedz wprost . Martwisz się , że braknie mu tej czekolady , do użytku zewnętrznego :love::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łukasz napisał:

a ja tylko 20 minut jeszcze i mogę dziadkowi i jego Frau powiedzieć...dobranoc.....i laba do 7.30, albo i do 8ej...:oklaski: Rewe też zaliczone, następne zakupy dopiero po weekendzie....

A dla mnie czekoladę kupiłaś ?:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, violka napisał:

Powiedz wprost . Martwisz się , że braknie mu tej czekolady , do użytku zewnętrznego :love::haha:

Jeszcze z poprzedniego tygodnia opuszki palców mnie bolą od wydłubywania czekolady z futra. Oddaję "pałeczkę" @jolantapl. niech sobie powalczy sama do 7:30 albo do 8:00 może się wyrobi . Po nocach już mi się śni czekolada na ciele @Łukasz-a.  Litości... kupiłbyś chociaż na weeckend raz :lody:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Jeszcze z poprzedniego tygodnia opuszki palców mnie bolą od wydłubywania czekolady z futra. Oddaję "pałeczkę" @jolantapl. niech sobie powalczy sama do 7:30 albo do 8:00 może się wyrobi . Po nocach już mi się śni czekolada na ciele @Łukasz-a.  Litości... kupiłbyś chociaż na weeckend raz :lody:

Albo bitą śmietanę w spraju :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...